Zaloguj się, aby obserwować  
SDRaid

Click! 10 / 2006 w sprzedaży już 12 września - zapowiedź / temat ofólny.

99 postów w tym temacie

Prośba do moderatora! Bardzo prosze o poprawienie błędu w tytule tematu a odnośnie ostatni wyraz ''''ofólny'''' na ''''ogólny''''. Wiem że wcześniej czy później by to nastąpiło bez mojej prośby ale chcę poprawić jakość tamatu aby uniknęły go błędy.
A co do numeru 10/2006 to napewno kupię, gdyż jest to moje ulubione czasopismo pod względem cenowym:D Bardzo się cieszę że można tam zobaczyć recenzje takich gier jak FlatOut 2 czy Rayman. Mam nadzieje że poziom ulegnie zmianie, zmianie ale tej dobrej. Chciałbym takze poinformować że od numeru 9/2006 regularnie będą umieszczane plakaty, a w 10/2006 dodatkowo mozemy prawdopodobnie zobaczymy naklejki oraz plan lekcji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 19:40, Blackgoat napisał:

Kurcze, chciałem się dowiedzieć ile Click kosztuję, a włączyłem się do niemalże offtopowej
dyskusji:D. To ile Click! kosztuję?

Ha, ha...To poczytaj se na tym temacie posty... Zamieściłem informacje o Click!''u tutaj http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11711&pid=35 A żeby nie bylo Click DVD kosztuje 6,90zł, a wersja na dwóch płytach CD (2CD) 6,50 o ile się nie myle bo kupuje tylko DVD, a cena uległa zmianie, więc maksymalnie spodziewaj się 7zł! Na przyszlość czytaj posty zanim zaczniesz się pytać, gdyż niepotrzebnie spamujesz:D Mam nadzieję że moje pouczenie jest wystarczające i dostosujesz się do niego. A po drugie była zamieszczana okładka gdzie jest jasno i eyraxnie napisana cena: http://www.gram.pl/upl/forum/2006_3/20060909094745.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 09:03, Markus89 napisał:

Hmmmm nikt nie podał jeszcze gier?
Oto one:
-Comanche 4 PL
-Will of Steel

Czyli po prostu gry typu: wojennego......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:45, Harvenar napisał:

Ostatnioi w Clicku! często są giery wojenne których ja za bardzo nie lubie :/

a jakie lubisz? Kubusia Puchatka.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:46, kris2005a napisał:

> Ostatnioi w Clicku! często są giery wojenne których ja za bardzo nie lubie :/
a jakie lubisz? Kubusia Puchatka.?

Ha,ha:D Dobre,dobre !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 14:50, Arclight napisał:

Musi lubić gry wojenne? Nie. To nie powód, żeby się z niego naśmiewać.

Hmm...może faktycznie masz racje ?? Ok,ok.....przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja np. lubię gry typu Call of Duty, ale nie lubię takich jak Company of Heros. Oby dwie są wojenne, ale to też zależy od gatunku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Commanche 4 i Will of Steel? Hmm, Commanche za trudny, WoS nie dla mnie (nie lubię RTS-ów). Werdykt: nie kupuję najnowszego Clicka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 19:21, Mac Cry napisał:

Właśnie. Ja np. lubię gry typu Call of Duty, ale nie lubię takich jak Company of Heros. Oby
dwie są wojenne, ale to też zależy od gatunku gry.

Właśnie zgadzam się. Bo Company of Heros to taka strategia....a Call of Duty to prawdziwa gra wojenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem Click! DVD i w ogole go nie przeczytałem, bo specjalnie dla was zamieszczam informacje:
Cena: 6,90zł (wersja DVD), 6,99zł (wersja CD),
Temat numeru: Company of Heroes: Kompania braci
Recenzje: FlatOut 2, Rayman Raving Rabbids, Reservoir dogs: Wściekłe psy, Air Conflicts, Kozacy 2: Europejskie boje, Neverend, Hard Truck: Apocalypse, Civilization IV: Warlords, Alliance: Future Combat, CivCity: Rome,
Poradnik do gry: Devil May Cry 3,
Relacje: Games Convention 2006,
Zapowiedzi: Assain''s Creed, Interstellar Marines, Half-life 2: Episode Two, Rayman: Raving Rabbids, Aion, Undercover: Operation Wintersun, Left Behind, Shadowrun, Drakensang, Battlefield i inne newsy...

ZAWARTOŚĆ PŁYTY DVD

Pełne wersje:
-Comanche 4 PL
-Will of Steel
Wersje demo:
-Broken Sword: Angel of Death
-Caesar IV
-Dark Messiah of Might & Magic
-Just Cause
-LEGO Star Wars II
-Stronghold: Legends

ZAWARTOŚĆ PLYT CD

1 CD :
Pełne wersje:
-Comache 4 PL

2 CD :
Pełne wersje:
-Will of Steel
Wersje demo:
-Broken Sword: Angel of Death

Niestety nie pojawiły się następujące recenzje ktore byly zapowiadane (o ile sie nie myle):
-Joint Task Force,
- Blood Magic

Bardzo sie przez to zawodlem na Click!, lecz wierzę lecz to jakaś pomyłka w dostawach kurierów. A najbardziej z tych wszystkich interesuje mnie gra FlatOut 2 która dostała -5 co napewno jest świetnym wynikiem. Jakby dźwięk byl nieco lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:41, cybekziom napisał:

Niom...Kupiłem wczoraj nowy numer i jestem zadowlony.Tylko szkoda ze ta Extra Klasyka jest
o samochodach.

Taa. i myślisz że wszystko jest dla ciebie? Z resztą większość gier i recenzji oraz nie żadna Extra klasyka tylko Click! Klasyka. Ja jestem zapalonym graczem wyścigowym i powiem ci że czasami trzeba dac cos innego a nie tylko strategie, RPG, FPS, RTS, akcji i strzelanki.... widocznie ''''zespół'''' Click! myśli takze o innych graczach. Niestety wszystko nie pójdzie po twojej myśli:D Dobra, dobra...trochę na ciebie naskoczylem..... a co do Click! 10/2006 to chcialbym poinformować że znajdziecie w nim także:
-tygodniowy plan lekcji w jako tlo zobaczycie screeny z logo następujących gier: Medieval II: Total War, Guild Wars Nightfall, Company of Heroes: Kompania braci, Gothic 3, Pro Evolution Soccer 6 oraz Neverwinter Nights 2,
-naklejki następujacych gier: Saga Fallout, Pro Evolution Soccer 6, Dark Messiah: Might and Magic oraz Company of Heroes: Kompania braci,
-kolekcja klasyki Click! o grach twórców Codemasters ToCa Race Driver oraz Colin McRae,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować