Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - oficjalne oświadczenie!

88 postów w tym temacie

Dodatek zapowiada się świetnie... Ale najpierw muszę kupić Factionsy... A potem dopiero pomyśli się nad Nightfallem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:41, Mr Black napisał:

Dodatek zapowiada się świetnie... Ale najpierw muszę kupić Factionsy... A potem dopiero pomyśli
się nad Nightfallem.


A czemu nie kupisz pierw Nightfalla,a potem Factions? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Arena.net zamiast rozwijać "sieciowe" elementy swojej gry, ulepsza henchmenów. Jeżeli chodzi o gry single player to znam dziesiątki lepszych tytułów, gdybym miał ochotę przez 90% czasu gry biegać z jednym żywym człowiekiem (sobą) w drużynie to grałbym dalej w Baldurs Gate. Ehh, dobrze chociaż że The Burning Crusade powinno być warte wydanych na nie pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:45, Fett -gram.pl- napisał:


A czemu nie kupisz pierw Nightfalla,a potem Factions? :P


Bo ja wiem.. Lubię po prostu przechodzić gry po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... ponad tuzin Bohaterów, którzy wspomogą nas w walce z siłami ciemności. Każdy z nich zdobywał będzie doświadczenie u twego boku. Możesz również wyposażyć ich w nową broń, ulepszyć pancerze oraz wybrać umiejętności, z których będą korzystać. Co najważniejsze, każdy ich krok zależny będzie od twoich wytycznych. Możliwe będzie nawet rozkazanie użycia danego skilla podczas walki! Poziom kontroli jest zależny od gracza. Niezależni jak dobrze znani henchmani czy w pełni posłuszni - to zależy tylko od ciebie."

Dokładnie tego brakowało mi w WoWie, kiedy jeszcze w niego grałem : )
Gdyby Blizz to wprowadził, to na 100% powróciłbym do tej gry !!! A tak to dziekujemy ... poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paragon tańczy jak majkel dżekson loool :) ale derwiszem jestem zachwycony - doskonale odwzorowany taniec tych prawdziwych derwiszów, kiedyś na National Geographic oglądałem program o ich obrzędach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą szczególnie stroje dla Elementalistki, Necroski i Mesmerki prezentują się świetnie :) Inne też bardzo dobre... Zapowiadają się jedne z ciekawszych zbroi w świecie Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko do CD Projektu

czy zawartosc polskiego wydania bedzie identyczna z zawartoscia wydania amerykanskiego ?? (chodzi mi glownie o klucze do: prophecies/factions; nightfall; "other NCsoft games" oraz plakacik)

moze torszke durne pytanie ale pytam bo w orginale ma wyjsc na 3 cd, wy wydajecie na dvd wiec jakas tam ingerencje w zawartosc macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byle do 27 pazdziernika dozyc, potem niech sie dzieje co chce, tylko niech omija mnie i moj komputer :D
^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2006 o 22:57, Dann napisał:

"... ponad tuzin Bohaterów, którzy wspomogą nas w walce z siłami ciemności. Każdy z nich zdobywał
będzie doświadczenie u twego boku. Możesz również wyposażyć ich w nową broń, ulepszyć pancerze
oraz wybrać umiejętności, z których będą korzystać. Co najważniejsze, każdy ich krok zależny
będzie od twoich wytycznych. Możliwe będzie nawet rozkazanie użycia danego skilla podczas walki!
Poziom kontroli jest zależny od gracza. Niezależni jak dobrze znani henchmani czy w pełni posłuszni
- to zależy tylko od ciebie."

Dokładnie tego brakowało mi w WoWie, kiedy jeszcze w niego grałem : )
Gdyby Blizz to wprowadził, to na 100% powróciłbym do tej gry !!! A tak to dziekujemy ... poczekamy
:)


trzeba bylo grac hunterem... tozto idealny opis peta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować