Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2008 o 19:56, Michał1305 napisał:

mam prosbe zuccie okiem na moj sklad i powiedzcie co mogl bym w nim zmienic jakies transfery
taktyka itp

A co, przegrywasz? :) Co do taktyki nie mozna zbyt wiele powiedziec, bo pokazales tylko ustawienie. Moglbys opisac jakie dajesz polecenia. Uwazam, ze powinienes sprobowac zagrac klasycznym ustawieniem Krolewskich - 4-1-2-1-2 Zamiast Rafaela vdV powinienes od czasu do czasu ustawiac Gago jako def pomocnika. Przy okazji powinienes tez czesto wstawiac zamiast starszych zawodnikow jakies mlode gwiazdy (np. Higuaina zamiast RvN, Marcelo za Heinze). Polecam tez wyprobowanie taktyki 4-2-3-1, ktora w duzych klubach potrafi przynosic bardzo dobre skutki (np. u mnie w Arsenalu). A jesli chodzi o transfery to powinienes skupic sie na sprowadzaniu mlodych talentow, bo sklad masz raczej dobry. No, moze przydalby sie jakis bardziej defensywny lewy obronca, bo Marcelo takim nie jest (pasuje raczej do roli skrzydlowego) a Heinze ma juz swoje lata i staty moga mu niedlugo zaczac leciec w dol.

Uff, ale sie rozpisalem ale mam nadzieje, ze troche pomoglem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 20:48, Rad7 napisał:

> mam prosbe zuccie okiem na moj sklad i powiedzcie co mogl bym w nim zmienic jakies transfery

> taktyka itp
A co, przegrywasz? :) Co do taktyki nie mozna zbyt wiele powiedziec, bo pokazales tylko ustawienie.
Moglbys opisac jakie dajesz polecenia. Uwazam, ze powinienes sprobowac zagrac klasycznym ustawieniem
Krolewskich - 4-1-2-1-2 Zamiast Rafaela vdV powinienes od czasu do czasu ustawiac Gago jako
def pomocnika. Przy okazji powinienes tez czesto wstawiac zamiast starszych zawodnikow jakies
mlode gwiazdy (np. Higuaina zamiast RvN, Marcelo za Heinze). Polecam tez wyprobowanie taktyki
4-2-3-1, ktora w duzych klubach potrafi przynosic bardzo dobre skutki (np. u mnie w Arsenalu).
A jesli chodzi o transfery to powinienes skupic sie na sprowadzaniu mlodych talentow, bo sklad
masz raczej dobry. No, moze przydalby sie jakis bardziej defensywny lewy obronca, bo Marcelo
takim nie jest (pasuje raczej do roli skrzydlowego) a Heinze ma juz swoje lata i staty moga
mu niedlugo zaczac leciec w dol.

Uff, ale sie rozpisalem ale mam nadzieje, ze troche pomoglem.



Nie nie przegrywam :0 ale jesli da sie cos zmienic to chetnie poslycham rad :) mam nadzieje ze wyjdzie to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2008 o 21:01, Michał1305 napisał:

Nie nie przegrywam :0 ale jesli da sie cos zmienic to chetnie poslycham rad :) mam nadzieje
ze wyjdzie to na dobre


To lepiej nie kombinuj zbytnio jak Ci dobrze idzie, bo jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego :)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 21:17, Rad7 napisał:


> Nie nie przegrywam :0 ale jesli da sie cos zmienic to chetnie poslycham rad :) mam nadzieje

> ze wyjdzie to na dobre

To lepiej nie kombinuj zbytnio jak Ci dobrze idzie, bo jak wiadomo lepsze jest wrogiem dobrego
:)
pzdr


A jeszcze mam prosbe pisales zeby poszukac jakis mlodych talentow znasz moze jakies sprawdzone talenty?? Bede wdzieczny za podpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy zetknąłem się z taką prognoza przedmeczową i muszę przyznać, że przypadła mi do gustu. Warto jeszcze spojżeć jak ładnie wiąże się z kluczowym graczem Zagłębia ;)

20080103141016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 14:10, Adidas66 napisał:

Po raz pierwszy zetknąłem się z taką prognoza przedmeczową i muszę przyznać, że przypadła mi
do gustu. Warto jeszcze spojżeć jak ładnie wiąże się z kluczowym graczem Zagłębia ;)


Musieli jakoś nawiązać do naszej małej afery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 07:38, Michał1305 napisał:

A jeszcze mam prosbe pisales zeby poszukac jakis mlodych talentow znasz moze jakies sprawdzone
talenty?? Bede wdzieczny za podpowiedz:)


Zajrzyj tu do dzialu talenty (strona sponsorowana przez gram.pl, wiec nie robie chyba negatywnej reklamy a raczej pozytywna):
http://cmrev.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst adidas "beda musieli zaprzedac dusze szatanowi"a szatan to wlasnie ich najwieksza gwiazda:p

@Michał1305
wystawiaj jakiegos defensywnego pomocnika bo niezbyt dobrze jest jak w srodku gra 2 ofensywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:56, Michał1305 napisał:

mam prosbe zuccie okiem na moj sklad i powiedzcie co mogl bym w nim zmienic jakies transfery
taktyka itp

ogólnie dobry skład ale....
wymienił bym van nisterloya bo juz jest stary a ty pewnie ze 2 sezony juz grałeś także pepe jest taki sobie ale co kto lubi co do taktyki proponuje 1-3-2-3-2 z dwama śp i o jednym OPŚ a na skrzydłach OPP i OPL ta taktyka w połączeniu z twoimi zawodnikami powina ci zapewnić dobre wyniki jednocześnie nie będziesz musiał robić dużych transferów tylko ew jednego PŚ i jenego orońce środkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 07:38, Michał1305 napisał:

>
> > Nie nie przegrywam :0 ale jesli da sie cos zmienic to chetnie poslycham rad :) mam
nadzieje
>
> > ze wyjdzie to na dobre
>
> To lepiej nie kombinuj zbytnio jak Ci dobrze idzie, bo jak wiadomo lepsze jest wrogiem
dobrego
> :)
> pzdr

A jeszcze mam prosbe pisales zeby poszukac jakis mlodych talentow znasz moze jakies sprawdzone
talenty?? Bede wdzieczny za podpowiedz:)


chcesz talenty oto one cowan-hall z portsmouth(OPL/NŚ) daniele vantagiotto(NŚ) z rimini nicolas millan(OPL/NŚ) rigione((OŚ) chievo chyba, poza tym jeszcze diaby(PŚ)Arsenal i Vela(OPŚ/NŚ) oprócz tego warto przejrzeć młodzierzówkę nigerijską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 16:14, gorgol16 napisał:

> mam prosbe zuccie okiem na moj sklad i powiedzcie co mogl bym w nim zmienic jakies transfery

> taktyka itp
ogólnie dobry skład ale....
wymienił bym van nisterloya bo juz jest stary a ty pewnie ze 2 sezony juz grałeś także pepe
jest taki sobie ale co kto lubi co do taktyki proponuje 1-3-2-3-2 z dwama śp i o jednym OPŚ
a na skrzydłach OPP i OPL ta taktyka w połączeniu z twoimi zawodnikami powina ci zapewnić
dobre wyniki jednocześnie nie będziesz musiał robić dużych transferów tylko ew jednego PŚ
i jenego orońce środkowego



Tez myslalem nad sprzedaza RvN ale w sezonie w ok 40 meczach strzela 25 bramek!! Wiec szkoda go najwyrzej na rezerwie posiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz: [Patrz obrazek]
Takiego kłopotu jak teraz nigdy nie miałem (wybór składu).
Połowa tych zawodników jest z talentów na cmrev.com są bardzo skuteczni... ale właśnie przez to pojawia się problem, jak tutaj wybrać podstawowy skład aby nie zmieniać go co mecz? Ofensywna Pomoc, Lewa Pomoc i Atak to są moje główne problemy, ci zawodnicy są za dobrzy na siedzenie na ławce rezerwowych lub na wypożyczenie, średnia wieku u mnie to 24 lata...

20080104185223

20080104185310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]na ławce rezerwowych lub na wypożyczenie, średnia wieku u mnie to 24 lata...

Ciekawe skąd kasa na zakup Kaki do Wisły? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:11, SEBASA napisał:

[..]na ławce rezerwowych lub na wypożyczenie, średnia wieku u mnie to 24 lata...

Ciekawe skąd kasa na zakup Kaki do Wisły? ;>



No pomyśl... 150 mln... hmmm... 150 mln za wygranie ligi, 450 mln za Ligę Mistrzów... skąd ten Cupiał wziął na to kasę?
P.S Te miliony to premie dla piłkarzy...
P.S2 Mam ci pokazać mój budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:11, SEBASA napisał:

Ciekawe skąd kasa na zakup Kaki do Wisły? ;>


Pewnie jest juz starym dziadem a jcl99 troche powygrywal i mial sporo kasy :) (wiekszosc skladu w 2007 roku ma 17-19 lat, wiec to tlumaczyloby srednia wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 18:56, jcl99 napisał:

Zobacz: [Patrz obrazek]
Takiego kłopotu jak teraz nigdy nie miałem (wybór składu).
Połowa tych zawodników jest z talentów na cmrev.com są bardzo skuteczni... ale właśnie przez
to pojawia się problem, jak tutaj wybrać podstawowy skład aby nie zmieniać go co mecz? Ofensywna
Pomoc, Lewa Pomoc i Atak to są moje główne problemy, ci zawodnicy są za dobrzy na siedzenie
na ławce rezerwowych lub na wypożyczenie, średnia wieku u mnie to 24 lata...


Bardzo smutną rzeczą jest to, że nawet w tak prostej grze, jaką jest Football Manager - czitujecie. Jednym słowem - nie wierzę Ci, że zdobyłeś troea, oraz takich graczy w uczciwy sposób. Dlaczego? Ano dlatego, iż w FM ma znaczenie prestiż zespołu oraz LIGI - nie wystarczy wygrać 3x z rzędu LM, by przeszły do Ciebie gwiazdy światowego futbolu, to nierealne - polska liga jest niejako za słaba na takich graczy jak Ricardo Kaka, czy Francesc Fabregas. Do tego - wybacz, ale jeśli - wg Twojej teorii - nie miałeś takowych piłkarzy w dniu finału ChL - nie mogłeś jej wygrać bez tricku - S&L, polegającego na wczytywaniu wyników nieudanych spotkań. Nie sądzę Cię za to - graj jak chcesz - ale apeluję - przyznawajcie się do podobnych przewinień...

Moja teoria - został tu użyty edytor, do tego jcl wspomagał się trickiem S&L. Czyż nie tak, drogi "mistrzu"?

PS 150mln za wygranie Orange Ekstraklasy? :o

Pozdrawiam - demrenfaris ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować