Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Click! 10 / 2006 w sprzedaży już 12 września - zapowiedź / temat ofólny.

99 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2006 o 09:24, Markus89 napisał:

> Click też ma czasami premiery.

A jakie to premiery są? Bo jakoś nie pamiętam ich...


Deadhunt,powerdome (czy jakoś tak),wakeboarding uleashed i inne ( nieche mi sie przeglądać przez stos czasopism :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:26, Szympek napisał:

Deadhunt,powerdome (czy jakoś tak),wakeboarding uleashed i inne ( nieche mi sie przeglądać
przez stos czasopism :P)


OK, ale tytułów kompletnie nie jarzę. Trzeba przyznać, że dobre czasy (kiedy dawali BloodRayne - spadek po CD-A czy I-Ninja) się skończyły - teraz większość pełniaków to starocie których cena nie przekracza 10zł
Ale numer pewnie i tak kupię bo CD-A niemal całe przeczytałem już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale trzeba zauważyć też na cene, click kosztuje 6.90 a cd-action 15zl wiec wiesz, nie mogą ciągle wykupywać licencji na jakieś super nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:35, Szympek napisał:

Ale trzeba zauważyć też na cene, click kosztuje 6.90 a cd-action 15zl wiec wiesz, nie mogą
ciągle wykupywać licencji na jakieś super nowe gry.


Nie róbmy już offtopa, ale szczerze mówiąc mogliby kupić choć raz naprawdę dobrą grę (nie mówie, że premierę). Bo słowo "ciągle" zawarte w swoim poście nie pasuje do Clicka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemka się co kłócić numer zapowiada się świetnie. Company Of Heroes pierwsza recka w polsce i pełne wersje też są ok nawed Comanche 4 chciałem na Gram.pl kupić, a WIll Of Stell też nieżle wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:17, Markus89 napisał:

> Zbieram clicka! od roku a nawet dłużej i uważam, że nie ma lepszego czasopisma o grach
( Cd-action
> kiedyś czytałem ale sszedł na psy)

Wiem, że każdy ma swoje zdanie, ale to właśnie Click! upadł - zmianiła się redakcja, która
kompletnie mi nie odpowiada. CD-A ciągle trzyma poziom - o ile nawet nie podnosi go. Mają lepsze
teksty no i o wiele lepsze gry, czasem nawet premiery.

Ja uważam, że CDA i resztę "gazet o grach" :) dzieli poprostu przepaść, i to przez duże P.
Trzymają, a nawet podnoszą poziom tego jak powinien wyglądać najlepszy magazyn dla graczy w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:49, Szympek napisał:

Widzicie pierwsza recenzja w polsce buhahaha ( ale ja głupi jestem XD)


To akurat nie ma nic do tego, że Click jest lepszy - data wydania zapewne zadecydowała o możliwości zrecenzowania tego tytułu. No, ale poczytamy - zobaczymy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwują mnie już te kłótnie, bo zachowujecie się jak jakieś kibolki które lubią inne kluby piłkarskie... Click! to moje PIERWSZE pismo komputerowe które kupiłem, jestem już z nim pare ładnych lat i nie mam zamiaru przestać go kupować. CD-A też kupuję, lecz to Click! jest moim ukochanym pismem. Co do Froggera i Randalla którzy byli duszą tego pisma to moge zacytować maila którego dostałem od Herr Odyna(redaktora listów):

PS. A i jeszcze Twoje pytanie, Randal i Frogger dzialaja na wielu innych polach i skupili sie wlasnie na tym (nie mowie, ze uprawie kukurydzy czy burakow ale cos rownie absorbujacego na pewno) i dlatego nie ma ich juz wsrod nas... niestety. OK, narka.

Herr Odyn

Zauważcie też że Click! kosztuje 6.90, i dlatego nie ma za dużo treści, ale jest pismem dla tych którzy chcą być na bieżąco, a np nie mogą wydawać 15zł na gazete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 10:41, Harvenar napisał:

PS. A i jeszcze Twoje pytanie, Randal i Frogger dzialaja na wielu innych polach i skupili sie
wlasnie na tym (nie mowie, ze uprawie kukurydzy czy burakow ale cos rownie absorbujacego na
pewno) i dlatego nie ma ich juz wsrod nas... niestety. OK, narka.

Herr Odyn


O ile się nie mylę to ci panowie tworzą miesięcznik GameRanking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Clicka już nie kupuje,ponieważ dołanczane do niego gry nie są fajne ( Czasami trafi się coś ciekawego,ale naprawde baaaardzo rzadko ) . Od Clicka wole 100 razy CDA :) Do Clicka już wracać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie pozwiolę sobie zebrać informacje i przedstawić je w formie następującej:

Cena: 6,90zł (wersja DVD)
Temat numeru: Company of Heroes: Kompania braci
Recenzje: FlatOut 2, Joint Task Force, Blood Magic, Rayman Raving Rabbids, Company of Heroes: Kompania braci, Reservoir dogs: Wściekłe psy,
Poradnik do gry: Devil May Cry 3,
Relacje: Games Convention 2006,
Zawartość płyty DVD i CD (pełne wersje): Comanche 4 PL, Will of Steel,

Najbardziej cieszy mnie jednak recenzja gry FlatOut 2... A jednak lepsza wg Click! Napeno kupię, gdyż jest to fantastyczna gra a widziałem tylko screeny. Zobaczymy jak jak będzie naprawdę bo ja przeważnie nie wierzę w oceny zamieszczone w prasie o grach. Mam nadzieję, że bedzie to taki Need for Speed, lecz taki lepszy bo ze zniszczeniami. Co prawda nie bedzie wyścigów ulicznych, a jeżeli jesteście zainteresowanii grą piszcie na tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9208&u=75 . Piszemy tam o jej cenie, wymaganiach i wszystkich potrzebnych informacjach. Cieszę się że teraz CD Projekt może dystrybutować tą grę, taki NFS wydany przez CDP:D
Co do numeru Click! bo zbocyłem lekko z tematu, kupię napewno, a przede wszystkim dla recenzji gry FlatOut 2. Drugi powód - niska cena i podoba mi się ich język pisania, dobrze się ich czyta wg mnie chociaż wy piszecie że jednak lepszy pod tym względem CD-Action, którego takze zapewne kupię. Trzeci powód to relacje z tergow, dzięki czemu mozan dowiedzieć się co, jak i gdzie.

FlatOut 2 rządzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuszego czasu tagże sporadyćnie kupuje Clicka!, zazwyczaj jak coś fajnego na DVD dadzą. Jak zaczeli dawać płyty to klimat Clicka! prysł, mnie odpowiadał ten klik w okolicach 2000r. jak kosztował 2.90 i okłatke miał taką jak papier toaletowy, mieli też wtedy świetną farbe drukarską do sztachtania się. ale jak to napisał Blackgoat jak chce klimat starego Clicka! to kupuje Gamewalkera który w moim przekonaniu jest świetna multiplatwormową gazetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, akurat przedwczoraj kupiłem Comanche 4 z Nowej Extra Klasyki w Biedronce za 12,99 zł, a wczoraj się dowiaduję, że dali to w Clicku. No, ale nic, numer i tak zakupię. Będą w nim naklejki i plan lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zaczeli podawać co będzie w numerze. JAdnak widać współprace wrocławskiego CD-ACTION z wrocławskim (clikiem {siedziba redakcja obu pism to to samo piętro budynku) . Według mnie pisma powinny mieć top liste najlepszych pism komputerowych w polsce:
1 CD-ACTION i CLICK
2 Imperium Gier
3 Play
4 KSGRY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:19, PAPISHON napisał:

Mam takie pytanie, jaką ocenę dotsał Company of Heroes ??

Niestety nie odpowiem ci na twoje pytanie gdyż ten numer ukazę się 12 września a dzisiaj jest 9 czyli we wtorek ci napewno napiszę. Domyślając się napewno bedzie wysoka gdyż jest to temat numeru, a redaktorzy nie bez powodu wybierają i wyróżniaja tak grę. Tak więc spodziwam się oceny 4+ lub 5- ale tak jak ci już napisałem pobiegnę do sklepu i zaraz, około godziny 15 ci napisze bo niestety szkoła obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować