Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w odpicowanej Platynie!

323 postów w tym temacie

Nie no Migem ja chyba popełnię jakiś mord, w koszyku gry czekają i nie wiem teraz czy zamawiać czy nie, mam czekać jeszcze tydzień? Skandal ;D Może chociaż jakieś podpowiedzi co to będą za gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:17, boogie85 napisał:

Nie no Migem ja chyba popełnię jakiś mord, w koszyku gry czekają i nie wiem teraz czy zamawiać
czy nie, mam czekać jeszcze tydzień? Skandal ;D Może chociaż jakieś podpowiedzi co to będą
za gry?


Nie ma mowy, dluuugo pracowalismy zeby te tytuly wydac na tyle dlugo ze teraz musimy miec troche radosc z potorturowania co bardziej niecierpliwych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zatrudnijcie TYHE do pomocy ;-)
boogie - poczekaj, to nie żaden skandal, a wielkie emocje - coś jak koncert Mandaryny - przeżyjesz lub nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 16:28, migem napisał:


Nie ma mowy, dluuugo pracowalismy zeby te tytuly wydac na tyle dlugo ze teraz musimy miec troche
radosc z potorturowania co bardziej niecierpliwych:)


A mówił ci może ktoś że jesteś denerwujący ? :D Ja tu od... nie pamiętam kiedy czekam na NWN z dodatkami a ty mi mówisz że chcesz nasz torturować :) W twojej wypowiedzi zaciekawiło mnie, że pracowaliście długo na wydanie tych tytułów - czyżbym obstawiał właściwą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:30, tymuś napisał:

Będzie NWN + dodatki, czuje to w kościach...


obys mial racje... jeszcze nigdy (chyba??) czegos takiego nie bylo, a gra ma swoje lata, wiec szanse sa duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2006 o 16:28, migem napisał:

Nie ma mowy, dluuugo pracowalismy zeby te tytuly wydac na tyle dlugo ze teraz musimy miec troche
radosc z potorturowania co bardziej niecierpliwych:)


A kto zapłaci za mój pobyt na oddziale kardiologii?? Hę?? Mam wolne pograł bym se, ale też ograniczony budżet. Teraz zamówię sobie gry, które rzuce w kąt jeśli okaże się że w platynie był jakiś oczekiwany przeze mnie tytuł. Co ja mam począć? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to nastąpi. Musiała być jakaś odpowiedź na odświeżenie serii SuperSeller Cenegi i jest. Szkoda, że na razie znany jest tylko jeden tytuł. Zasaoby piniężne mam bardzo ograniczone, więc lepiej poczekam na kolejne pozycje z tej serii co bym potem nie żałował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 16:33, Todryk napisał:

Wiedziałem, że to nastąpi. Musiała być jakaś odpowiedź na odświeżenie serii SuperSeller Cenegi
i jest. Szkoda, że na razie znany jest tylko jeden tytuł. Zasaoby piniężne mam bardzo ograniczone,
więc lepiej poczekam na kolejne pozycje z tej serii co bym potem nie żałował...


to juz niedlugo jutro kolejny i tak do poniedzialku bedziesz wiedzial wszytsko, jakis suspens musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bravo, od czasu gdy CDP wydalo spolszczone BG wiedzialem ze bedzie to najlepsza firma, i chodz rzadko mam czas grac to wiekszosc moich gier jest z CDP.

Pozdrawiam VoytaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-PROJEKT zawiodłem się! Wiedziałem, że dacie odpowiedź na odświeżoną serie SS(proszę źle nie kojarzyć) Cenegi,ale żeby od razu zgapiać. Reklamować to w taki sam sposób. I jeszcze to: "będą jeszcze lepiej prezentować się na waszych półkach", jakby wyjęte z news od Cenegi. Nieładnie CDP, nieładnie. Macie u mnie duży "minus".
Ale i tak jesteście dla mnie najlepszą polską firmą związaną z przemysłem gier komputerowych!!!!!! :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 15:01, migem napisał:

> > Fajna odpowiedź do Cenegi :). Jak będzie dodany do Platynowej Kolekcji Fable, to
będzie
> po
> > prostu pięknie :).
> Ja sądze ze do platyny dojdzie jeszcze
> Fable
> ToCA RD3
> DS 2 CzE
> F.E.A.R

Jedno trafienie na twojej liscie zanotowałem:) czekam na dalsze propozycje.



Mam nadzieję, że będzie to Fable :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega wiele razy miała "podobne" pomysły do CDP, myślę że tym razem to czysty zbieg okoliczności (obie firmy starają się dbać o graczy, a CDP zauważyli że mają mały wybór w Platynie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam- jak Waszym zdaniem powinienem znalezc czas na przejscie nastepujacych gier bedac dobrym uczniem w 1 liceum: Soldiers, Spellforce, H5, Oblivion, Call of Cthulhu, Sacred, Bg2, ID 2, Fear, Riddick, Far Cry, Prince of Persia Piaski czasu, Piraci z Karaibow, Swiatynia pierwotnego zla oba Fallouty.

Pytacie, jaki to ma zwiazek z tematem?? Ano taki, ze jak przejde wszystkie te gry, to bede myslal o zakupie gier z Platynowej kolekcji.

Ja sie pytam- kiedy to przejsc?? Jak 2 godzinki pogram w dzien to jestem happy, a tu tyle gier. poradzcie mi cos!!!
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS 2 nie może być w nowej platynie bo wydaje go od niedawna Cenega. Ja stawiam na F.E.A.R. bo nie długo dodatek wychodzi to trzeba zrobić najpierw wydanie w Platynie, potem dodatek, a potem złota edycja (F.E.A.R. + dodatek) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować