Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 01:45, Krzysztof111177 napisał:

a Orkowie... Hmmm... Ich rozumowanie raczej ciężko jest nazwać myśleniem...


nie niedoceniaj orkow... na rozumowanie tej gry -> szarzy do przodu pasuja jak ulal... poza tym myslenie orka wyglada tak... bic, walczyc, nasz sztandar waaagh!!, bic, walczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak puto tu. To morze wprubuje temat wkrzesić. Chciałbym się podzielić moimi myślami odnośnie Dark Crusade, oczywiście nie samej gry tylko kilkudenerwujących mnie rzecz. Dlaczego Grey Knights zostali wysłani na Kronusa z tego co wiem to oni są delegowani tylko do walki z Chaosem. A juz strasznie denerwójemnie to na siłe stwożona wrogość gwardi do SM, przecież gdyby takbyło odrazu cały regiment okrzyknięty zostałby heretykami i zostaliby zniszczeni. Troszke nie na mniejscu wydajemi sie też ta retrospekcja World Berersów z czasów Herezji Horusa, przecież walki trwały głównie na Ziemi i zachodzie galaktyki a kronus jest na wschodnich rubieżach.

No może temat do rozmowy genialny niejest, ale mam nadzieje że zrewitalizuje totemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 10:51, Krzysztof111177 napisał:

A może mi ktoś wytłumaczyć co to jest MELTA GUN albo MELTA BOMB ?? Jak na razie
to pojęcia nie mam na jakiej zasadzie ta broń działa.


Cóż jeśli dobrze rozmuję broń Melta polega na tym że łatwopalne paliwo jest rozkładane do poziomu cząsteczkowego które potem jest wypuszczane z lufy broni. Efekt tego polega na tym że broń strzela ogromnymi kulami bardzo gorącego ognia na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2006 o 11:05, Sita napisał:


Cóż jeśli dobrze rozmuję broń Melta polega na tym że łatwopalne paliwo jest rozkładane do poziomu
cząsteczkowego które potem jest wypuszczane z lufy broni. Efekt tego polega na tym że broń
strzela ogromnymi kulami bardzo gorącego ognia na odległość.


Dzięki. Jakoś wszyscy ,których o to pytałem nie potrafili mi na to odpowiedzieć. Może dlatego że w DoW się nie pojawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 11:22, Krzysztof111177 napisał:

Dzięki. Jakoś wszyscy ,których o to pytałem nie potrafili mi na to odpowiedzieć. Może dlatego
że w DoW się nie pojawiła...


Ogólnie wszelka broń typu Melta wykorzystuje podmuch energii termicznej do topienia wszystkiego co znajdzie się w ich zasięgu. Co ciekawe Melty NIE są jakimiś tam miotaczami ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 13:52, Krzysztof111177 napisał:

Czy jestem jedynym który jeszcze nie dostał w swe ręce DC??


Mój egzemplarz przyszedł w środę zamówiłem pree-ordera i przyszedł 8 listopada w jeden dzień a przyszedł nawet pocztą polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi sie wydaje ze ta kampania dla pojedyńczego gracza jest zrobiona na "odwal sie"... to praktycznie 6 misji w ktorych likwidujesz konkretną rasę i kilkanaście bitew rodem ze skirmisha... i to z bardzo kiepskim AI przeciwnika... w dodaku nie ważne kim grasz- zmieniają sie tylko dialogi i filmik na koncu... to mi troche nie przystaje do szumnie zapowiadanych, rzetelnie przygotowanych sto iluś bitew w kampani... słabe te... "bitwy"... ale to może tylko ja sie starzeje i marudze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przypomnieć,że temat ten jest o świecie WH40k, a nie o grach na jego podstawie. Jeśli chcecie podzielić się wrażeniami z DC to zapraszma tutaj :
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=11211&u=1664

No i teraz już na temat:
Czy ktoś wie jak wygląda reszta C''Tanów?Bo jak wygląda Nightbringer to już wiem. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://us.games-workshop.com/games/40k/necrons/painting/ctan/default.htm

To są aktualne figurki C''tan a tak naprawdę to jest ich 4 (5?) jak piszą na wikipedii

http://en.wikipedia.org/wiki/C%27tan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o C''Tan wiem tylko tyle ,że:

-Nightbringer jest bogiem zniszczenia i śmierci
-Deciever jest bogiem strachu
-Dragon Void jest bogiem maszyn
-Outsaider jest żarłocznym bogiem :P

Podobno są stworzeni z samej energii dlatego nie można ich zniszczyć. No i lubują się w pożeraniu dusz żywych istot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować