Zaloguj się, aby obserwować  
Rados-kapcrew

CZY WęGIEL Z OGNISKA JEST ZDROWY??? -- PISZCIE SWOJE OPINIE:)

23 postów w tym temacie

Na zjezdzie gramowiczow poruszyliśmy temat węgla podczas ogniska
zaczeło sie to mniej wiecej od mojej nieszczęsnej kiełbaski ktora wyfrunęła z talerzyka
po tym jak krzeslo na ktore siadałem odjechalo do tyłu:)

Pytanie Brzmi : Czy węgiel z ogniska jest zdrowy?

Czekam na wasze opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz NIC do powiedzenia, to nie pisz. To taka bardzo dobra rada, ktora powinienes znac. Na tym forum jest wiele temato, ktore nijak sie maja do komputerow/sprzetu...

Ostrzezenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... Radoś, nie pogrążaj się ;P .
Byłem ciekaw, kto będzie takim masochistą i to założy (jeśli w ogóle)...

WOLWOKS, broń nas, nim TYHE wpadnie!!!

;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgiel, jako pierwiastkowy węgiel pewnie tak... ale nie wiem, czy spalona kiełbasa ze wszystkimi swoimi tłuszczami może być zdrowa... nie zdziwiłbym się nawet gdyby była rakotwórcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgile jest zdrowy. Ponieważ z węgla wytwarza sie leki bo z tego co wiem jest węgiel lek na biegunke czy jakośtak :). Czyli lek z węgla jest zdrowy. Osobiście to sam go lubilem ssać bo złodki i taki przyjemny w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:49, MonkOfWar napisał:

O matko... Radoś, nie pogrążaj się ;P .
Byłem ciekaw, kto będzie takim masochistą i to założy (jeśli w ogóle)...



Bardzo byłem ciekaw kto ma jakie opinie na ten temat, nie mogłem się powstrzymać
a pozatym to był po czesci pomysl Svena i postawiłem go na jego prośbę tak jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawy temat ;P. Pomimo, że jestem smakoszem i próbuje często dziwnych rzeczy to węgla z ogniska jeszcze nie jadłem. Jak ktoś już próbował to może najlepiej, żeby podzielił się swym doświadczeniem - jaki w smaku, ogólne wrażenie. Bardzo mnie temat zaciekawił :) ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś już próbował to może najlepiej, żeby podzielił się swym

Dnia 04.09.2006 o 12:00, el-coyote napisał:

doświadczeniem - jaki w smaku, ogólne wrażenie. Bardzo mnie temat zaciekawił :) ;P.


W smaku ? nawet nawet ale samo uczucie podczas zucia malo przyjemny chociaz nie odrazajacy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:27, SD4HJ napisał:

Nie wierze, mowicie ze taki wegiel z ogniska wyjety jest zdrowy?

No właśnie - z ogniska to jest pytanie. Ale w aptece możesz nabyć carbo medicinalis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:32, michal19 napisał:

> Nie wierze, mowicie ze taki wegiel z ogniska wyjety jest zdrowy?
No właśnie - z ogniska to jest pytanie. Ale w aptece możesz nabyć carbo medicinalis:)


No tak, ale niewirze ze jak zjem kamien, ten wegiel to bedzie zdrowe! Po prostu niewierzE:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:34, SD4HJ napisał:

No tak, ale niewirze ze jak zjem kamien, ten wegiel to bedzie zdrowe! Po prostu niewierzE:d



moze nie ma wlasciwosci leczniczch ale watpie aby jakos szkodzil poza przypadkiem gdy na weglu jest tluszcz z kielbasy wtedy to moze byc rakotworcze:) i mozna zlozyc cala wine na wegiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgiel taki jak brykiet grillowy - niezbyt. Zdecydowanie najzdrowszy jest carbo medicinalis, czyli to, co można kupić w aptece na sr... biegunkę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy wpadła mi kiełbasa do ogniska, ale nie chciało mi się jej czyścić i jadłem troche taką... no wiecie.
Jeszcze nigdy nie miałem po czymś takim problemów żołądkowych, więc napewno nie jest niezdrowy, ale czy zdrowy to tego akurat nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:39, Rados-kapcrew napisał:

Czekam na wasze opinie:)

Nie wiem czy wiesz ale np. węgiel drzewny był kiedyś stosowany jako środek czyszczący zęby. I jest to naukowo potwierdzone że bardzo dobrze sobie radził. Ale co do pytania... nic Ci się nie stanie jak trochę zjesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

węgiel jak węgiel, trochę aromatów związanych z żywicą itp. ale ich udział jest niewielki a węgiel jako węgiel jest dobrze znany jako świetny środek sami wiecie na co :P.Zjedzenie odrobiny węgla z wurstem pomoże jedynie w trawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować