Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z CoH - dzień pierwszy

78 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2006 o 21:38, RadeXMaster napisał:

> Tej gry nie ma za co krytykowac... to jakis fenomen o_O ZAJEBISTA !!!

wydaje sie fajna...lecz poczekamy zobaczymy...jedno moge powiedziec wydanie edycji specjalnej
jest zajebiste:) jaka gra ZOBACZYMY


Sciagnij demo to zobaczysz jaki kozak. Dajcie Ci slowo, ze sie nie zawiedziesz, no chyba ze nie lubisz RTS''ow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:45, Striker-Cs napisał:

> > Tej gry nie ma za co krytykowac... to jakis fenomen o_O ZAJEBISTA !!!
> > > wydaje sie fajna...lecz poczekamy zobaczymy...jedno moge powiedziec wydanie edycji specjalnej

> jest zajebiste:) jaka gra ZOBACZYMY

Sciagnij demo to zobaczysz jaki kozak. Dajcie Ci slowo, ze sie nie zawiedziesz, no chyba ze
nie lubisz RTS''ow :P


uwielbiam rts''y...ta tylko nim sciagne demo to juz mi przyjdzie full do domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:48, RadeXMaster napisał:

uwielbiam rts''y...ta tylko nim sciagne demo to juz mi przyjdzie full do domu :P


No chyba, ze tak... To moze popros kumpla by Ci sciagnal, wez DvD RW i nagraj i sprawdz. Mowie Ci warto, ale lepiej zebys sprawdzil przed zakupem, bo potem cos Ci sie moze nie spodobac, choc w to watpie i bedziesz klnal ze z zakupu nie jestes zadowolony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:50, Striker-Cs napisał:

> uwielbiam rts''y...ta tylko nim sciagne demo to juz mi przyjdzie full do domu :P

No chyba, ze tak... To moze popros kumpla by Ci sciagnal, wez DvD RW i nagraj i sprawdz. Mowie
Ci warto, ale lepiej zebys sprawdzil przed zakupem, bo potem cos Ci sie moze nie spodobac,
choc w to watpie i bedziesz klnal ze z zakupu nie jestes zadowolony :/


teraz nie bylbym zadowolony gdyby mi to nie poszlo na kompie albo sie cielo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 21:58, RadeXMaster napisał:

teraz nie bylbym zadowolony gdyby mi to nie poszlo na kompie albo sie cielo......


Jedyne wyjscie sciagnac demo, zgrac na plyte DVD, u siebie odpalic i zagrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy bedzie dodatek bo przeciez tu sa starcia USA =- Niemcy moim skromnym zdaniem Relic napewno zadba o jakies ,, swojskie'''' klimatyu cos w Rosji czy działanai ana Bałkanach może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 08:48, Marcus 123 napisał:

Zastanawia mnie czy bedzie dodatek bo przeciez tu sa starcia USA =- Niemcy moim skromnym zdaniem
Relic napewno zadba o jakies ,, swojskie'''' klimatyu cos w Rosji czy działanai ana Bałkanach
może

Podjerzewam że na bank będzie. Warhamer okazał sie hitem, i w tej chwili planowany jest już drugi dodatek. Więc z Company of Heroes pewnie będzie tak samo.
Dla niewtajemniczonych: Warhamera stworzył ten sam zespół któryt pracował nad Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 09:40, Arclight napisał:

Moja już wysłana. Paru innych osób (tych, które zapłaciły z góry) też.

Moja została także już wysłana, a wybrałem płatność przy odbiorze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz również został już wysłany.

Ech, najpierw delektacja boxem po "pięćdziesiątce" i jego dodatkową zawartością, a parę minut później z dumą włożę do napędu płytkę z wdzięcznym napisem "Disc 1" :)

Przez fakt otrzymania CoH nie będę się mógł skupić w szkole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Grę choć nie jest łatwa,grafika znakomita lecz żeby ją w pełni podziwiać potrzeba naprawdę mocnego sprzętu,7900GT 2GB ramu i 2,5GHz procesor wystarczają na HI detale ale już przy wysokich rozdzielczościach gra się tnie :(
Poza tym,cóż jest to RTS,surowce,produkcja oddzałów itd,tyeę że tak dynamicznego RTSa i superzrobionego jeszcze nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować