Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tytuły i nowa jakość w Platynowej Kolekcji!

45 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 15:42, Nikt634 napisał:

chodzilo mi o extra klasyke


To dlaczego wprowadzasz zamet i piszesz w temacie o Platynowej Kolekcji ???
Po wpisaniu w wyszukiwarke "extra klasyka" wyskakuje ze 30 tematow poswieconych tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy ale obserwujac i uczestniczac w ostatnich dniach w oczekiwaniu ;) na nowe tytuły w PK, pozwole sobie dodac swoj komentarz.

Oczywiscie najwiecej szumu jest wokol NWN i wcale sie nie dziwie. Troche niefortunnie to wszystko zorganizowano.. I to jeden z minusow PK. Sam kupilbym gdyby nie to ze z rok temu nabylem za 99 edycje kolekcjonerska.. No ale ile mozna bylo czekac? :)

Generalnie nie mozna powiedziec nic zlego o tej serii i tytułach. Sa naprawde mocne. Ale nie do konca. Bo przy AoE3 szykuje sie dodatek, to samo F.E.A.R a i saga Gothic i NWN to odgrzewane kotleciki bo juz lada moment wyjda czesci 3cie.. wiec za rok kolejne "zlote edycje wszystko w jednym" a i kompy pewnie zmodernizujemy do tego czasu by w pelni sie tymi grami nacieszyc :)

Chociaz z drugiej strony mimo wszystko pozwole sobie stwierdzic ze SS konkurencji wcale nie oddaje pola.
Zamiast odgrzewanego juz kilka ladnych razy Gothic (jeszcze nie mam - ale skoro 1ka byla w gazetach a 2ke mozna z dodatkiem kupic za okolo 30-40 zl...) czy NWE (mam Edycje Kol.) chyba jednak wolalbym sprawdzic Sacred czy Bard''s Tale.. - zwazywszy ze sa tansze, a kupujac 2 dostane jeszcze 3 , tez jakas wypasiona giere (GTA:VC lub Twierdze Warchest..)

Jesli jednak nasz CD Projekt wprowadzi przedstawione tytuly razem z jakas promocja (jak EXN) wlasnie np "wez 3 , zaplac za 2" to wtedy naprawde bedzie full wypas! Na to licze i mam nadzieje ze sie nie przelicze! Osobiscie chyba jednak sie wstrzymam z zakupami i pre-orderem i zaczekam przynajmniej do tego 6.X (ktos wie o co z tym chodzi) , a noz w jakiejs sieci pojawi sie wlasnie atrakcyjna promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm moze ktos powiedziec czy dostawe tych nowych tytułów mozna wplN zapłacic?? ja chyba sie skusze na sage gothica aby miec wszystkow jednym ppudełku i ciekawi mnie ten nowy poradnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 17:19, Gryczka napisał:

hmm moze ktos powiedziec czy dostawe tych nowych tytułów mozna wplN zapłacic?? ja chyba sie
skusze na sage gothica aby miec wszystkow jednym ppudełku i ciekawi mnie ten nowy poradnik
;)


Niestety nie można:( Więc chyba poczekam, aż ukażą się w "normalnych" sklepach... Wtedy jeśli się dobrze zakręcić, może to wyjść taniej, nawet niż z wykorzystaniem wPLN+koszty wysyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myśle, że w najbliższym czasie zdecyduje się na NWN, bo fear narazie odpada chyba że sobie na pokaz slajdów popatrze:) jestem bardzo wdzięczny za NWN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woah. zatkało mnie. Naprawdę dobra robota :) Do mnie wpadnie Empire Earth i NWN i może FEAR. Tylko kartę trzeba nową kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malyziu napisał:

Dnia 22.09.2006 o 17:04, malyziu napisał:

Generalnie nie mozna powiedziec nic zlego o tej serii i tytułach. Sa naprawde mocne. Ale nie
do konca. Bo przy AoE3 szykuje sie dodatek, to samo F.E.A.R a i saga Gothic i NWN to odgrzewane
kotleciki bo juz lada moment wyjda czesci 3cie.. wiec za rok kolejne "zlote edycje wszystko
w jednym"


powiem Ci tak: wszystko ma swoje granice:) nie liczyłbym na np. Złotą Edycję składającą się ze wszystkich 3 części Gothica ze wszystkimi dodatkami.. choć mogę się mylić. ale w najlepszym wypadku poczekasz wieeele lat, jak np. z Falloutami, które dopiero jakiś czas temu pokazały się wszystkie 3 na jednej płycie (a nie miały dodatków i Tactics sprzedawał się kiepsko). To samo tyczy się innych wymienionych przez Ciebie pozycji. Za to raczej doczekasz się, że te Platyny kiedyś zostaną wyprzedane i albo pojawią się w jakiejś klasyce, albo.. znikną ze sprzedaży! i wtedy będzie żal, bo kolekcja już nigdy nie będzie pełna.. Obecnie podobny problem spotkał Morrowinda - był w Platynie z dodatkami, a w Klasyce tylko podstawka.. zapasy Platyny się skończyły, a Morrowind z dodatkami myka na allegro za niemałe sumy.. ale tu akurat były przecieki, że sprawa rozwiąże się pomyślnie (Morrek z dodatkami w Klasyce - tylko kiedy?).. Jeśli kochasz jakiś tytuł i masz troszkę kasy, to niekiedy lepiej nie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A ja dzis niedoinformowany dobijalem sie o platynki w Empiku, bo cos mi sie ubzduralo, ze juz powinny byc:) Jak dla mnie wyrabiste gierki. SWAT i FEAR mnie ominely bokiem - nie do konca moj gatunek, ale terach to chyba sie skusze. Tak jak na Aga, ktory na razie byl za drogi.

Przy okazji sie rozejrzalem i na moje RPGowe gusta nic nie znalazlem, no moze poza Titan Questem, o ktorym nic nie wiem. To chyba jedyna premiera dla mnie ktora mnie ominela w wakacje.

Przejrzalem tez z nadzieja poleczki z tanimi seriami, ale tak jak myslalem nic nie znalazlem. Chyba wszystko konsumuje na swiezo:) Bylo sporo gierek z Supersellera i faktycznie byl Sacred (nie grany) ale popatrzylem na screeny i zalatue juz za mocno stechlizna, chyba wole po raz kolejny diabelka odpalic, a Bards Tale byl nawet fajny zeby pograc troche na pesie, ale sorry od RPGow na peceta oczekuje "troche" wiecej.

No i chyba bede teraz czesciej tu zagladal nawet na saksach za oceanem, coby byc na biezaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę cieszę się, że serię "Platynowa Kolekcja" spotkała nowa jakość. Kilka dni temu zamówiłem kilka gier, a wśród nich "Heroes of Might & Magic IV Złota Edycja" właśnie z Platynowej Kolekcji. Niestety paczka, w której owe gry dostałem, wyglądała jakby psu z gardła wyjęta, a po otworzeniu pudełka z "Herosami", zauważyłem, że połamane zostały te dwa uchwyty, pod które wsadza się instrukcję i ulotki reklamowe. Także u mnie będą się one walały po całym pudełku. Nie mam pojęcia, czy taką "usterkę" można zareklamować, tym bardziej, że po rejestracji okazało się, że gra nie posiada dożywotniej gwarancji. Z resztą szkoda byłoby całego zachodu związanego z ewentualną wyminą. Koszty przesyłki i tak i tak musiałbym pokryć ja, co troszkę mi się nie opłaca. Trudno. Przeżyję, jednak pewien niesmak pozostaje... Odebrałem to jako subtelną aluzję, ze strony CDP, żeby lepiej od razu dołożyć te 2 zł na kuriera, niż później narzekać na złą jakość przesyłki.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2006 o 17:04, malyziu napisał:

Jesli jednak nasz CD Projekt wprowadzi przedstawione tytuly razem z jakas promocja (jak EXN)
wlasnie np "wez 3 , zaplac za 2" to wtedy naprawde bedzie full wypas! Na to licze i mam nadzieje
ze sie nie przelicze! Osobiscie chyba jednak sie wstrzymam z zakupami i pre-orderem i zaczekam
przynajmniej do tego 6.X (ktos wie o co z tym chodzi) , a noz w jakiejs sieci pojawi sie wlasnie
atrakcyjna promocja :)


A bedzie co nieco dobrego sie w sklepach dzialo. wiec nie ma se co martwic zawsze jak cos wperowadzamy to towarzyszy temu fajna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś powiedziec kiedt wprowadzona zostanie promocja do nowej PK? Razem z kumplami chcemy zamówić pare tytułów i jesli bedzie cos fajnego to nie chcialbym tego opuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP. Czy planujecie jeszcze spolszczenie Premium Modules do NWN ?? Bo jeśli w Platynowej Kolekcji zostały spolszczone już 3 Premium Modules, to czemu by nie spolszczyć kolejnych trzech, "Pirates of the Sword Coast" , "Infinite Dungeons" oraz "Wyvern Crown of Cormyr". No i czy istnieje cień nadziei, że zostaną te moduły kiedyś wydane na cdkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nie fair! Premiera miała być 2 października! Już zamówiłem Diamentową Edycję Neverwinter Nights a teraz czytam, że wydanie będzie "w październiku"! Zachowanie beznadziejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:17, voodoom napisał:

To już nie fair! Premiera miała być 2 października! Już zamówiłem Diamentową Edycję Neverwinter
Nights a teraz czytam, że wydanie będzie "w październiku"! Zachowanie beznadziejne...


A wolisz nie do końca przetłumaczone oficjalne mody vel niespodziewane wstawki anglojęzyczne w spolszczonej grze. Już nieraz zauważono na forum, że CDP uczy cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 22:20, Klimos napisał:

A wolisz nie do końca przetłumaczone oficjalne mody vel niespodziewane wstawki anglojęzyczne
w spolszczonej grze. Już nieraz zauważono na forum, że CDP uczy cierpliwości.


mam zamiar sobie z kumplem zamówić NWN - jeśli CDP zrobi spolszczenie cud-miód bez żadnych błędów, jestem w stanie im wybaczyć ten poślizg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować