Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki hit w serii Platynowa Kolekcja – Neverwinter Nights Diamentowa Edycja

284 postów w tym temacie

WOW, co za niespodzianka! Tytuł który 3/4 forumowiczów obstawiało, od kiedy pojawiła się pierwsza wzmianka o nowych tytułach w Platynie. Zawód jakich mało, Cenega jednak rules (nie spodziewałem się, że kiedyś to powiem).

... kurde, ale dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:40, misiaqu8 napisał:

WOW, co za niespodzianka! Tytuł który 3/4 forumowiczów obstawiało, od kiedy pojawiła się pierwsza
wzmianka o nowych tytułach w Platynie. Zawód jakich mało, Cenega jednak rules (nie spodziewałem
się, że kiedyś to powiem).

... kurde, ale dół.


Właśnie nie WOW ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panowie a co z tymi, którzy mają NWN od samego początku jej wychodzenia ? Też byśmy chcieli pograc w kingmakera i resztę to co mamy kupować całość na nowo ? Trochę to nie fair jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znów bałagan w nazewnictwie ;]

"platyna" - wymysł CDP
"diamentowa edycja" - wymysł producenta, za granicą tak się to wydanie nazywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh , jakos sie nie podniecilem.
BTW
Czy tylko mi sie smieszne wydaja te nazwy : PLATYNOWA KOLEKCJA : DIAMENTOWA EDYCJA :
Ja rozumiem ze ma byc exclusive ale jest smiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:44, Sam100 napisał:

No dobra Panowie a co z tymi, którzy mają NWN od samego początku jej wychodzenia ? Też byśmy
chcieli pograc w kingmakera i resztę to co mamy kupować całość na nowo ? Trochę to nie fair
jest :/

No rzeczywiście.....ja też mam oryginał z 2002r, ale kupię dla samych dodatków.Myślę ze warto dla tych dwóch dodatków i innych bonusów.(KINGMAKER!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:46, libero85 napisał:

Eh , jakos sie nie podniecilem.
BTW
Czy tylko mi sie smieszne wydaja te nazwy : PLATYNOWA KOLEKCJA : DIAMENTOWA EDYCJA :
Ja rozumiem ze ma byc exclusive ale jest smiesznie :D

akurat tego chyba nie mogli zmienic
http://nwn.bioware.com/about/diamondedition.html

no i jak dla mnie jest ok - wszystko na jednym dvd. szkoda ze nie ma pozostalych 3 oficjalnych modulow (nawet gdzies oddzielnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:50, xnts napisał:

A czy w tym wydaniu bedzie mozna zainstalowac wszystko w jezyku angielskim?
Czy tez nie ma takiej mozliwosci?


watpliwa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:36, Dark Demon napisał:

Wypada tylko powiedzieć: YES, YES, YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOCHAM CDP!!!!!!!!!!!!!!!! Spełniliście
moje marzenie!!! <placz radosci> :D


Do usług;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz moge powiedziec....zenada, niespodzianka to zadna, hit (dla mnie) tez nie, powiedzialbym ze to odgrzewany kotlet
masa mozliwosci kupienia tego samego albo proba zmuszenia czlowieka do sprzedania starej wersji i kupienia nowej

wiem ze masa ludzi sie cieszy, ze wszyscy chca te gre, ale 2 sprawy
1. cala zabawa z tej gry polega na multi (single nie jest taki fajny, szybko sie nudzi i do piet nie dorasta baldurom i innym takim), wiec gre warto kupic jesli chodzi o multi....ale w to juz nikt nie gra, minely czasy gdzie bylo w ch*** serverow na ktorych sie gralo, teraz trudno znalezc jakis server na ktorym sa normalni, pelni entuzjamzu i doswiadczenia ludzie (a nie chamy, nooby i idioci) (chociaz nie mowie ze takich serverow nie ma :P ), wiekszosc tych wszystkich graczy czeka juz na NWN2
2. 60 zl za gre sprzed 4 lat, no przepraszam, to samo z Gothicami, wydane osobno zeby jak najwiecej kasy zerznac, dla porownania chociazby KK Cenegi, prawie same antologie, po 3-4 gry, wcale nie takie stare, jedyne usprawiedliwienie jakie tu widze to to ze ta diamentowa kolekcja nie jest CDProjektu tylko wydawcy gry i CDP nie ma wplywu na cene, co nie zmienia faktu ze zawiodlem sie gigantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Nie mowie ze nie jest genialna, super, czy jaki przymiotnik ktos chce uzyc - po prostu wole grac w wersje oryginalne...

Czyli - bedzie czy nie bedzie wersja angielska dolaczona ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 13:56, General Kenobi napisał:

2. 60 zl za gre sprzed 4 lat, no przepraszam, to samo z Gothicami, wydane osobno zeby jak najwiecej
kasy zerznac, dla porownania chociazby KK Cenegi, prawie same antologie, po 3-4 gry, wcale
nie takie stare, jedyne usprawiedliwienie jakie tu widze to to ze ta diamentowa kolekcja nie
jest CDProjektu tylko wydawcy gry i CDP nie ma wplywu na cene, co nie zmienia faktu ze zawiodlem
sie gigantycznie


Nie powiedziałbym, że 60 zł za grę z dwoma dodatkami to jest bardzo dużo. Bo ja lubie bardzo rpg i kupię to na pewno. Dzięki CDP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co mnie martwi? brak kasy. ostatnio lawina świetnych tytułów na które czekałem, i teraz wypadało by kupić: sage gothic, NWN diamond, GWF, GWN (+bonus pack), a jeszcze pirates z cenegi+ musze dokupić ramu co razem wychodzi jakieś.. 600zł. omg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować