Zaloguj się, aby obserwować  
Kaiin

Tematy zamknięte, czyli rozrywka moderatorów na forum :-)

109 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 11:10, Jarys napisał:

> Heh... moderatorzy są na gram.pl wrzechmocni (patrz regulamin)
Wszechmocni to są pracownicy CDPROJEKT gdyż oni mają jeszcze taki ciekawy bonus - powołują
moderatorów ;)


To to się już do 4gramów nadaje xD / sry za offtopa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Piszę w tym temacie, ponieważ powiedziałem, że moderator zamknął chyba ze cztery tematy w pół godziny. Resztę już w temacie podanym przez Ciebie już dawno napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:11, SSj2- napisał:

Rokefeler... Przepraszam cię bardzo, ale ty chyba nie rozumiesz regulaminu :/ MASZ PRAWO ZAWSZE
WYSŁAĆ MAILA...

Hehh... /*Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień w tym przypadku*/ to nie mój wymysł tylko wyciąg z regulaminu

Dnia 28.01.2007 o 11:11, SSj2- napisał:

A drugi punkt jest TYLKO "aneksem" do pierwszego oO...

Co niezmienia faktu że przy logicznej interpretacji nigdy nie będzie używany

Dnia 28.01.2007 o 11:11, SSj2- napisał:

A mała przydatność to...
UMOWA NIE PISANA : )


Po to jest regulamin żeby uniknąć takich umów...

>Skoro jest już dużo takich samych, lub podobnych tematów, to Moderator

Dnia 28.01.2007 o 11:11, SSj2- napisał:

ma prawo:

a) Zamknąć Temat
b) Usunąć Temat

: )

Gdzie jest to napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:14, Pepper Ronie napisał:

Piszę w tym temacie, ponieważ powiedziałem, że moderator zamknął chyba ze cztery tematy w pół
godziny.


Cóż...

Regulamin.
1. Podstawowe zasady.
# Decyzje Moderatorów lub Pracowników CD Projekt dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Jeśli zapoznałeś się już z regulaminem (a powinieneś to zrobić), to jasne jest, że moderator, jako osoba dbająca o porządek na forum, ma prawo do zamykania wszelkich tematów, które jego zdaniem albo naruszają regulamin, albo też są zbędne. Na upartego ten topic też mógłby być zamknięty, gdyż wałkowane są w nim sprawy, które dotyczą decyzji moderatorów, a że te nie powinny podlegać dyskusji na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rokefeler, czytaj moje posty "logicznie" jak to powiedziałeś :) Powiedziałem że te czynności wynikają z umowy niepisanej ; ) a to "w tym przypadku" to naprawdę ty już nad interpretujesz : ) Przeczytaj Cały regulamin to może wtedy zrozumiesz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:23, SSj2- napisał:

Rokefeler, czytaj moje posty "logicznie" jak to powiedziałeś :) Powiedziałem że te czynności
wynikają z umowy niepisanej ; ) a to "w tym przypadku" to naprawdę ty już nad interpretujesz
: ) Przeczytaj Cały regulamin to może wtedy zrozumiesz : )

Czym jest umowa niepisana wobec ogromu ludzkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co tu wypisujesz i się zastanawiam do czego zmierzasz. Chcesz coś udowodnić, czy ot tak sobie piszesz. W regulaminie masz bardzo jasne stwierdzenie "W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Moderatorzy i Pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!". Nie wiem nad czym tu dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 11:26, rokefeler15 napisał:

> Rokefeler, czytaj moje posty "logicznie" jak to powiedziałeś :) Powiedziałem że te czynności

> wynikają z umowy niepisanej ; ) a to "w tym przypadku" to naprawdę ty już nad interpretujesz

> : ) Przeczytaj Cały regulamin to może wtedy zrozumiesz : )
Czym jest umowa niepisana wobec ogromu ludzkości?


Rozumem człowiecze, rozumem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok poddaje się, chcę tylko żebyście wiedzieli że żaden z was by mnie nie przekonał...
Przekonał mnie Vilmar zwracając uwagę na to że zaakceptowałem ten regulamin, skoro to zrobiłem to teraz muszę przyjąć ów paradoks do wiadomości...

Inaczej mówiąc - paradoks ciąglę uznaję paradoksem ale nie mam prawa z nim walczyć gdyż go zaakceptowałem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam odhaczone freestyle, to twojego tematu nawet nie musiałbym ogladać. Ale moderator musi i nie dziwię się, że został zamknięty. Kolejna zabawa forumowa, która niczego nie przynosi, absolutnie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 11:10, Jarys napisał:

Wszechmocni to są pracownicy CDPROJEKT gdyż oni mają jeszcze taki ciekawy bonus - powołują
moderatorów ;)

A może jeszcze mają jedną megamoc: banowanie moderatora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 16:02, AgayKhan napisał:

A może jeszcze mają jedną megamoc: banowanie moderatora ;-)


Ooooo...ale tej mocy to używają raz na 100 lat, bo muszą tyle czasu zbierać siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat bo miałem taki założyć ale urzyłem wyszukiwarki ;] gdyby każdy robił to samo co ja to by tewgo tematu nie było (ale filozofia ;p ).

A więc dziwi mnie to że niektórzy nie sprawdzają czy taki temat istnieje , gram.pl to był mój pierwszy temat a od razu nie zacząłem zakładać tematów o moich ulubionych grach ... Każdy kto widział kiedykolwiek jakieś forum wie o tym, więc wnioskuje że gram.pl to pierwszy cel dzieci neo :D . Czasami aż mnie dziwi to że ktoś zakłada temat ogólny o grze (sławnej np WoW) w rok dwa po jej premierze to nie świadczy o nieznaniu regulaminu ale głupocie ! Czy ten ktoś nie pomyślał że tak sławna gra i stara ma swój temat ogólny na forum site''u dystrybutora ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 21:43, Inki napisał:

Odświeżę temat bo miałem taki założyć ale urzyłem wyszukiwarki ;] gdyby każdy robił to samo
co ja to by tewgo tematu nie było (ale filozofia ;p ).


;]. Odgrzebujesz stary temat ^^. Jets przeciez ogolny o moderatorach, tam mozna pogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów (jeżeli to czytają)...
Po co komu zamknięty temat z 2005 roku, w którym są 3 posty, na dodatek topic jest dublem dubla? Nie można go usunąć na zawsze by strona ładowała się szybciej?
Przykłady: ostatnie strony na forum... Po co komu te tematy? Zajmijcie się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:25, Pustelnik 88 napisał:

Przykłady: ostatnie strony na forum... Po co komu te tematy? Zajmijcie się tym.


A po co? Niech sobie spoczywają w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 14:15, walgierz napisał:

> Przykłady: ostatnie strony na forum... Po co komu te tematy? Zajmijcie się tym.

A po co? Niech sobie spoczywają w spokoju.


Racja,moze komus cos sie przypomni i nagle rozpocznie ten temat i juz zacznie temat zdobywac popularnosc :P A co do zamkniec to z 3 a powod to taki ze juz taki temat istnieje lub jest bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować