Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 18:09, Rafal G napisał:

> Moja wersja ma ;>

Oryginalna polska wersja nie ma. Czyżbyś w takim razie miał pirata? A może dobrego wujka w
Ameryce?


Hmm, od 3-4 wersji wystarczy usunięcie wszystkich plików językowych i/lub umieszczenie w podkatalogu /languages zerobajtowego pliku english.ltf, aby wymusić na grze możliwość funkcjonowania w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak sobie czytam tą list bugów wychwyconych w demie... strach się bać. Jest ich naprawdę sporo. Co gorsza wszystkie one będą zapewne zawarte w wersji premierowej gry...
I tu przychodzi pewna myśl - w końcu nasza premiera jest prawie miesiąc po światowej, więc do tego czasu powinien ukazać się już pierwszy patch. Dobrze by było, gdybyśmy FM''a w naszej premierze dostali właśnie już spatchowanego, lub przynajmniej patch zamieszczony na płytce... To chyba powinno być do zrobienia;) I zawsze byłaby to jakaś osłoda po takim długim oczekiwaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 23:09, Rafal G napisał:

To chyba powinno być do zrobienia;) I zawsze byłaby to jakaś osłoda po takim długim oczekiwaniu;)

Zawsze jest miło znaleźć jakiś plus w negatywie . wszystko teraz w rękach CDP , tyle tylko że obawiam się że to może wymusić przesunięcie premiery . Będziemy czekać na łatkę i przesuwać premierę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesunięcie premiery wcale nie musi być konieczne. Wszystko zależy od tego kiedy ukazałby się ten patch. Jeśli mnie pamięć nie myli rok lub dwa late temu patch wyszedł w dniu premiery. Gdyby teraz tak się stało oznaczałoby to 19 październik. A to z kolei dałoby prawie 3 tygodnie na odpowiednie przygotowania.
Zawsze też można dorzucić patch na dodatkowej płytce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echh, żebyśmy na taki wynik nie musieli czekać tak długo;) Ale może na nie będzie tak źle - na dzień tego meczu Polska jest 32 na w rankingu FIFA, więc mamy trochę przewagi;)

20071016200838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:09, Rafal G napisał:

Echh, żebyśmy na taki wynik nie musieli czekać tak długo;) Ale może na nie będzie tak źle -
na dzień tego meczu Polska jest 32 na w rankingu FIFA, więc mamy trochę przewagi;)


Do 2017 wszystko jest możliwe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:09, Rafal G napisał:

Echh, żebyśmy na taki wynik nie musieli czekać tak długo;) Ale może na nie będzie tak źle -
na dzień tego meczu Polska jest 32 na w rankingu FIFA, więc mamy trochę przewagi;)


Szkoda, że tylko towarzysko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 20:09, Rafal G napisał:

Echh, żebyśmy na taki wynik nie musieli czekać tak długo;) Ale może na nie będzie tak źle -
na dzień tego meczu Polska jest 32 na w rankingu FIFA, więc mamy trochę przewagi;)

Składy podaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 14:22, Rafal G napisał:

Służę uprzejmie;) Obawiam się jednak, że ze zrozumiałych powodów większość nazwisk niewiele
Ci powie;)

Heh , że w innych reprezentacjach grają Brazylijczycy to mnie nie dziwi ale jeden gracz w Brazylii zwrócił moją uwagę .Nie myślałem że jakiś Michael czy coś tam kiedyś zagra w Brazylii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 14:22, Rafal G napisał:

Służę uprzejmie;) Obawiam się jednak, że ze zrozumiałych powodów większość nazwisk niewiele
Ci powie;)

No wiesz, w sumie 10 u nas znam, a z Brazylii 5, więc jakoś chyba ujdzie ;) Bo przecież takiego Latkowskiego, Boenischa czy Cielucha, to kto gra w FM2007 zna ;) A u Brazylijczyków ciężko nie znać Sobisa, Renato, Andersona czy Pepe :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie reprezentacja nie chciała :) 3 x mistrz anglii, 1x liga mistrzów, 1 x puchar Uefa, 2 FA cup z tottenhamem ,2x mistrz polski , 1x puchar uefa, półfinał ligi mistrzów, 3 x puchar polski z lechem Poznań, 2x puchar hiszpanii , 1 x liga mistrzów , 3 x wicemistrzostwo z Saragossą .... i nadal mnie nie chciała .... chociaż trener wyleciał po nieudanych eliminacjach ... nie kumam tego :) No ale cóż może 2019 to dziwny rok :) Mam nadzieje że w nowej wersji fm''a to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 14:35, spider88 napisał:

Heh , że w innych reprezentacjach grają Brazylijczycy to mnie nie dziwi ale jeden gracz w Brazylii
zwrócił moją uwagę .Nie myślałem że jakiś Michael czy coś tam kiedyś zagra w Brazylii ;D


Co ciekawe jest on "czystym" Brazylijczykiem, bez żadnego drugiego obywatelstwa... Więc może po prostu chodzą po nazwiskach przypadki;) Karierę rozpoczynał w Figueirense i to już w 2003 roku, więc teoretycznie powinien pojawiać się już we wcześniejszych FM''ach;) Ale trzeba przyznać, że jego obecność w składzie Brazylii nieco bije po oczach;)

@RakuPL
Co racja to racja;) Może "większość" była niezbyt fortunnym określeniem. Tak czy inaczej jest tam całkiem sporo newgenów. Ten Anderson to też zależy który;) Jeden z nich jak najbardziej znany, drugi już niespecjalnie;) A to tylko skład meczowy - w pełnym jest zdecydowanie więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Karierę rozpoczynał w Figueirense i to już w 2003 roku,

Ooo , myślałem że jest to oczywiście skutek sztucznej inteligencji .No cóż , jednak można i tak zostać zaskoczonym , zapewne dziecko imigrantów .W Brazylii jest bardzo dużo imigrantów z Niemiec podobnie jak i w Argentynie .Ale to już raczej temat do dyskusji historycznej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro premiera światowa FM2008! :) Nooo, ciekawe jakie dostanie oceny w serwisach zagranicznych ;)

Chyba poproszę znajomych w Wlk.Brytanii, żeby mi przesłali egzemplarz ;) :P <joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc w cywilizowanym świecie już grają... A my czekamy:( Ciekaw jestem kiedy ukaże się ten patch? I czy mamy jakieś szanse na oficjalne stanowisko CDP w sprawie ewentualnego wydania gry już spatchowanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 09:16, RakuPL napisał:

Chyba poproszę znajomych w Wlk.Brytanii, żeby mi przesłali egzemplarz ;) :P <joke>


Ja napisze do cioci to mi przyśle ;>

Btw. właśnie już pracuje nad update do FM 2008 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować