Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - klucz do każdego zamówienia!

119 postów w tym temacie

który potwierdzi zamówienie :)

To boli, hyhyhy... Pamiętam, że gdy zrezygnowałem ze złożonego (acz nie potwierdzonego) zamówienia GW: F-okazało się, że klucz i tak mi przysługują, i działają. No, teraz już tak nie będzie, choć może to i dobrze, będzie uczciwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:34, Konrad512 napisał:

Wow! A czy do zamówienia będzie dołączony soundtrack? W bonus packu miał być... :P

Nie ma soundtracka i plakatu w bonus packu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:34, Konrad512 napisał:

Wow! A czy do zamówienia będzie dołączony soundtrack? W bonus packu miał być... :P


Myślę iż chodzi o coś takiego, co miało miejsce w przypadku GW: F. Czyli: do Preordera dorzucali za darmo Specjalny Klucz Aktywacyjny, który dostępny był również (obok plakatu, soundtracka i innych takich) w Bonus Packu, ten zaś należało zakupić oddzielnie :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiaz nie za bardzo rozumiem :)
jesli zlozylem juz zamowienie to jak je potwierdze (gdzies tam w pazdzierniku jak bedzie mozna) to co ??
pojawi mi sie w zamowieniu ten klucz czy jak, bede musial cos dodac do zamowienia ?

P.S.
cos pieknego CDP, super bronie i SLOT za darmo, macie wielkiego plusa (ktory niweluje minusika za wydanie NWN za 60 zl :) ), wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:39, General Kenobi napisał:

macie wielkiego plusa (ktory niweluje minusika
za wydanie NWN za 60 zl :) )


W czym jest tu minus? :) Gra z dodatkami i niepublikowanymi dotąd modułami za 60 zł to minus? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:40, Fett -gram.pl- napisał:

> macie wielkiego plusa (ktory niweluje minusika
> za wydanie NWN za 60 zl :) )

W czym jest tu minus? :) Gra z dodatkami i niepublikowanymi dotąd modułami za 60 zł to minus?
:P


wedlug mnie cena jest za wysoka jak na gre z takiego roku, nie wazne czy ma niepublikowany dodatek czy nie, poza tym co teraz ludzmi ktorzy kupili nwn w xkx albo kiedys pk jak byla sama podstawka, chociaz minusik i tak byl maly, a teraz juz go nie ma :)
ale koniec offtopa

jeszcze jedno pytanko, tym razem co do zawartosci GW:N, macie moze juz jakies informacje (kiedys tam pytalem i nie dostalem odpowiedzi) na ten temat ? chodzi mi glownie o plakat, i te klucze wszystkie (3 dokladniej rzecz ujmujac: demo gwp i gwf; demo gwn; demo "other NCsoft games"), pytam bo w orginale jest na 3cd, wy wydajecie na dvd (kolejny plusik :P), wiec jakas tam ingerencje w zawartosc macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:47, General Kenobi napisał:

(demo gwp i gwf; demo gwn; demo "other NCsoft games")


O ile rozumiem to ostatnie, to co masz na myśli mówiąc o kluczach do dem GW: P i GW: N? Yyy... Przyznaję, choć interesuję się tematem, jest to dla mnie jakaś nowość? A może po prostu coś przeoczyłem. Klucz miał być jeden... (Klucz Guild Wars, pozwalający na wypróbowanie Guild Wars i Guild Wars: Factions przez 10 godzin (w ciągu maksymalnie 14 dni);
Właśnie zdałem sobie sprawę, iż ostatniego jednak również nie rozumiem: przecie NCSoft popełnia gry z gatunku MMO. Czyli-mieliby dorzucić klucze do Triala w np. Auto Assault, Lineage II...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zamówię tego Nightfalla... Ale nie wiem czy mi kasy starczy, bo niedługo premiera Gothica 3 i jeszcze musze sobie dokupić 1 GB RAMu i nowa kartę graficzną (GF 7800 GS 256 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:58, MonkOfWar napisał:

> (demo gwp i gwf; demo gwn; demo "other NCsoft games")

O ile rozumiem to ostatnie, to co masz na myśli mówiąc o kluczach do dem GW: P i GW: N? Yyy...
Przyznaję, choć interesuję się tematem, jest to dla mnie jakaś nowość? A może po prostu coś
przeoczyłem. Klucz miał być jeden... (Klucz Guild Wars, pozwalający na wypróbowanie Guild
Wars i Guild Wars: Factions przez 10 godzin (w ciągu maksymalnie 14 dni
);
Właśnie zdałem sobie sprawę, iż ostatniego jednak również nie rozumiem: przecie NCSoft popełnia
gry z gatunku MMO. Czyli-mieliby dorzucić klucze do Triala w np. Auto Assault, Lineage II...?


nie chodzi mi o bonus packa tylko zawartosc zwyklej podstawki, na http://guildwars.com/support/gamecontents/nightfall/ jest wypisana zawartosc
chodzi mi o ostatnie 4 punkty, czy beda w polskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:06, General Kenobi napisał:

nie chodzi mi o bonus packa tylko zawartosc zwyklej podstawki, na http://guildwars.com/support/gamecontents/nightfall/
jest wypisana zawartosc
chodzi mi o ostatnie 4 punkty, czy beda w polskiej wersji

Powinny być, bo Polska dostaje wersję europejską (podobnie było z poprzednimi częściami).
Edycja standard na 3CD (zupełnie zbędne, gra się streamuje z serwerów), kolekcjoner na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:06, General Kenobi napisał:

nie chodzi mi o bonus packa tylko zawartosc zwyklej podstawki, na http://guildwars.com/support/gamecontents/nightfall/
jest wypisana zawartosc
chodzi mi o ostatnie 4 punkty, czy beda w polskiej wersji


Ach, przepraszam, no fakt. Z informacji podanych dotychczas wynika, iż w środku będzie "Guild Wars Epic Trial Key, a 14-day/10-hour free trial of Guild Wars Prophecies and Guild Wars Factions." Mam tylko nadzieję, iż podobnie jak informacje dot. Bonus Packa-pozostałe pojawią się na gram.pl w czasie najbliższym :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować