Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły w odpicowanej Platynie!

323 postów w tym temacie

Nie no CDP przesadza. Takei gry za taką cenę. Ludzie Fear to jeszcze świeża gra ze świeżą grafiką. Age 3 - jedna z najlepszych strategii czasu zeczywistego. Teraz czekam na Diablo 2 Złotą Edycję w EK NExt :)
A tytutł którch sie spodziewam PK to :
Gothic 2 Gold
Toca3
Moto GP 3

Dalej nie wiem jakie znów gry wymyśli CDP. Po nich można się spodziwać wszystkiego (dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 13:29, Evil Khan napisał:

> Ciekawe dzisiaj o ktorej podadza? I co to bedzie?
Przecież już jest - saga Gothic


Wlasnie zauwazylek jak pisałem to jeszcze nie byo wyszłem z tematu i juz było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 14:17, asr napisał:

Ostani bedzie NWN Z DODATKAMI na 99% zgadłem?

Nie,niezgadłeś,bo ostatnia gra to podobno będzie wielki hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga gothic, a ja kupiłem GII i GII Noc Kruka :P Chyba sprzedam i kupię taką. Naprawdę CDP wydaje supeeer sagi i liczy się z sugestiami odbiorców. Żeby tak jeszcze nasz rząd, ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:03, Grzyb8 napisał:

> Ostani bedzie NWN Z DODATKAMI na 99% zgadłem?
Nie,niezgadłeś,bo ostatnia gra to podobno będzie wielki hit.


a to nie był hit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:09, asr napisał:

> > Ostani bedzie NWN Z DODATKAMI na 99% zgadłem?
> Nie,niezgadłeś,bo ostatnia gra to podobno będzie wielki hit.

a to nie był hit?

Był,ale już pare lat minełood wydania tej gry,a ostatnia gra ma być nowa.Tak słysałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEdług mnie CD Projekt to najlepszy wydawca, poniewż dba o graczy czym przekonuje fantastyczna strona gram.pl a extra klasyka next i platynowa kolekcja są po prostu bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wierze ze nwn bedzie czekam z niecierpliwoscia!! Tylko troche suchar bo kupiłem ostatnio nwn w extraklasyce a teraz jakby wyszło to pewnie w złotej edycji! trudno bede miał dwa egzemplarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:28, Mroczny Elf99 napisał:

ja wierze ze nwn bedzie czekam z niecierpliwoscia!! Tylko troche suchar bo kupiłem ostatnio
nwn w extraklasyce a teraz jakby wyszło to pewnie w złotej edycji! trudno bede miał dwa egzemplarze


Ja tak samo zrobiłem, ale na 99% jeżeli NWN z dodatkami byłoby w Platynie to sobie i tak kupię, będę miał po prostu dwie podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 15:28, Mroczny Elf99 napisał:

ja wierze ze nwn bedzie czekam z niecierpliwoscia!! Tylko troche suchar bo kupiłem ostatnio
nwn w extraklasyce a teraz jakby wyszło to pewnie w złotej edycji! trudno bede miał dwa egzemplarze


od dawien dawna istnieje sytuacja że wielu graczy ma 2-3 podstawowe wersje gry z różnych przyczyn :) cieszę się że powstrzymałem się przed zakupem nwn z extra klasyki, teraz być może będę miał z dodatkami odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh... Na razie już dwa tytuły "przepowiedziałem" - F.E.A.R i Złota Edycja GOTHIC, tyle że nazwali to SAGĄ GOTHIC (Gothic + Gothic II + Gothic II Noc Kruka). Może coś jeszcze się tam spełni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 18:12, Arclight napisał:

Przecież było podane, że dopiero w poniedziałek -_-


moj blad:( nie zauwazylem... prosze o wybacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem prawie pewny że jednym z tych tytułów będzie:
-Fable
-Dungeon Siege II(Nie wiem czy Black Edition,czy zwykła)
I pewnie reszta tytułów z tej promocji z CZERWONĄ NAKLEJKĄ.A co do Trainz 2006 to nie wiem po co mieliby go wydawać w platynie,jeśli był sprzedawany za 59.99zł czyli tyle ile gry z Platyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować