Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Jade Empire - Temat Ogólny

2423 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2009 o 21:12, Orion napisał:

Czy po ukończeniu gry jest coś takiego jak free game?

Po ukończeniu gry odblokowujesz poziom Jadeitowy Mistrz. Zaczynasz grę od nowa tą samą postacią, którą skończyłeś. to znaczy znowu masz 1 poziom, ale statystyki zostają. Poziom jest tak wysoki, że praktycznie i tak jest ciężko mimo tak silnej postaci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:27, Ostrowiak napisał:

Hłehłe rotfl haha :D

A na serio, to jest gra Bioware - jedną z ich cech charakterystycznych sa światy "na
raz".

Niekoniecznie na raz. Możesz na przykład razy być tym dobrym, a raz tym złym... :P
A tak btw. świat JE jest kapitalny. Niebiańska biurokracja jest niesamowita dla mnie. :)

A co np. z KotOR'em? Też świat na raz? :D Wszystko zależy od gracza. Niektórzy będą uważali, że po razie mają dosyć. Inni przejdą po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o przygodę - robisz wątek fabularny i kuniec. Ponadto druga cechą charakterystyczną Bioware jest taka konstrukcja rozgrywki, że chce się powrócić nową postacią sprawdzić, "co by było gdyby".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 21:47, Ostrowiak napisał:

Chodzi mi o przygodę - robisz wątek fabularny i kuniec. Ponadto druga cechą charakterystyczną
Bioware jest taka konstrukcja rozgrywki, że chce się powrócić nową postacią sprawdzić,
"co by było gdyby".


No to akurat wiem, że można przejść kilka razy, ale szkoda, że nie można bawić się jeszcze po ukończeniu jak w Fable. I mam jeszcze jedno pytanie. Mam dwa zwoje żelaznej pięści: z Areny i za niewolnice. Gdzie jest jeszcze jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrowiak ma rację, pierwszy zwój Żelaznej Pięści znajdziesz w jaskini pod szkołą a konkretnie w miejscu gdzie walczysz z duchem byłego mistrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mianowicie mam JE z CDA 09/2009. Zainstalowałem, wchodze w ustawienia i antyaliasing jest zablokowany. Komputer spełnia wymagania z nawiązką. Jeśli ktoś wie, czym to jest spowodowane to prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 01:04, Karharot napisał:

Ostrowiak ma rację, pierwszy zwój Żelaznej Pięści znajdziesz w jaskini pod szkołą
a konkretnie w miejscu gdzie walczysz z duchem byłego mistrza.


Czyli już przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przeszedłem Jade empire ;) Świetna gierka, podobna troche do fable, ale nie dorównuje mu do końca. Poziom trudności na poziomie mistrz był dla mnie idealny. Zacząłem gre na poziomie Jadeitowy mistrz ale nie chce mi się drugi raz przechodzić poza tym, że jutro kupuje Batmana. Ale gra dobra i warta polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ukończyć zadania związanego z obcokrajowcem w stolicy cesarstwa,ponieważ trafiłem chyba na jakiegoś buga. Kiedy po wygranej dyskusji, rozpoczyna się walka nie mogę nigdzie się ruszyć,zaatakować ani wykonać żadnej innej czynności poza wyjściem do menu i wczytaniem gry. Miał ktoś może podobny problem i znalazł jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak za każdym razem czy tylko raz? Jeśli jest to jednorazowy przypadek to nie ma się czym przejmować - JE czasami (rzadko ale jednak) się sypie w ten czy inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:48, Karharot napisał:

Dzieje się tak za każdym razem czy tylko raz?


Próbowałem trzy razy i za każdym było tak samo.

>JE czasami (rzadko ale jednak) się sypie w ten czy inny sposób.

Tego niestety zdążyłem już kilkakrotnie doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 20:45, raven91 napisał:

Nie mogę ukończyć zadania związanego z obcokrajowcem w stolicy cesarstwa,ponieważ trafiłem
chyba na jakiegoś buga. Kiedy po wygranej dyskusji, rozpoczyna się walka nie mogę nigdzie
się ruszyć,zaatakować ani wykonać żadnej innej czynności poza wyjściem do menu i wczytaniem
gry. Miał ktoś może podobny problem i znalazł jakieś rozwiązanie?


heh witaj w klubie, miałem dokładnie tak samo i niestety nie potrafiłem znaleźć sposobu na ten bug. A najlepsze jest to, że jak około 2 miesiące temu postanowiłem przejść grę jeszcze raz to bug zniknął. Nie wiem co masz zrobić, może spróbuj zainstalować grę raz jeszcze i problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na buga o dziwo sposób jest prosty. Przed walką trzeba po prostu wyłączyć dźwięki środowiska.

P.S. Sam się o to kiedyś pytałem w tym temacie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2010 o 21:36, luzac napisał:

Na buga o dziwo sposób jest prosty. Przed walką trzeba po prostu wyłączyć dźwięki środowiska.


heh możliwe, wiem że przy drugim podejściu bug zniknął. Ale skoro jest sposób to bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoc techniczna CDP nie mo?e mi udzielia jakiejś konstruktywnej odpowiedzi, wiec mo?e tu sie uda? :)

Otó? instalacja przebiega pomyślnie, wszystko ok. Potem przy pierwszym uruchomieniu gra sprawdza system i sprzet i tu nastepuje lipa. Albo gra sprawdza to w nieskonczonośa albo wywala komunikat o b3edzie i wy3ącza sie.

Gre uruchamia3em z uprawnieniami administratora, próbowa3em wszystkich trybów zgodności i nadal lipa. Wklei3em te? pliczek ini, który CDP mi podes3a3 i nadal nic.

Mój komp:

system operacyjny: Windows 7 Home Premium 64-bit (6.1, Build 7600) (7600.win7_rtm.090713-1255)

procesor: AMD Phenom(tm) II X4 955 Processor (4 CPUs), ~3.2GHz

pamiea RAM: 4096MB RAM

karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 275 2668 MB

sterowniki grafiki: nvd3dumx.dll,nvwgf2umx.dll,nvwgf2umx.dll,nvd3dum,nvwgf2um,nvwgf2um 8.17.11.9621

directX: DirectX 11

20100312161438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a próbowałeś uruchomić grę z pominięciem Configuration Utilly? Chyba wystarczy tylko odpalić grę nie z launchera a z samego pliku jade.exe. Ustawienia i tak można zmieniać z poziomu gry.

I grając w Jade''a koniecznie trzeba korzystać z trybu administratora, inaczej gra nie będzie się save''ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować