Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Gusta graczy

47 postów w tym temacie

Zastanawia mnie bardzo pewien problem.Zwykle jak jesteśmy fanem jakiegoś gatunku gier to nielubimy innych np:fan rpg ,,ci od fpp to bezmózgowcy'''' a fan fpp ,,ci od rpg to lole,, ja uważam że takie podejście za dobre nie jest
i bardzo ogranicza.Np mój kolega zawsze jak do mie przychodz to gadaka w tym stylu :fee ty żadnych strzelanek nie masz same strategie (pomijając że te ,,strategie'''' to w rzeczywistości rpg ) i za nic nie da się przekonać że strategie też są bardzo fajne.Wydaje mi że problem jest ciekawy i warty przedyskutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ten problem nie tyczy :P
Gram w strategie, cRPGi, FPSy, Samochodówki...jak mam czas :D

Z tym, że nie lubię np. Futurystycznych RTSów, tylko np. W realiach 2WŚ.
Nie lubię Horrorów z założenia :P (śmieszą mnie a nie straszą :)
Ogólnie to lubię realistyczne gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:38, =PtaQ napisał:

Mnie się ten problem nie tyczy :P
Gram w strategie, cRPGi, FPSy, Samochodówki...jak mam czas :D

Z tym, że nie lubię np.
Futurystycznych RTSów, tylko np. W realiach 2WŚ.
Nie lubię Horrorów z założenia :P (śmieszą mnie a nie straszą :)
Ogólnie
to lubię realistyczne gry :)

Ja nie lubię strategi kosmicznych.Horrorów też ale np The suffering ukończylem bo mi się spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:43, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja nie lubię strategi kosmicznych.


Jak śmiesz obrażać StarCrafta... nigdy Ci tego nie wybaczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:52, Tomi_323 napisał:

> Ja nie lubię strategi kosmicznych.

Jak śmiesz obrażać StarCrafta... nigdy Ci tego nie wybaczę ;)


Sory oczyiście z wyjątkiem starcrafta chozilo mi raczej o coś w stylu homeworld arbo startropiaitp..
W starcrafta sam grałem .
Ps w tarcrafcie musisz grać protosami nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:55, Ponury rzniwiaż napisał:

Ps w tarcrafcie musisz grać protosami nie?


Nie gram terranami (mimo złej opini) a protosi śmierdzą. Kumpel z lanu zawsze mnie nimi rozwala ;( bo nie wiem jak się bronić przed atakiem Carier i arbitrów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:57, Tomi_323 napisał:

> Ps w tarcrafcie musisz grać protosami nie?

Nie gram terranami (mimo złej opini) a protosi śmierdzą. Kumpel z lanu
zawsze mnie nimi rozwala ;( bo nie wiem jak się bronić przed atakiem Carier i arbitrów ;(

Hehe owadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 20:59, Budo napisał:


Ja lubie Fps-y tudzież wszelkiej maści rpg i strategie. Nikt mnie za to nie namówi na grę w ścigałkę.


Scigaki się natomiast różnią a zagralbys w polączenie tych dwóch czyli w gta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z zasady gram w to co mi sie podoba skończyłem bądż ile razy HL2 Diablo2 Raymana3 i tym podobnych gierek jak coś mi nie pasuje to nie gram (tyczy sie WIII natomiast WII zachwalam aż nadto :P ale nigdy za mało )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Róznie bywa. Jak dla mnie to bardziej irytujacysą ludzie, któzy xx czasu grali w dny gatunek, po tem przestali (znudzilo im się albo cos innego) i zaczynają twierdzic, ze gatunek xxx to największe g... pod słońcem i jak w to w ogóle można grać. Tacy janczarzy XXI wieku. (porownanie jak najbardziej na miejscu - formacja janczarów charakteryzowała sie tym, ze tworzyli ja chrześcijańscy jeńcy wojenni nawróceni na Islam. Oczywiscie potem używano ich do walki z innymi chrześcijanami).

JA osobiście gram głownie w strategie, reszta gatunków mnie zancznie mniej interesuje. Jak znajdzie siejakiś dobry tytul (F.E.A.R, Gothic) to zagram. Za to symulatorów lotu (bo w symulator czolgu już zagram) i wszelkich wyścigówek unikam, nie ważne jaki hit w tym gatnku by się nei pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie takie "fantasy rts" (wIII) i historyczne. Nie trawie kosmicznych (z wyjątkiem starcrafta) np. saga "Earth xxxx". Lubie rpg ale takie z elementami akcji np. Diablo, DSII. A akcji to tylko gta III, vice i san. Reszty gier nie trawie i nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie kazdy typ gry i kazda gre moge przerabiac pod jednym warunkiem. Musi byc ciekawa ;] Choc jestem fanem RTSow to np nie trawie wiekszosci gier z serii. Gdy slysze "nowy rts" to pytam "tym razem klon AOE czy Starcrafta?" i to chyba wszystko wyjasnia...

Horrory lubie tylko o ironio losu mnie nie przerazaja lecz bawia (jak to juz ktos napisal) lub nudza bo sa przewidywalne ;[ Dlatego zawiodlem sie na FEAR...

Ogolnie nie ma gatunku, ktorego bym nie probowal. najmniej jednak pociagaja mnie symulatory. Latac lubie ale w BF2 helikopterem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:04, Bambusek napisał:

Róznie bywa. Jak dla mnie to bardziej irytujacysą ludzie, któzy xx czasu grali w dny gatunek, po tem przestali (znudzilo
im się albo cos innego) i zaczynają twierdzic, ze gatunek xxx to największe g... pod słońcem i jak w to w ogóle można grać.
Tacy janczarzy XXI wieku. (porownanie jak najbardziej na miejscu - formacja janczarów charakteryzowała sie tym, ze tworzyli
ja chrześcijańscy jeńcy wojenni nawróceni na Islam. Oczywiscie potem używano ich do walki z innymi chrześcijanami).

JA
osobiście gram głownie w strategie, reszta gatunków mnie zancznie mniej interesuje. Jak znajdzie siejakiś dobry tytul (F.E.A.R,
Gothic) to zagram. Za to symulatorów lotu (bo w symulator czolgu już zagram) i wszelkich wyścigówek unikam, nie ważne jaki
hit w tym gatnku by się nei pojawił.

Porównanie gatunków do religi na mjejscu jest i w tym i w tym występują fanatycy(jes jeden gatunek i on jest prawem) ortodoksi(rpg i koniec reszta to wielkie g...) nawróceni(wymieniłeś) oraz zwykli wierni(grający w to co im się podoba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc widzę, że jedni lubią wszystko, a drudzy "tylko..." :P
Ja osobiście nie lubię tylko RPG...ale patrzeć jak brat gra w Diablo 2 czy Morrowinda i wrzeszczy na te durne potworki to już inna zabawa :) Grywam w FPSy ( chyba najczęściej ), RTSy ( StarCraft [ Terranie ], W40K:DoW ), TPP ( cała seria Splinter Cell na półce i w sercu :P ), ścigałki ( NFSy, Test Drive`y ). Przygodówki to tylko w stylu Post Mortem. Horrory ? Raczej nie...chyba, że w stylu Post Mortem :D Ogólnie lubię gry realsityczne, ale bez przesady, bo taki RBR to mnie wkurza trochę. No i zapomniałem o sportowych: PES 3, NHLe, NBAe. Z grami mam jak z muzą - klasyki nie lubię, ale jak mnie chwyci nagle to bez przerwy jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:12, Dark_Kai230 napisał:

No więc widzę, że jedni lubią wszystko, a drudzy "tylko..." :P
Ja osobiście nie lubię tylko RPG...ale patrzeć jak brat gra
w Diablo 2 czy Morrowinda i wrzeszczy na te durne potworki to już inna zabawa :) Grywam w FPSy ( chyba najczęściej ), RTSy
( StarCraft [ Terranie ], W40K:DoW ), TPP ( cała seria Splinter Cell na półce i w sercu :P ), ścigałki ( NFSy, Test Drive`y
). Przygodówki to tylko w stylu Post Mortem. Horrory ? Raczej nie...chyba, że w stylu Post Mortem :D Ogólnie lubię gry realsityczne,
ale bez przesady, bo taki RBR to mnie wkurza trochę. No i zapomniałem o sportowych: PES 3, NHLe, NBAe. Z grami mam jak z
muzą - klasyki nie lubię, ale jak mnie chwyci nagle to bez przerwy jedno...


Widze masz podobnie jak ja,ja też uważam pośmiertnego za wzór dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lubie wszystko. każdy rodzaj. ważne żeby gra była super: Dungeon Siege II, Need for Speed Underground 1 i 2, Empire Earth 2, Worms 4, Silent Storm Sentinels, Soldiers Ludzie Honoru, Call of Duty 1 i 2, Heroes of Might and Magic 4, Zoo Tycoon 2, Far Cry, Tropico, Europa Universalis 2, Prince of Persia Piaski Czasu, Ghost Master, Sudden Strike 1 i 2, Blitzkrieg 1, Tony Hawk Pro Skater 2 3 i 4 i U2, Medal of Honor Alied Assault, Medal of Honor Wojna na Pacyfiku. i wiele, wiele innych :D

P.S. ale najbardziej lubię gry powiązane z II wojną śiwatową(szczegulnie strzelanki) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam żadnego ulubionego gatunku gier. Lubie pograć w RPGi (NWN) i cRPGi (seria Gothic), choć nie pogardzę dobrą strzelanką (choćby doom 3). Nie przepadam za wyścigami, ale dla NFSów robie wyjątek (zawsze dla nowej części NFS). Lubię też pograć w gry sportowe (tylko piłka nożna czyli FIFA). Co do RTSów, nie lubie ich za bardzo (wg. mnie są nudne choć nie grałem w żadnego, więc mogę się mylić). Na koniec dodam, że w skradanki tez nieraz pogram (Splinter Cell, Manhunt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie FPS , strategie, RPG, troche logiczne i tyle! nie gram w rajdówki bo mnie denerwują, jak jeden błąd zrobie to musze jechać od nowa! narazie gram w strzelanki, a niedługo w RPG. RPG ma do tego, że chce się do nich wracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 21:22, UMC.Hugo napisał:

ja lubie wszystko. każdy rodzaj. ważne żeby gra była super: Dungeon Siege II, Need for Speed Underground 1 i 2, Empire Earth
2, Worms 4, Silent Storm Sentinels, Soldiers Ludzie Honoru, Call of Duty 1 i 2, Heroes of Might and Magic 4, Zoo Tycoon
2, Far Cry, Tropico, Europa Universalis 2, Prince of Persia Piaski Czasu, Ghost Master, Sudden Strike 1 i 2, Blitzkrieg
1, Tony Hawk Pro Skater 2 3 i 4 i U2, Medal of Honor Alied Assault, Medal of Honor Wojna na Pacyfiku. i wiele, wiele innych
:D

P.S. ale najbardziej lubię gry powiązane z II wojną śiwatową(szczegulnie strzelanki) ;)

Grałeś w demko cal of duty 2 wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować