• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
somaro

Spellforce Zakon Świtu

Pytanie

Mam problem z tą grą i prosze o pomoc w miare możliwości Kupiłem Złotą edycje z dwoma dodatkami i nie moge pograć Instalacja idzie dobrze ale gdy włanczam gre pokazuje się tylko napis CD PROJEKT na białym tle i koniec Powrót do windowsa W menedżeże zadań widać jednak że gra chodzi w tle i użycie procesora jest 100%
Prosze o pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

114 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam problem z spellforce złota edycja wyskakuje mi taki błąd ze plik jest zablokowany przez deamon bylem na pomocy pisali by zmienic nazwe na deamon.dll zmieniam chce wlaczyc gre a tu ten sam błą i plik deamon.bak sie przywarac Pomocy plissss Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam podobny problem z kodami error: funcion agruments expeced last token real: ''<eof> at line 1 in sting i jak sprawdzic jaka mam wersje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2007 o 23:10, gogeta123 napisał:

mam problem z spellforce złota edycja wyskakuje mi taki błąd ze plik jest zablokowany przez
deamon bylem na pomocy pisali by zmienic nazwe na deamon.dll zmieniam chce wlaczyc gre a tu
ten sam błą i plik deamon.bak sie przywarac Pomocy plissss Help!

mam ten sam problem jak to rozwiązać
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2007 o 13:41, pitir napisał:

Nie mogę znaleść numeru seryjnego gry. Gdzie on się znajduje ???? Jest to SF:Złota Edycja.
Plisss!


Numer seryjny znajduje się w pudełku z płytkami w dolmym prawym rogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2007 o 22:10, kuzi91 napisał:

ja mam podobny problem z kodami error: funcion agruments expeced last token real: ''<eof>
at line 1 in sting i jak sprawdzic jaka mam wersje gry


Wersja gry jest napisana w dolnym prawym rogu gdy gra się włączyła. Masz tam napis z cyferek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2007 o 21:53, m16a1 napisał:

mam problem z kodami ( mam wersie 1.53.65731((ZE)) i kody nie hcą dzałać (((czy trzeba gzebać
w plikah gry rzeby je uruhomić?))) )



Sprawdz jakie wpisujesz nawiasy, ja miałem kiedyś podobny problem i okazało się że podali nawias: { }
a należy wpisywać ( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czytając co poniektóre wasze posty, aż się dziwię. Macie takie dobre sprzęty i wam nie działa gra a ja mam takiego szrota i na średnich detalach pogrywam( jak duże wojsko jest to już gorzej)
Oto moja kombinacja (tylko się nie śmiejcie):
Ram:256mb!!!!!
Karta graficzna: geforce 2 mx400(64mb)
Procesor: 2.4ghz
Direct: 9.ob

I ja nie wiem jak wam coś morze nie chodzić, a już napewno to nie z powodu wymagań. Najpewniej to wina gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2007 o 18:40, MTX napisał:

Ja problem mam.. gra mi nie chodzi..
mam 496 RAM, i resztę taką jak trzeba.. załamka.. :(

Napisz coś więcej o problemie - pojawia się jakiś komunikat, czy też może po kliknięciu na ikonę uruchomiającą grę nic się nie dzieje; powodów może być wiele, więc opis problemu może pomóc znaleźć rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2007 o 10:45, Chlorofil napisał:

Witam. Czy pójdzie mi Spellforce: Złota Edycja na tym czymś:
Windows XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 Ghz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400


Ja mam podobny komp, z tym że trochę lepszą kartę graficzną - GF FX 5200 128mb. Gram na rozdzielczości 800x600 32bit, powyłączałem oczywiście wszystkie ozdobniki, cienie, a tekstury ma dwuliniowe. Podczas walki trochę się przycina, ale da się grać... ;)
Więc najlepiej będzie jak powyłączasz wszystko co się da, tekstury zmniejszysz na minimalne, a rozdzielczość ustawisz na 800x600 16bbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie no srry ale twojej karty nie ma co porównywać do mojej (jakiś żart) czyli jak tobie się tnie i masz zapewne pixel shadersy itp. to mi się nawet nie uruchomi :( trudno.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam spellforce złotą edycję instalowałem ją już na jednym pcie i miałem problem z numerem seryjnym. Jednak wkońcu udało mi sie go wpisać i gra dziłała bez zarzutu. Teraz zainstalowałem grę na laptopie i gdy wpisuje numer seryjny ciągle wyskakuje komunikat że podany numer seryjny jest nieprawdiłowy. proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2007 o 10:53, Seqiu napisał:

Ja mam podobny komp, z tym że trochę lepszą kartę graficzną - GF FX 5200 128mb. Gram na rozdzielczości
800x600 32bit, powyłączałem oczywiście wszystkie ozdobniki, cienie, a tekstury ma dwuliniowe.
Podczas walki trochę się przycina, ale da się grać... ;)
Więc najlepiej będzie jak powyłączasz wszystko co się da, tekstury zmniejszysz na minimalne,
a rozdzielczość ustawisz na 800x600 16bbit.


hmmm.... Stare czasy jak Gadaliśmy na innym temacie Spellforce ale to dawno...
Dziwie sie ze masz takiego qmpa a ci sie przycina na 800x600 16bbit. :P
Ja mam Procek 1.8Ghz kartę GF4 MX 400 64mb i 256 ramu i na minimalnych mi sie w ogóle nie tnie :P
a kartę jest co porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 20.08.2007 o 00:35, ŚwinkaBobo napisał:

hmmm.... Stare czasy jak Gadaliśmy na innym temacie Spellforce ale to dawno...
Dziwie sie ze masz takiego qmpa a ci sie przycina na 800x600 16bbit. :P
Ja mam Procek 1.8Ghz kartę GF4 MX 400 64mb i 256 ramu i na minimalnych mi sie w ogóle nie tnie
:P
a kartę jest co porównywać


Ja gram na rozdzielczości 800x600 32bity, a nie 16bitów. 16 radziłem ustawić koledze Chlorofilowi. ;)
A tak w ogóle to mi się prawie wcale nie tnie, ale jak mi wyleci wielka armia, to się przycina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No mi podobnie, a jeśli chodzi o te "bity" to się pomyliłem dokładnie psota nie przeczytałem, mi sie gra przycina ciągle ale tak na 1/10 sekundy co sekundę tak wiec to prawie wcale niezauważalne, jeśli chodzi o "wielką armie to tesh mi się tnie ale niedużo, ale co najgorsze mapki mi się ładują z 4min, chodź wiem ze w spellfocie sie ładują długo to u mnie to mała przesada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 20.08.2007 o 01:00, ŚwinkaBobo napisał:

ale co najgorsze mapki mi się
ładują z 4min, chodź wiem ze w spellfocie sie ładują długo to u mnie to mała przesada :(


Not mi też się długo mapy ładują i to jest jeden z minusów SpellForce. Staram się spędzić jak najwięcej czasu na jednej mapie, aby porobić wszystkie misje i odkryć całą mapę, aby później bez potrzeby na nią nie wraca, no chyba że będzie z nią związana jakaś misja, to wtedy nie ma pomiłuj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować