Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Click! 10 / 2006 w sprzedaży już 12 września - zapowiedź / temat ofólny.

99 postów w tym temacie

click, jako czytadlo wogole mnie nie interesuje, i to juz od kilku lat. male pisemko raczej dla 13 latkow gora, i to bardziej zainteresowanych pelnymi wersjami i tanimi zarcikami, nizli kawalkiem tekstu, ktory mozna z przyjemnoscia poczytac. druga liga, obok playa i reszty. do cda nie ma nawet co porownywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje cd-action dla pełnych gier i to czasami, a clicka dla tekstu a to, że mam 13 lat to nic nie robi bo znam kolesi który mają17-20lat i też wolą clicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:14, Grzyb8 napisał:

Hm,czy to prawda,że do tego Clicka będą dodawane na

Naklejki były numer czy 2 numery temu wiec możliwe, że bendą dodawane do każdego numeru,ale nawet jak niebedzie naklejek to zawsze można sie nacieszyć plakatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:41, Blackgoat napisał:

Hmm, co to jest ,,Will of Steel" ? Wie ktoś?


Współczesny RTS (czy może raczej RTT, bo nie ma tu budowania bazy i wydobywania surowców). Całkiem przyjemna rzecz. Wprowadzili w nim rozpoznawanie głosu, dzięki czemu można wydawać polecenia jednostkom mówiąc do mikrofonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany boskie, czemu każdy inny temat o czasopismach komputerowych poza zapowiedzią CDA zamienia się w wojne, które czasopismo jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:46, Vilmar napisał:

> Hmm, co to jest ,,Will of Steel" ? Wie ktoś?

Współczesny RTS (czy może raczej RTT, bo nie ma tu budowania bazy i wydobywania surowców).
Całkiem przyjemna rzecz. Wprowadzili w nim rozpoznawanie głosu, dzięki czemu można wydawać
polecenia jednostkom mówiąc do mikrofonu ;)

Brzmi nieźle, może nawet kupię:D, ile to kosztuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:51, Mistic napisał:

Rany boskie, czemu każdy inny temat o czasopismach komputerowych poza zapowiedzią CDA zamienia
się w wojne, które czasopismo jest lepsze?

Bo to nie forum antyfanów CD-A;), ale CD-A rulezz, Click...mniej:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:11, Szympek napisał:

Ja kupuje cd-action dla pełnych gier i to czasami, a clicka dla tekstu a to, że mam 13 lat
to nic nie robi bo znam kolesi który mają17-20lat i też wolą clicka.

masz 13 lat i kupujesz clicka - tak jak pisalem, wszystko sie zgadza. a ludzie, ktorzy w wieku 17-20 lat czytaja te wypociny prawdopodobnie intelektualnie tez sa na poziomie 13 lat. a co, przepraszam, nie podoba ci sie w cdaction, ze tylko dla covera kupujesz? za dlugie teksty? to ze uzywaja slow typu "konformizm", czy "elokwencja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:51, Mistic napisał:

Rany boskie, czemu każdy inny temat o czasopismach komputerowych poza zapowiedzią CDA zamienia
się w wojne, które czasopismo jest lepsze?

bo nie wszyscy zgadzaja sie z listami pochwalnymi, ktore czesto mozna przeczytac w takich tematach. niemal rownie czsesto, jak mieszanie z blotem cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 17:58, Blackgoat napisał:

> Rany boskie, czemu każdy inny temat o czasopismach komputerowych poza zapowiedzią CDA
zamienia
> się w wojne, które czasopismo jest lepsze?
Bo to nie forum antyfanów CD-A;), ale CD-A rulezz, Click...mniej:).

No,wreszcie forumowicz,który woli CDA . :) Jestem z tobą !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 18:08, Szympek napisał:

Nie podoba mi sie ich styl i co teraz mnie nazwiesz jakims dzieciakiem który nic nie wie bo
lubie clicka?

no coz, o gustach sie nie dyskutuje. podales argument, ktory definitywnie konczy rozmowe. a co do stylu, to napisalem juz, jaki wedlug mnie jest styl clicka. i nie bede nazywac cie dzieciakiem ktory nic nie wie. czytaj sobie clicka, smialo - ja zdania nie zmienie, za to ty - jak sadze - tak. i to pewnie juz dosc niedlugo, bo z kazda kolejna wymiana redakcji click coraz bardziej sie stacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować