Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Fahrenheit: Indigo Prophecy

309 postów w tym temacie

A ja mam gorsza wiadomosc:) to nei jest najgorszy moment w grze:) najgorszy ebdzie pod sam koniec, walka na dachu i bieganie po scianie, jak mi zabraklo z kawalek do konica i nagle spadl na glebe to pierdyklem w klawiature i wylaczylem:) nie naciskaj jak najszybciej klawiszy, na poczatku tez tak robilem, i czasem nie udawalo mi sie dojsc nawet do tego momentu:) (tzn. przeszedlem za pierwszym razem, a jakims cudem wylaczylem autosave i od nowa zabawa sie meczylem sporo), sprobuj sobie wyczuc rytm, na tych latwiejszych <-, -> i pozniej tez tak naciskaj, po kilku min jak juz wymyslilem ten patent to dalem sobie czas na wczucie, by nie tracic zyc w tym momencie. Mi sie tak udalo, ale koncowki juz nie moglem, jest za bardzo frustrujaca, szczegolnie jak masz prawie caly pasek na <- ->, a sie okazuje ze i tak cie kutafon tak rzuca na dachu, ze tracisz zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, to banał...:)
Krótsze i wogóle.
Podczas walki wręcz jest tylko raz lewo-prawo (chyba) w momecie gdy brechą :D mamy oberwac a resazta to już mieszanka. Ucieczka, po ścianie maksymalnie wygląda ale jest prosta (tylko ze 2 razy spadłem).

Natomiast najlepszy refleks to na samym końcu, jak żołnierze do ciebie strzelają. Tam to jest strasznie szybko i super mało czasu na wciśnięcie klawiszy. Może dlatego jak wtopimy to nic się nie dzieje, bo pojawia się pan zły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zostałem "ospoilerowany" że potem biegam bratem Lucasa, to zdradź mi jeszcze, czy ta cała akcja w domu jest prawdziwa, czy są to tylko zwidy - jak robale w biurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie nei moglem przejsc tego cholerstwa na dachu, a samo to w mieszkaniu to mi poszlo nawet gladko:) ale zakonczenie mnie troche zawiodlo. Dla meni byla za dluga ta akcja na koncu, prawie zawsze spadalem w polowie i kilka razy pod koniec, probowalem tego nie wiem z 2h. A w mieszkaniu jak wykminilem patent to szlo szybko. najwyzejz aczynalem od nawa jak sie okazywalo, ze niechcacy poszlo 1 zycie, ja wlasnie nie znosze tych <- -> w grach, a tu mnie kompletnie dobijalo, wrecz zmniejszylo frajde z gry, a same wciskanie klawiszy to sie kiedys cwiczylo na grach typu parapapa the raper na psx :D

RX-8
Jak skonczysz ta akcje na balkonie, czy tam jego resztakach, to dzowni lucas do drzwi, wywarza drzwi tez proste <- -> chyba i musisz sie nim znalezc, tzn logiczne jest ze idziesz na balkon, i kolejn <- -> by pomoc cie wciagnac na balkon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde gra jest swietna jak gralem pierwszy raz to mialem problem z tymi tikami ale jak juz za 2 razem to wszystko przeszedlem za 1 razem chcialem film nakrecic jak prezchodze calego fahrenheita ladnie zmontowac zrobic napisy :D i by wyszedl bardzo ladny film :D ale jakos niepotrafi znalesc czasu na granie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, naprawde? Ciekawe. Wlasnie kupilem (i przeszedlem) w Saturnie za 40 zl. Fajna gra, przy czym jak juz wpadnie sie na to, o co chodzi podczas wstawek "akcyjnych", okaze sie, ze wcale nie trzeba szybko naciskac klawiszy...
Jedna z najbardziej emocjonujacych gier, w jakie gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam pytanie do CD Projektu - oryginał zawiera cztery wersje językowe dialogów i napisów - czy w przypadku polskiej będzie polski dubbing? Jeżeli tak, to czy będzie dodany zamiast jakiejś istniejącej ścieżki (a jeśli tak, to jakiej? (tylko broń Boże nie oryginalnej!)) czy jako dodatkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 10:19, Woko11 napisał:

Panie, panowie! Już w lutym będziemy mogli cieszyć się Fahrenheitem po polsku za 49,99zł!
Dziękujemy CDP!

Fajnie ,tylko od kilku dni nie mogę już znaleźć żadnej informacji o tym wydaniu ,a CDP nie odpowiada na e-maile w tej sprawie.
Mam więc pytanie czy informacja o tym wydaniu w wersji PL jest nadal aktualna ,czy wycofaliście się z tego projektu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście, luty a tu ani widu ani niusu o Fahrenheicie, no może tylko to, że ze sklepu gram.pl wycofano Fahrenheita z LEMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:57, Woko11 napisał:

No rzeczywiście, luty a tu ani widu ani niusu o Fahrenheicie, no może tylko to, że ze sklepu
gram.pl wycofano Fahrenheita z LEMu.


Nie ma sie co martwić Mario z CDP mówił że niedługo przdstawią plany wydań gier z XKN itp. a premiera tych przewiduje na koniec lutego/marzec. i tam ma być Fahrenhait za 49,90zł. a wycofano go z gier LEM-u bo stracili na niego licencje, teraz ma ją CDP :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zasadnicze pytanie dlaczego nie moge znaleźć w sklepie fahrenheita (gram.pl) a przecież miał być i to po polsku, nie z polską instrukcją??
Napiszmy petycję do CDP, żeby jeszcze raz wydalii w/w grę, LEM pańszczyznę odprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:52, Gul4sH napisał:

Mam zasadnicze pytanie dlaczego nie moge znaleźć w sklepie fahrenheita (gram.pl) a przecież
miał być i to po polsku, nie z polską instrukcją??
Napiszmy petycję do CDP, żeby jeszcze raz wydalii w/w grę, LEM pańszczyznę odprawia :D


Fahrenheita jeszcze nie ma, ponieważ jeszcze polonizacja i wydanie nie dobiegły końca. Cierpliwości, dopiero zaczął się luty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:56, freeman1990 napisał:

Czy polska wersja językowa bedzie kinowa czy pełna??


To będzie wydanie kinowe czyli tylko napisy . CDP musiał by zgłupiec by dawać polskie głosy do Fahrenheita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować