Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Malal w oficjalnym fluffie już nie istnieje, Rogaty Szczur to bóg Chaosu a dokładniej to najprawdopodobniej aspekt Nurgla, są jeszcze Necoho - pan zwątpienia, Zuvassin - bodaj bóg szaleństwa i jeszcze jeden którego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 11:25, Joannita napisał:

Nareszcie znalazłem ludzi którzy są wierni jak ja imperatorowi. Adamido twoje wypowiedzi są
pełne prawdy, swiatłości i myśli ze chaos to nie ostatnia droga by być szczęśliwym. Teokrato
muszę niestety przyznać Ci racje co mówiłeś o tym że powiedzieli o zdradzie i sami zostali
zdradzenie przez wodza. Napisałeś jednak że nie wszyscy przeszli na stronę chaosu. Więc coś
w tym musi być że część mogła zostać wierna Imperatorowi. to wszystki jest fikcją i to wszystko
jest owiane wielką tajemnicą. Skąd morzesz wiedzieć że imperator nie wiedział czegoś jeszcze
???? Morzesz coś wiedział co mu nakazało zabić niektórych marines. W każdej nowej książce dowiadujemy
się czegoś nowego. To wszystko wymyślili twórcy gry i oni tym światem zarządzą.
PRZYTĘPIONYMI NAZWAŁEM TYLKO ORKÓW I NEKRONÓW, A HERETYKIEM TYLKO CIEBIE A NIE WSZYSTKICH WIĘC
NIE ZMYŚLAJ.Ten chaos tak ci mózg przytępił że nawet zmyślać dobrze nie potrafisz.

Nawróćcie się póki Inkwizycja siedo was nie dobrała, bo później niębędzie jużodwrotu.

Za imperatora i Kosmicznych Marines.


widzę, że twoja naiwność nie zna granic, ciągle tylko wypisujesz swój "faszystowski bełkot" i obrażasz mnie twierdząc, ze ktoś przytępił mi mózg i że jestem heretykiem. może jak będziesz trochę starszy i poczytasz więcej o universum W40k to zrozumiesz w końcu, że space marines to nie jacyś paladyni tylko okrutni wojownicy, stworzeni do zabijania, w tym świecie nie ma dobra... wiesz co robi space marine kiedy chce poznać wspomnienia swojego wroga ?! miażdży mu czaszke, a następnie zjada jego mózg, kiedy właściciel jeszcze żyje a specjalny implant przyswaja jego osobowość marines''owi... z reszta wcale bym się nie zdziwił gdyby za poczynaniami imperatora stał Malal albo inny z Bogow Chaosu np. Tzeentch, który jesli dobrze pamiętam chciał podstawić swoją replikę złotego tronu i wykorzystać siły imperium do walki z pozostałymi Bogami Chaosu... ];->

zaś co do Games Workshop to mogli by w końcu przestać zmieniać zdanie i swoja wizję uniwersum w40k :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli za całym Imperium stoi Malal,to kto jest największym zagrożeniem dla ludzkośći??
Chaos.Chyba nie trzeba znów tłumaczyć dlaczego.A jeżeli nawet ten implant istnieje(w co nie wierzę bo jakoś kapelani Dark Angels musieli przesłuchiwać upadłych[chociaż i tak na koniec ich zabijali])to nie robią tego bez powodu.

Ale rzeczywiśćie,niech GW się uspokoi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jesteśmy okrutnymi wojownikami. I do okrutnej walki powstali Kosmiczni Marines, którzy są genetycznie ulepszseni. Ale to tej walki pcha nas wiara w kogoś i ze pokonamy swojego wroga. W jednym ze swoich postów (na tamtym temacie chyba jeszcze) powiedziałem że każdy morze być "dobry" zależy zjakiego punktu widzenia spojrzeć i z czyją ideologią. Ale podczas grania w tę grę dowiadujemy się, że twórcy robili tak kampanie by nas uświadomić że Imperium jest dobre. Ty jednak niejesteś już człowiekiem jesteś demonem(chodzi mi o to wcielenie ciebie które prezentujesz na forum, nie to prywatne) Zatraciłeś swoje człowieczeństwo. Więc i nie...... Wieć jednak nic ci mózgu nie przytępiło, bo demony i wyznawcy Bogów Chaosu go nie mają. Są poprostu jego zabawkami.
Teraz pewnie powiesz że teraz ja niemam móżgu. Lecz zapamiętaj sobie jedno: To nie ja porzuciłem ojczyzne bo człowiek na górze popełnił błąd(nigdy nie napisałem że Imperator był nieomylny, morze i mnie za tą wypowiedź scigać inkwizycja, ale teraz jest ponieważ po wstąpieniu na złoty tron dostąpił oczyszczenia). I to nie ja usłuchałem chaosu który wzamian za bycie jego zabawką da mi fajną zbroje i być morze później niesmiertelność.
Pamiętaj ojczyzny się nie porzuca w trudnych chwilach, bezwzględu na okoliczności. Ty ją porzuciłeś bo urodziłeś sie człowiekiem w imperium, a na prawych ludziach zależy chaosowi najbardziej by ukłuć imperium.

KU CHWALE IMPERIUM !!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno historie tamtego świata i jej przebieg układaja ludzie, którzy chcą ją uczynić bardziej emocjonującą i zawiłą by się lepiej sprzedawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 19:16, black day napisał:

Sprawdzałem strony które podawaliści i zobczyłem rasę tyrianids.Coto za rasa?A możę to jakieś
potwory czy cuś?

Tyranidzi są najmniej podobną do ludzi rasą w uniwersum Warhammera 40000. Niehumanoidalni, o umysłach poszczególnych organizmów połączonych w jedną zbiorową świadomość. Nie pochodzą z naszej galaktyki, nie jest też wiadomy sposób w jaki pokonali międzygalaktyczną pustkę.

Nie znają techniki w tradycyjnym pojęciu tego słowa. Ich broń, pojazdy, a nawet olbrzymie statki kosmiczne to wyhodowane dzięki bioinżynierii żywe istoty. Sami tyranidzi są silnie zróżnicowani. Każdy osobnik został genetycznie skonstruowany by pełnić określoną rolę we flocie inwazyjnej liczącej miliardy miliardów istnień.
...................................................

Wziete z Wikipedi. Resztę też tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 18:54, Adamido napisał:

Nawet jeżeli za całym Imperium stoi Malal,to kto jest największym zagrożeniem dla ludzkośći??
Chaos.Chyba nie trzeba znów tłumaczyć dlaczego.A jeżeli nawet ten implant istnieje(w co nie
wierzę bo jakoś kapelani Dark Angels musieli przesłuchiwać upadłych[chociaż i tak na koniec
ich zabijali])to nie robią tego bez powodu.

Ale rzeczywiśćie,niech GW się uspokoi;)


implant istnieje, nazywa się omophagea i ma go chyba, każdy space marine. Przykład jego zastosowania przez sierżanta Dark Angels na mózgu kapitana Fallen Angels jest opisany w ksiązce "Oko Teroru" w rozdziale "Krew dla Boga Krwi !". z resztą w tej samej ksiażce ten sam sierżant zostaje "przesłuchany" przez swich braci zakonnych i ostatecznie stracony, pomimo tego, że nie przeszedł na stronę Chaosu ;))) zaś co do zagrożenia ludzkości to ludziom zagrażają wszyscy z nimi samymi włącznie, a space marines, czy wojownicy Chaosu nie są w zasadzie ludźmi... tą słabością może się poszczycić tylko Gwardia Imperialna ];->>>

@Joannita

nie strasz mnie inkwizycją i space marines, bo oni bardzo niechętnie wybierają się do Oka Terroru, co dziwnym nie jest bo rzadko ktoś stamtąd wraca a jak już mu się uda to i tak czekają go "przesłuchanie" i łaskawa śmierć, jak to było z wyżej wymienionym sierżantem Dark Angels...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że tek brak mózgu nawet na czytanie źle podziałał( myślałem że w taką podstawową żecz cię bogowie chaosu wyposażyli). Ja cieniczym nie straszę.Chodziło tam o mnie z tą inkwizycja, przeczyta jeszcze raz to morze zaczaisz. Kosmiczni Marines są w większej części ludzi majapoprostu zwiększone genetycznie umiejętność. Z tobą stało się to samo gdy przeszedłeś na strone chaosu. A największym zagrożenie mdla ludzkości nie są ludzie, ponieważ Imperator wszystkich ludzi łączy i daję im moc. Ach przecież tyle to razy powtarzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 19:12, Joannita napisał:

Tak jesteśmy okrutnymi wojownikami. I do okrutnej walki powstali Kosmiczni Marines, którzy
są genetycznie ulepszseni. Ale to tej walki pcha nas wiara w kogoś i ze pokonamy swojego wroga.
W jednym ze swoich postów (na tamtym temacie chyba jeszcze) powiedziałem że każdy morze być
"dobry" zależy zjakiego punktu widzenia spojrzeć i z czyją ideologią. Ale podczas grania w
tę grę dowiadujemy się, że twórcy robili tak kampanie by nas uświadomić że Imperium jest dobre.
Ty jednak niejesteś już człowiekiem jesteś demonem(chodzi mi o to wcielenie ciebie które prezentujesz
na forum, nie to prywatne) Zatraciłeś swoje człowieczeństwo. Więc i nie...... Wieć jednak nic
ci mózgu nie przytępiło, bo demony i wyznawcy Bogów Chaosu go nie mają. Są poprostu jego zabawkami.
Teraz pewnie powiesz że teraz ja niemam móżgu. Lecz zapamiętaj sobie jedno: To nie ja porzuciłem
ojczyzne bo człowiek na górze popełnił błąd(nigdy nie napisałem że Imperator był nieomylny,
morze i mnie za tą wypowiedź scigać inkwizycja, ale teraz jest ponieważ po wstąpieniu na złoty
tron dostąpił oczyszczenia). I to nie ja usłuchałem chaosu który wzamian za bycie jego zabawką
da mi fajną zbroje i być morze później niesmiertelność.
Pamiętaj ojczyzny się nie porzuca w trudnych chwilach, bezwzględu na okoliczności. Ty ją porzuciłeś
bo urodziłeś sie człowiekiem w imperium, a na prawych ludziach zależy chaosowi najbardziej
by ukłuć imperium.


jeśli komuś można zarzucić brak mózgu to są to właśnie Tyranidom (czyli takie Zergi po prostu), orki też nie grzeszą inteligencją, Necroni mają problem z wolna wolą, zaś jeśli chodzi o inteligencje wyznawców i demonów Chaosu, to tylko jednemu z Bogow i jego wyznawcom można to zarzucic - Khornowi, Bogowi Krwi, ale oni nadrabiaja ta słabość czymś innym ];->>> zaś co do inteligencji to chyba nikt nie może się równać z Tzeentchem, Panem Zmian, choć Slaanech tez jest przebiegły... jeśli chodzi o dary Chaosu to zbroi nie dostajesz, tylko mutuje twoja imperialna, zas przebywanie w oku terroru sprawia, ze uplyw czasu ciebie nie dotyczy, mój avatar nie przedstawia żadnego demona tylko Lorda Chaosu, zaś chaos space marines są tak samo zabawkami bogow chaosu jak ty pionkiem imperium, za przynajmniej mam jakis wybor - moge poswiecic sie sluzbie tego boga, ktory mi bardziej odpowiada, albo wyznawac ich w niepodzielnej jednosci. skoro tak bardzo chcesz zniszczyć Bogow Chaosu to proponuję wytepic ludzkość, bez nas Bogowie Chaosu reprezentujący mroczne aspekty ludzkiej psychiki nie będą mieli sie czym karmic... a jesli tak bardzo chcesz robic wszystko dla swojego ukochanego przywodcy i Ojczyzny to moze po prostu wyemigrujesz do Korei Północnej - tam powinienes byc szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 19:56, black day napisał:

A czy space marines chaosu to zbuntowani space marines czy stwożonę na wzur marines
ich pzeciwzieństwa?


Rebelianci.

A co do "przebiegłości" wyznawców chaosu. Z tym jest różnie. Bo chaos, podobnie jak jego wyznawcy są nieprzewidywalni. Czasami "atak" wyznawców chaosu to bezmyślny bieg w kierunku umocnień, który jest powstrzymywany przez boltery i pola minowe. A czasem atak to perfekcyjnie zsynchronizowany szturm z użyciem pojazdów, ciężkiego sprzętu i ataków na tyłach wroga. Nigdy tak naprawdę nie wiesz co zrobią wyznawcy chaosu i to jest jednocześnie ich siłą oraz słabością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:08, Grond napisał:

> A czy space marines chaosu to zbuntowani space marines czy stwożonę na wzur marines

> ich pzeciwzieństwa?

Rebelianci.

A co do "przebiegłości" wyznawców chaosu. Z tym jest różnie. Bo chaos, podobnie jak jego wyznawcy
są nieprzewidywalni. Czasami "atak" wyznawców chaosu to bezmyślny bieg w kierunku umocnień,
który jest powstrzymywany przez boltery i pola minowe. A czasem atak to perfekcyjnie zsynchronizowany
szturm z użyciem pojazdów, ciężkiego sprzętu i ataków na tyłach wroga. Nigdy tak naprawdę nie
wiesz co zrobią wyznawcy chaosu i to jest jednocześnie ich siłą oraz słabością.

Nie wiedziałem że space marines mogę buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee... Oni mają swoją własną wolę, ale większość z nich jest bezgranicznie oddana Imperatorowi i Imperium. Jedyny przypadek w historii to właśnie Herezja Horusa, kiedy połowa marines zbuntowała się. Teraz na stronę chaosu przechodzą pojedyńczy marines oraz czasami zakony w wyniku mutacji genoziarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt nie buntuje SM. Oni po prostu poznają prawdę. I dlatego dołączają do elity, do wybranych. A reszta niech tkwi w łgarstwach tego pokraki imperatora... Przecież on nawet prawdziwy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:15, Grond napisał:

Eeee... Oni mają swoją własną wolę, ale większość z nich jest bezgranicznie oddana Imperatorowi
i Imperium. Jedyny przypadek w historii to właśnie Herezja Horusa, kiedy połowa marines zbuntowała
się. Teraz na stronę chaosu przechodzą pojedyńczy marines oraz czasami zakony w wyniku mutacji
genoziarna.

A gdzię mogę znależć więcej o Herezji Horusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 20:19, Arclight napisał:

Ale nikt nie buntuje SM. Oni po prostu poznają prawdę. I dlatego dołączają do elity, do wybranych.
A reszta niech tkwi w łgarstwach tego pokraki imperatora... Przecież on nawet prawdziwy nie
jest.

Czy ten temat podzielił się na dwie grupy:Marines i Chaosu czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować