Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Interplay'a powrót z zaświatów

55 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 19:43, lurynowicz napisał:

No ładnie! Zawsze jest nadzieja na trzeciego Fallouta...

nie tylko nadzieja...... tyle że niestety prawa do fallouta wraz prawie całym dobrodziejstwem inwentarza (bez von bourena a szkoda) kupili chłopaki od morrowinda, i to władnie oni zrobią fallouta 3. nie wiem jak z prawami do baldura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 19:53, sig. napisał:

> No ładnie! Zawsze jest nadzieja na trzeciego Fallouta...
nie tylko nadzieja...... tyle że niestety prawa do fallouta
wraz prawie całym dobrodziejstwem inwentarza (bez von bourena a szkoda) kupili chłopaki od morrowinda, i to władnie oni
zrobią fallouta 3. nie wiem jak z prawami do baldura.


Prawa do Baldura kupiło chyba Bioware.
Boję się tylko, że Fallout 3 przez "uMorrowindowienie" :P straci dużo klimatu. (Lubie "Morka" ;] ale wolę Fallouta w starym wydaniu z nową grafiką i fabułą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:00, =PtaQ napisał:

się tylko, że Fallout 3 przez "uMorrowindowienie" :P straci dużo klimatu. (Lubie "Morka" ;] ale wolę Fallouta w starym wydaniu
z nową grafiką i fabułą :)

i własnie stąd to niestety. przy infie kto kupił prawa. żeby miała je np troika, to bym sie nie martwił aż tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:00, =PtaQ napisał:

Prawa do Baldura kupiło chyba Bioware.


Prawo do marki Baldur''s Gate posiada Atari... na chwilę obecną tożsamość developera, rzekomo powstającej, trzeciej części cyklu jest nieznana. O samej grze też wiadomo tylko tyle, że będzie "epic" i "cinematic". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:17, Chamberlyn napisał:

Prawo do marki Baldur''s Gate posiada Atari... na chwilę obecną tożsamość developera,
rzekomo powstającej, trzeciej części cyklu jest nieznana. O samej grze też wiadomo tylko tyle, że będzie "epic" i "cinematic".
;)


Aha, dzieki Chamberlyn, nie wiedziałem.
Ech, szkoda, że Atari ma prawa do BG, bo ostatnio zbyt dużo fajnych gier to oni nie wydali :|
(A jak spieprzą BG3 to ich !*# *%&^, ee znaczy bardzo znielubię :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda interplaya chyba wszystkie jego gry odniosly sukces.Mam nadzieje że jednak jakieś dziedzictwo po nim zostanie (chodzi mi o to że może programiści z interplay się jeszcze raz zbiorą i utworzą studio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w jakie gry, ale gdy byłem nieco młodszy w jakies super sympatyczne cRPG zagrywałem się , interplaya, pamiętam... kiedyś 90% Gier rozpoczynało się od napisu InterPlay .... a teraz ? Atari,ea,maxis,valve,blizzard,codemasters,monolith itd. itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:20, Puszkin napisał:

ja tam nie chciałbym widzieć już raczej 3 części BG. To już by była istna komercha robiona pod publikę i chęci nabijania
kabzy na wygłodniałych graczy ;p


Dokładnie, przecież wiadomo że fabuła gry i cała historia skończyła się w BG 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D2 też rzekomo się skończyło i wtedy się raczej mówiło o tym że kontynuacji nie będzie, a bardzo prawdopodobne że jest w trakcie tworzenia.
Zawsze można znalezc chocby małą sytuacje, motyw do kontynuacji i tak może byc w przypadku F3. Wiadomo że firma miała problemy finansowe a zapowiedź Fallouta 3 rozgrzała by portfele milionom graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=PtaQ, Atari ma poprostu licencje Wizarda jako jedyna firma, ale moze "zlecac" robienie gier innym. NWN jest od BioWare, ale pod "patronatem" Atari. Wiec moze sie okazac, ze BG3 trafi pod skrzydla ludzi robiacych BG 1\2, choc Obsidian robi NWN i raczej BG3 sie nie zajmuje, a oficjalnie premiera obu gier byla zapowiedziana na 2006, szkoda tylko, ze poza zapowiedzia BG3 nic o nim nie wiemy... poza wlasnie "cinemtaic" i "epic".

Coz fabula niby sie skonczyla, ale to wkoncy RPG i wszystko moze sie zdazyc. Wkoncu gra wiedzmin opowiada o wydarzeniach, ktore maja miejsce po skonczeniu sagi. A jakos nikt zabardzo sie tym nie martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym bardzo szczęśliwy gdyby wypuścili 3 wersje The Lost Vikings. Pierwsza wersja była po prostu genialana. Jednak wchodząc na ich strone mam pewne wątpliwości czy w ogóle zdecydują się wrócić na rynek gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interplay jest jednym z czołowych firm tworzących gry, był i jest i powinien to wykorzystac i powrócic z jakąs grą. Myśle że cos się tam kroi i niedługo wyjdzie wszystko na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować