Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2007 o 15:19, spider88 napisał:

Ehh , ja niestety rozpaczam bo mój komp padł z powodu wirusa i nie wiadomo czy wszystkie dane
się odzyska .Mam nadzieję że przynajmniej zapisane giry zostaną .


Taa - utrata save''ów to chyba najgorsze co może się może przydarzyć. Szczególnie jeśli już wiele sezonów jest za nami. Z dwa czy trzy razy tak miałem:/ Naprawdę dobrze rozwinięte drużyny i naprawdę odległe sezony... Echh:( Dlatego do jakiegoś czasu robię sobie backupy na innych partycjach niż systemowa. Najczęściej w połowie sezonu i po jego zakończeniu. Nie gwarantuje to co prawda pełnego bezpieczeństwa, ale lepsze to niż nic;) Bo nagrywać na płyty mi się nie chce;) Będę trzymał, żeby udało się je odzyskać;)

p.s.
Gratuluje awansu;) Nie będzie tęsknił za sekretariatem? I za paniami sekretarkami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 21:59, Rafal G napisał:

Echh:( Dlatego do jakiegoś czasu robię sobie backupy na innych
partycjach niż systemowa.


Niestety chyba większość plików na wszystkich partycjach jest nadgryziona ale kumpel powiedział że większość danych powinno się uratować tylko że to potrwa .

Dnia 17.09.2007 o 21:59, Rafal G napisał:


p.s.
Gratuluje awansu;) Nie będzie tęsknił za sekretariatem? I za paniami sekretarkami? :P

He he , dzięki . Na pewno tęsknił nie będę gdyż wystarczająco długo siedziałem w sekretariacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyliście już zamówienie? Tak się zastanawiam czy ta przewidywana data wysyłki - 8.11 ma szansę wypalić. To oznaczałoby półtora miesiąca, a SI nabrało wody w usta w kwestii ewentualnego dema i daty premiery... Chyba, że demo zostanie wypuszczone na dniach, lub bardzo krótko przed premierą... Ja jednak obawiam się, że 8 listopad nie jest datą realną. Chciałbym nie mieć racji, ale jakoś czarno to widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie zamówiłem. Wolę poczekać jeszcze na demo, zagram, popatrzę i pewnie dopiero wtedy zamówię pre-ordera. A jeśli nie wyjdzie demo... no cóż, miłość do FM prawdopodobnie zwycięży i zapewne i tak i tak będzie pre-order:P Nic tylko wypatrywać premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:20, Rafal G napisał:

Złożyliście już zamówienie?


A cóż to za pytanie ?? - Oczywiście że złożone xD

Co do terminu , jeszcze nigdy ta gra nie wyszła bez przesuwania terminu ;p
Pewnie będzie tak i tym razem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 14:31, spider88 napisał:

Co do terminu , jeszcze nigdy ta gra nie wyszła bez przesuwania terminu ;p
Pewnie będzie tak i tym razem ;(


Tego właśnie się obawiam. Tym bardziej, że przecież tak wiele mówiło się o terminie "przed świętami". No ale zobaczymy - w końcu nadzieja umiera ostatnia;) Może przynajmniej demo wypuszczą jakoś niedługo, zawsze lepsze to niż nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 16:18, Rafal G napisał:

Tego właśnie się obawiam. Tym bardziej, że przecież tak wiele mówiło się o terminie "przed
świętami". No ale zobaczymy - w końcu nadzieja umiera ostatnia;) Może przynajmniej demo wypuszczą
jakoś niedługo, zawsze lepsze to niż nic;)

Mam nadzieję że jeśli będzie poślizg to kilka dni a nie dwa miesiące .Choć w zeszłym roku jeśli dobrze pamiętam to było to dość spore opóźnienie .Tym bardziej dla mnie gdyż zapomniałem zaznaczyć kuriera i doszedł jeszcze weekend i to czekanie się przedłużało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2007 o 22:22, patryk-1992 napisał:

Mam pytanie jak wyglaa demo managera??Mozna grac jeden sezon jedntm klubem czy jak??


Można rozegrać pól sezonu dowolnym klubem z wybranych lig. Zachowaną grę można później wykorzystać w pełnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła w końcu wiekopomna chwila;) Znamy datę ukazania się dema FM2008 - 30 września:) Więc to już tylko tydzień. Do gry "wraca" reprezentacja Holandii, a dodatkowo SI uzyskało licencję ligi francuskiej, a co za tym idzie będziemy mieli "oficjalne" loga, koszulki i prawdziwe nazwy drużyn z Francji:) Rozwija nam się menadżerek, rozwija;)
Szczegóły tutaj: http://www.sigames.com/news.php?type=view&article_id=1278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 16:20, Rafal G napisał:

Nadeszła w końcu wiekopomna chwila;) Znamy datę ukazania się dema FM2008 - 30 września:) Więc
to już tylko tydzień. Do gry "wraca" reprezentacja Holandii, a dodatkowo SI uzyskało licencję
ligi francuskiej, a co za tym idzie będziemy mieli "oficjalne" loga, koszulki i prawdziwe nazwy
drużyn z Francji:) Rozwija nam się menadżerek, rozwija;)

Czyli jednym słowem baza się rozrasta . Miejmy nadzieję że demko wystarczy na ten miesiąc z ogonkiem do finalnej wersji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 19:18, spider88 napisał:

Czyli jednym słowem baza się rozrasta . Miejmy nadzieję że demko wystarczy na ten miesiąc z
ogonkiem do finalnej wersji ;)


Demko będzie w takiej formie jak zwykle, czyli tylko na pół sezonu, więc może wystarczyć, ale trzeba będzie rozpocząć kilka gier;) Mam oczywiście nadzieję, że po raz kolejny zapisane gry będzie można wykorzystać w pełnej wersji. Choć to akurat powinno być pewne jak słońce na niebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..] Choć to akurat powinno być pewne jak słońce na niebie;)

O ile wiem, to Słońce nie jest pewnikiem, ponieważ wiadomo, że kiedyś zgaśnie ;> ale to nie nasz problem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować