Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 22:42, gchelm napisał:

a tu jest sklad i filtr pokazany...

Dodaj jeszcze zakładki , rezerw i U18 , choć wątpię czy tam się schował .Jeśli wtedy też się nie wyświetli spróbuj użyć funkcji przenieś do .. i wybierz pierwszy skład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:41, gchelm napisał:

no tu jest zawodnik i co z nim zrobic zeby byl?? w skladzie??


Hmmm, dziwna sprawa... Szczerze mówiąc nie mam już pomysłu. Koleś powinien ponad wszelką wątpliwość być widoczny w składzie... To pewnie nic nie da, ale zapisz grę i ruchom ponownie...
Jak w ogóle na gościa wchodzisz skoro nie masz go w składzie? Przez wyszukiwarkę?
Sprawdź może jeszcze czy widać go w ekranie taktyk i treningu?

P.S. Jeśli chcesz zwrócić się do kogoś konkretnego używaj przycisku "Odpowiedz" - znajduje przy każdym poście:) Wtedy jest łatwiej zauważyć, że coś napisałeś:)
P.S.2 Do pojedynczego posta można dodać więcej niż jeden screen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa juz rezerwy i U18 a jak jestem w zawodniku to nie da sie zrobic przeniesienia tak jak jest w jednym ze screnow jest mniej obcji do wybrania jak na niego klikam bo jak klikne na innego z zawodnikow w swoim zespole to duzo wiecej jest opcji. Ten co mam z nim problem ma tylko propozycje nowego kontraktu, rozwiazanie umowy, obustronne rozwiazanie, ukarz gracza i rozne a w innych jest o polowe wiecej gdzies...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodze w transfery i tam on jest tam go znajduje a treningu go nie ma w taktyce nie sprawdzalem ale pewnie nie ma go. Cholera tak mi na nim zalezalo. A teraz kupilem a grac i tak nie bede mial jak nim ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:03, gchelm napisał:

Wchodze w transfery i tam on jest tam go znajduje a treningu go nie ma w taktyce nie sprawdzalem
ale pewnie nie ma go. Cholera tak mi na nim zalezalo. A teraz kupilem a grac i tak nie bede
mial jak nim ehh...

a i zapisac i uruchomic to juz tez robilem sorry jestem poczatkujacy musze wszystkie zasady zalapac i zobaczyc co i jak sie robi znowu zle zrobilem bo chcialem odpowiedz dac a nie nowy post ale juz w nastepnym sie poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:03, gchelm napisał:

Wchodze w transfery i tam on jest tam go znajduje a treningu go nie ma w taktyce nie sprawdzalem
ale pewnie nie ma go. Cholera tak mi na nim zalezalo. A teraz kupilem a grac i tak nie bede
mial jak nim ehh...


Jeszcze jedno pytanie - masz grę spatchowaną do najnowszej wersji?? Może to jakiś błąd, który pojawiał się w "czystej" w wersji... Dla FM2006 była to chyba wersja 6.0.3 o ile mnie pamięć nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:06, Rafal G napisał:

Jeszcze jedno pytanie - masz grę spatchowaną do najnowszej wersji?? Może to jakiś błąd, który
pojawiał się w "czystej" w wersji... Dla FM2006 była to chyba wersja 6.0.3 o ile mnie pamięć
nie myli...

Dziwne jest że nie może go nigdzie przenieść z profilu gracza , coś nie tak z tym transferem musiało być .Ewentualnie proponował bym poczekać mimo wszystko do okienka transferowego .Pytanie podstawowe brzmi kiedy odbył się transfer ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:10, spider88 napisał:

Dziwne jest że nie może go nigdzie przenieść z profilu gracza , coś nie tak z tym transferem
musiało być .Ewentualnie proponował bym poczekać mimo wszystko do okienka transferowego .Pytanie
podstawowe brzmi kiedy odbył się transfer ??


Transfer podobno był 1.02.2006, gdzieś wyżej gchelm tak pisał. Więc biorąc pod uwagę, że w grze jest już 11 luty i w profilu kolesia jest napisane, że jest "Łęczna" to chyba nie będzie to... Choć sam już nie wiem:) Nigdy się nie spotkałem z takim czymś... I jeszcze ta ograniczona ilość opcji dla zawodnika... Gdyby miał zgadywać postawiłbym na to że jest potrzebny jakiś patch... Trzeba by pogrzebać readme z patchy do FM2006, czy któryś nie poprawiał takiego błędu w polskiej lidze. Ja niestety nie mam go tera zainstalowanego, więc mam trochę ograniczone pole manewru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:20, spider88 napisał:

Jeśli chcesz , to możesz mi przesłać nagraną grę i sprawdzę u siebie . Tak chyba będzie najprościej
.
Jeśli się zdecydujesz daj znać to podam Ci maila .



dobrze to podaj email to wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:17, Rafal G napisał:

> Dziwne jest że nie może go nigdzie przenieść z profilu gracza , coś nie tak z tym transferem

> musiało być .Ewentualnie proponował bym poczekać mimo wszystko do okienka transferowego
.Pytanie
> podstawowe brzmi kiedy odbył się transfer ??

Transfer podobno był 1.02.2006, gdzieś wyżej gchelm tak pisał. Więc biorąc pod uwagę, że w
grze jest już 11 luty i w profilu kolesia jest napisane, że jest "Łęczna" to chyba nie będzie
to... Choć sam już nie wiem:) Nigdy się nie spotkałem z takim czymś... I jeszcze ta ograniczona
ilość opcji dla zawodnika... Gdyby miał zgadywać postawiłbym na to że jest potrzebny jakiś
patch... Trzeba by pogrzebać readme z patchy do FM2006, czy któryś nie poprawiał takiego błędu
w polskiej lidze. Ja niestety nie mam go tera zainstalowanego, więc mam trochę ograniczone
pole manewru...



Transfer odbyl sie w oknienku transferowym tzw. zimowym bylo dokladnie 1 lutego 2006 roku a teraz aktualnie mam 11 lutego i wszystko niby powinno byc ok ale jego nie ma ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:06, Rafal G napisał:

> Wchodze w transfery i tam on jest tam go znajduje a treningu go nie ma w taktyce nie sprawdzalem

> ale pewnie nie ma go. Cholera tak mi na nim zalezalo. A teraz kupilem a grac i tak nie
bede
> mial jak nim ehh...

Jeszcze jedno pytanie - masz grę spatchowaną do najnowszej wersji?? Może to jakiś błąd, który
pojawiał się w "czystej" w wersji... Dla FM2006 była to chyba wersja 6.0.3 o ile mnie pamięć
nie myli...


Patch jest 6.0.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:25, gchelm napisał:

dobrze to podaj email to wysle.

Wyślij na ten adres : Mail : adam80@autograf.pl
Odpowiem jeśli pozwolisz jutro , bo zaraz idę w kimono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:27, spider88 napisał:

> dobrze to podaj email to wysle.
Wyślij na ten adres : Mail : adam80@autograf.pl
Odpowiem jeśli pozwolisz jutro , bo zaraz idę w kimono ;)


No bym wolal dzisiaj no ale przeciez nie bede ci zajmowal czasu idz spac. Milych snow a zaraz wysle plik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:27, spider88 napisał:

> dobrze to podaj email to wysle.
Wyślij na ten adres : Mail : adam80@autograf.pl
Odpowiem jeśli pozwolisz jutro , bo zaraz idę w kimono ;)


najgorzej ze plik troche zajmuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:48, spider88 napisał:

> najgorzej ze plik troche zajmuje...
>
Jak duży jest ??
Powyżej 10 MB ??



tak i to duzo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:53, spider88 napisał:

Dobra wiem już że dużo więcej więc przez ten adres nie przejdzie .Jeśli będziesz miał na tyle
cierpliwości to jutro się polecam bo teraz idę już lulu ;))
Pozdrawiam .


ok to do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować