Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2008 o 21:35, miszczu707 napisał:

Czy można zacząć kariere jako menedżer klubu i reprezentacji jednocześnie ?


Z tego co mi wiadomo nie można, przynajmniej ja nie znam sposobu na coś takiego. Później w grze owszem jednocześnie prowadzić klub i reprezentację, ale zaczynać można tylko na jednym etacie.

PS. Nie powtarzaj pytań, jeśli ktoś będzie znał odpowiedź to Ci jej udzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego, ale moi piłkarze nagle zaczęli grać jak idioci, cały czas gram jedną taktyką, która doskonale się sprawdzała kiedy nagle z meczu na mecz wszystko się popsuło ;/
Cały czas bez sensu faulują, psują sytuacje w których bez problemu zdobywałem bramki, niedokładnie podają i nie wychodzą do piłek tylko stoją jak kołki...wiecie może dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 15:57, Eye-Maze napisał:

Nie rozumiem dlaczego, ale moi piłkarze nagle zaczęli grać jak idioci, cały czas gram jedną
taktyką, która doskonale się sprawdzała kiedy nagle z meczu na mecz wszystko się popsuło ;/
Cały czas bez sensu faulują, psują sytuacje w których bez problemu zdobywałem bramki, niedokładnie
podają i nie wychodzą do piłek tylko stoją jak kołki...wiecie może dlaczego?

ja w takich sytuacjach stawiam na zmienników. Ale jeśli i to nie pomozę to zostaje czekać po jakims czasie znowu zaczynaja normalnie grać,przynajmniej tak było u mnie
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy nowy rok już od jakiegoś czasu i tak się zastanawiam, czy przyszła pora na pomęczenie Anima w kwestii EK2009... Ostatnio zaczęliśmy zbyt późno, więc tym razem chyba lepiej byłoby dmuchać na zimne. Ostatnio to Ty nawiązałeś z nim kontakt, więc może i tym razem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A w skład EK wchodziło by: Piłka, Koszulka z autografami reprezentantów polski, Pudełko zrobione ze skóry (z piłki np. tej z Euro 2008), Długopis... dalej nie mam pomysłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 10:39, Rafal G napisał:

Mamy nowy rok już od jakiegoś czasu i tak się zastanawiam, czy przyszła pora na pomęczenie
Anima w kwestii EK2009... Ostatnio zaczęliśmy zbyt późno, więc tym razem chyba lepiej byłoby
dmuchać na zimne. Ostatnio to Ty nawiązałeś z nim kontakt, więc może i tym razem?:)


Dokładnie 03.01.2008 już przypuściłem atak . Odpowiedź była delikatnie zinterpretownana jako , nie zawracaj mi w tej chwili czterech liter , dokładnie to brzmiało " tak mi gadaj to nie zapomnę :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe:) No to elegancko. Trzeba będzie jednak jeszcze za czas jakiś (najlepiej kilka razy) mu troszkę te cztery litery właśnie zawrócić, żeby go to pamięć jednak nie zawiodła;) No i może tym razem coś z tego wyjdzie. Będzie trzeba też odkopać gdzieś na jego gs wiadomy wpis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]podają i nie wychodzą do piłek tylko stoją jak kołki...wiecie może dlaczego?

Może nie ma konkurencji w klubie? Może są przemęczeni? Może maja w nosie swojego pana? ;>
Trudno powiedzieć tak na 100% ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:20, SEBASA napisał:

[..]podają i nie wychodzą do piłek tylko stoją jak kołki...wiecie może dlaczego?

Może nie ma konkurencji w klubie? Może są przemęczeni? Może maja w nosie swojego pana? ;>
Trudno powiedzieć tak na 100% ;>

Czyli tak wiele rzeczy ma na to wpływ? oO
Ale chyba to było przemęczenie, bo po przerwie jako tako już grają ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:43, Rafal G napisał:

Hehe:) No to elegancko. Trzeba będzie jednak jeszcze za czas jakiś (najlepiej kilka razy) mu
troszkę te cztery litery właśnie zawrócić, żeby go to pamięć jednak nie zawiodła;) No i może
tym razem coś z tego wyjdzie. Będzie trzeba też odkopać gdzieś na jego gs wiadomy wpis;)


Powiem krótko , na pewno nie daruję . Choćbym miał walczyć sam , nie odpuszczę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:56, spider88 napisał:

Powiem krótko , na pewno nie daruję . Choćbym miał walczyć sam , nie odpuszczę ;p


Jakie sam? Przynajmniej na mnie możesz liczyć bezwarunkowo;) Zaangażowania innych nie gwarantuję;) Jestem jednak dobrej myśli - tym razem powinno się udać. W końcu nikt nie powiedział zdecydowanego "nie" dla tego pomysłu. Oby, oby, a w międzyczasie trzeba powalczyć o awans;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]Ale chyba to było przemęczenie, bo po przerwie jako tako już grają ;d

Proponuję czasami wprowadzać rotację w składzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:01, Rafal G napisał:

> Powiem krótko , na pewno nie daruję . Choćbym miał walczyć sam , nie odpuszczę ;p

Jakie sam? Przynajmniej na mnie możesz liczyć bezwarunkowo;) Zaangażowania innych nie gwarantuję;)
Jestem jednak dobrej myśli - tym razem powinno się udać. W końcu nikt nie powiedział zdecydowanego
"nie" dla tego pomysłu. Oby, oby, a w międzyczasie trzeba powalczyć o awans;)

Mogę spytać o co chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 11:31, Eye-Maze napisał:

Mogę spytać o co chodzi? ;)


Jakiś czas temu, sam nie wiem dokładnie, padł pomysł edycji kolekcjonerskiej FMa w Polsce, od tego czasu forumowicze walczą o wydanie tejże. W zeszłym roku się nie udało, podobno zaczęliśmy zbyt późno, więc w tym roku powalczymy raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 11:31, Eye-Maze napisał:

Mogę spytać o co chodzi? ;)

Idea jest prosta . Jak napisał już Adidas66 , dążymy do tego , aby CDP udało się wydać EK w przyszłej edycji gry . Wstępne rozmowy już były , pewne pomysły zostały już przekazane i teraz czekamy na odpowiedni moment . Niestety , nikt nie wie kiedy on nastąpi . Jesteśmy także bardziej uzależnieni od twórców gry niż wydawcy , gdyż CDP raczej chętnie by na ten pomysł przystało .Oczywiście ważna jest zawartość , cena no i jeszcze kilka innych szczegółów , ale to są już rzeczy mniej istotne . W tej chwili , najważniejsze jest aby ruszyć z miejsca , w którym się znajdujemy już chyba od października 2006 r , gdy padł ten pomysł mniej więcej pod tym linkiem ;))

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12163&pid=51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co stoi na przeszkodzie, żeby w przypadku FM zrobić coś takiego?;) Tym bardziej, że reakcja ze strony CDP była raczej pozytywna, a ponoć coś na kształt EK pojawiało się już kiedyś w innych krajach. Uwierz mi - jeśli akcja się powiedzie, tak jakbyśmy tego oczekiwali, będzie warto to kupić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 19:19, Rafal G napisał:

A co stoi na przeszkodzie, żeby w przypadku FM zrobić coś takiego?;) Tym bardziej, że reakcja
ze strony CDP była raczej pozytywna, a ponoć coś na kształt EK pojawiało się już kiedyś w innych
krajach. Uwierz mi - jeśli akcja się powiedzie, tak jakbyśmy tego oczekiwali, będzie warto
to kupić;)

Ale czy aż tak wiele osób gra w FM''a żeby opłacało się robić EK? EK robi się np, do gier RPG, bo gra w nie strasznie dużo osób. No ale jeśli mówisz,że CDP patrzy na to przychylnie to może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować