Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 17:43, spider88 napisał:

Ja się tym nie przejmuję .Większość zarzutów dotyczy wyglądu .Jak wiadomo zaraz po premierze
ukarze się masa dodatków więc ten problem powinien być zminimalizowany .Gra na pewno nie przeszła
jakiejś rewolucji ale im dłużej gram w to demo tym bardziej mi się podoba . Oczywiście gdyby
nie ten róż xD


Tak jak powiedziałem, to tylko drobnostka;)
Teraz po zakończonym sezonie 15/16 (nie będę ukrywał, że w potrójnej koronie;)) siądę spokojnie do demka. Martwi mnie jednak w związku z tym jeszcze jedna rzecz - brak możliwości odpalenia kilku lig naraz... Wydawało mi się, że poprzednich latach była taka możliwość. A w takiej sytuacji nawet jeśli będzie można wykorzystać save w pełnej wersji, to chyba nie skorzystam i rozpocznę grę od nowa z takimi opcjami jakie mi się spodobają;) Bo chyba nie muszę dodawać, że skórka czy nie skórka, różowy, czy Tinky Winky, gra i tak się na biureczku znajdzie;) W końcu nie ma takich rzeczy, do których nie można się przyzwyczaić. A wszelkie zmiany w mechanice, w ogólnym rozrachunku i tak powinny wyjść na dobre;)
A więc demo w dłoń...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem kto jest wydawcą FM2008 w Czechach ??
Czy czasem nie CDP ??
Czy język czeski jest tak bardzo inny że oni mają premierę 1.11 ??
Szlag mnie trafia że jak zwykle my jesteśmy ostatni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:24, paweldomar1 napisał:

Szczerze to nie wiem, ale już wolę poczekać kilka-kilkanaście dni dłużej, tylko żeby gra była
spolszczona dobrze. No i może od razu z jakimś patchem czy czymś.


Jest jeszcze lepiej :

Datum vydání: 25 října 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 20:27, spider88 napisał:

Jest jeszcze lepiej :
Datum vydání: 25 října 2007


Kto wie, może u nas też tak będzie, a informacje na stronie nie zostały po prostu zaktualizowane. Czeski CDP aktualizacje przeprowadza zdecydowanie bardziej regularnie od naszego i nie byłby to pierwszy przypadek. Jeśli jednak rzeczywiście będziemy musieli czekać prawie 2 tygodnie dłużej to coś jest zdecydowanie nie tak... No, chyba że walka o to, żeby FM był jeszcze bardzie polski, o której wspominał kiedyś Anim, ma przynieść coś naprawdę poważne, czego w czeskiej wersji nie będzie (choć w to akurat wątpię;))... No cóż - najbliższe tygodnie wiele wyjaśnią;)
Jeśli o mnie chodzi, to nawet jeśli premiera zostanie przyśpieszona i tak będę musiał poczekać co najmniej do 8 listopada - razem z FM mam w zamówieniu jeszcze jeden pre-order, którego planowana wysyłka, na dzień dzisiejszy, jest również ustalona na 8.11... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No, chyba że walka o to, żeby FM był jeszcze bardzie

Dnia 03.10.2007 o 21:26, Rafal G napisał:

polski, o której wspominał kiedyś Anim, ma przynieść coś naprawdę poważne, czego w czeskiej
wersji nie będzie (choć w to akurat wątpię;))...


Wątpię , dlatego że CDP nie może ingerować w zawartość . Kłania się EK .

Dnia 03.10.2007 o 21:26, Rafal G napisał:

No cóż - najbliższe tygodnie wiele wyjaśnią;)
Jeśli o mnie chodzi, to nawet jeśli premiera zostanie przyśpieszona i tak będę musiał poczekać
co najmniej do 8 listopada - razem z FM mam w zamówieniu jeszcze jeden pre-order, którego planowana
wysyłka, na dzień dzisiejszy, jest również ustalona na 8.11... ;)


Oficjalnie za nami jest tylko Japonia , reszta świata ma premierę w Październiku . Moje pytanie jest takie , czemu my zawsze jesteśmy na szarym końcu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 22:21, spider88 napisał:

Oficjalnie za nami jest tylko Japonia , reszta świata ma premierę w Październiku . Moje pytanie
jest takie , czemu my zawsze jesteśmy na szarym końcu ??


Aż boję się zgadywać jakie mogą być tego przyczyny... Gdyby chodziło tylko o FM, przyczyn można by szukać w ekipie polonizującej grę. Jednak (niestety) FM jest jedną z naprawdę wielu pozycji, które swoją polską premierę mają stosunkowo długo po światowej i niektórych lokalnych... Najgorsze w całej sytuacji jest to, że nie ma żadnego komentarza, ze strony wydawcy, który by uzasadniał te opóźnienia. Niestety my nie możemy wiele w tej kwestii zrobić. Chyba, że gracze zaczęliby bojkotować polskie wydania poszczególnych gier... ale do tego chyba nie dojdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..] Szlag mnie trafia że jak zwykle my jesteśmy ostatni ;/

O ile wiem, to nie jesteśmy ostatni:
Premiery w innych krajach:
19 października - Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Francja, Portugalia, Grecja, Norwegia, Szwecja, Finlandia, Islandia, Dania, Belgia i Holandia.
23 października - USA, Kanada, Meksyk, kraje Ameryki Południowej oraz centralnej.
25 października - Australia.
26 października - Hiszpania.
1 listopada - Czechy i Korea.
8 listopada - Polska.
10 grudnia - Japonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi to wisi kiedy dostanę grę, ważne, żeby polonizacja była dopracowana, choć z drugiej strony czy grałbym po angielsku czy po polsku to różnicy by mi to nie robiło, a że CDP polonizuje chyba wszystkie gry to poczekać musimy, zwłaszcza, że nasz język nie jest specjalnie łatwy no i zbyt popularny też nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 09:36, ASAHI-SEBEK napisał:

O ile wiem, to nie jesteśmy ostatni:


Napisałem że za nami jest tylko Japonia .Cienkie to jednak pocieszenie ;p

fataem - Czeski jest bardziej popularny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]A mi to wisi kiedy dostanę grę[..]

Wisi, nie wisi, wiesz jak jest, polska trudna język ;>
A tak na marginesie to nie sądzę, aby tu tylko chodziło o tłumaczenie, ale może się mylę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to śmieszne ale chyba bardziej tragiczne .

Są tacy, co twierdzą, że powinniśmy paść na kolana i dziękować SIGAMES ze polską wersję, bo sprzedaż gry w PL jest słaba a funkcjonują głównie piraty :<<<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:22, ASAHI-SEBEK napisał:

Są tacy, co twierdzą, że powinniśmy paść na kolana i dziękować SIGAMES ze polską wersję, bo
sprzedaż gry w PL jest słaba a funkcjonują głównie piraty :<<<


Oficjalnie sprzedaż jest bardzo dobra .Nie wiem skąd masz takie info ale samo CDP informowało że sprzedaż jest bardzo wysoka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[..]Oficjalnie sprzedaż jest bardzo dobra .Nie wiem skąd masz takie info ale samo CDP informowało

Dnia 04.10.2007 o 19:38, spider88 napisał:

że sprzedaż jest bardzo wysoka .


Chodziło mi o porównanie np. z UK ;> Może sprzedaż wzrosła, ale pamiętam jeszcze w okolicy wersji 2005, że podobno SIGAMES nie chciało dorabiać polskich niższych lig, tłumacząc to niską sprzedażą. A może mam skleroze młodzieńczego wieku ;> Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc.

Po włożeniu płyty gra nie chce się uruchomić. Pojawia się napis, że nie może zlokalizować CD-ROMu. Pod spodem pisze, żeby włożyć sprawny CD, kliknąć na OK i zrestartować grę. Przy czym napis ten jest po czesku. Włącza się normalnie tylko czasami.

Chciałbym zaznaczyć, że grę mam od marca i nigdy nie było problemów z jej uruchomieniem. Problem zaczął pojawiać się mniej więcej 2 tygodnie temu.

Proszę o wytłumaczenie w sposób prosty, dla osoby mało znającej się na komputerach.

Próbowałem wysłać formularz do działu pomocy, ale nie chce się wysłać (problem jest z kluczem rejestracji - pojawia sie napis, że został już wykorzystany: grę zarejestrowałem w marcu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 22:29, mayday77 napisał:

Bardzo proszę o pomoc.

[..]

Sądzę, że zainstalowałeś napędy wirtualne... usuń je
Na www.gram.pl jest dział POMOC i tam może znajdziesz coś. ;> A może cd jest uszkodzony?

Pomimo wyboru języka polskiego w instalatorze, gra uruchamia się w języku czeskim
Rozwiazanie

Problem ten może wystąpić na niektórych konfiguracjach sprzętowych (dotyczy to głównie systemów Windows XP).

W celu wyboru języka polskiego w grze, wykonaj następujące czynności:

1. Z paska menu wybierz NASTAVENI, następnie ponownie NASTAVENI.
2. Na głównym ekranie w opcji JAZYK wybierz POLSKI.
3. W lewym dolnym rogu ekranu (trzy opcje na zielonym tle) wybierz POTVRDIT.
4. Zaczekaj chwilę, aż gra ustawi domyślny język gry na polski.

Jeżeli rozwiązanie to nie skutkuje usuń plik czech.lft znajdujący się domyślnie w folderze C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2005\data\languages

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newsletter SEGI działa z iście zwrotną szybkością... Poinformowali mnie dzisiaj, że jest dostępne demo FM2008! Nic tylko skakać do góry i klaskać uszami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy FM 08, który można zamówić na tej stronie w systemie Pre-Order jest tylko w wersji polskiej, czy dałoby się załatwić wersję oryginalną? Jeśli jest tylko polska, to czy będzie się dało (podobnie jak w FM 07) zmienić język na angielski przez skasowanie pliku "polish.ltc"? Ktoś coś wie? Próbowałem pytać poprzez system pomocy dla klienta, ale po raz kolejny mocno się zawiodłem :/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować