Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2009 o 17:00, krl.krl napisał:

Zerknijcie do kwasów i zobaczcie mojego ostatniego posta (nie mam możliwości wklejenia
linku).


ROTFL! Nie wiedziałem, że nowością można nazwać grę sprzed 20. lat... Tak się dzieje, kiedy "Prof.S.Jonaliści" biorą się za teksty o grach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 16:57, natanadler napisał:

Luuudzie nauczcie się wreszcie. My tylko sprzedajemy grę. Ubi wydaje itd.

natanadler, mam prośbę. Czy mógłbyś dać info w tym temacie gdy gra zostanie już posłana do sklepów?. Żebyśmy nie musieli codziennie odwiedzać Empików i pytać czy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla cenegi tak jak z gta4 wyślą tydzien po premierze. W sklepach w okolicy jeszcze nie ma ,a juz w tv (tv4) reklamy lecą niby w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla cenegi tak jak z gta4 wyślą tydzien po premierze. W sklepach w okolicy jeszcze nie ma ,a juz w tv (tv4) reklamy lecą niby w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla cenegi tak jak z gta4 wyślą tydzien po premierze. W sklepach w okolicy jeszcze nie ma ,a juz w tv (tv4) reklamy lecą niby w sprzedazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:28, darth 16 napisał:

Ok, dobra, ale jak to jest że Wirtus ma a wy nie? Trochę to dziwne jak na mój gust.


Może wirtus ma z innego źródła bo na 100% nie od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 18:41, Razofx napisał:

Brawo dla cenegi tak jak z gta4 wyślą tydzien po premierze. W sklepach w okolicy jeszcze
nie ma ,a juz w tv (tv4) reklamy lecą niby w sprzedazy


Eeeeee?? że co?? Jaki tydzień po premierze. Wszystkie osoby które zamówiły u nas w sklepie internetowym miały wysłaną grę 1.12.08
Uwielbiam osoby, które nie mają zelonego pojęcia co piszą. I jeszcze raz. Przeczytaj uważnie text ze zrozumieniem.
Nie ma jeszcze towaru od Ubi bo to oni są producentem i wydawcą. To ich reklamy ich produkt

Od nas gra będzie wysyłana w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 18:48, natanadler napisał:

Od nas gra będzie wysyłana w poniedziałek.

Do sklepów też (znaczy do Empików itp?). Pytam bo nie chce znowu wyjść ze sklepu z pustymi rękami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 19:03, Arek13 napisał:


> Od nas gra będzie wysyłana w poniedziałek.
>
Do sklepów też (znaczy do Empików itp?). Pytam bo nie chce znowu wyjść ze sklepu z pustymi
rękami.


Empiki biorą bezpośrednio od UBI. Nie wiem kiedy oni otrzymają grę. Musisz dzwonić po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 19:05, natanadler napisał:

Empiki biorą bezpośrednio od UBI. Nie wiem kiedy oni otrzymają grę. Musisz dzwonić po
sklepach

Ok, dzięki. Swoją drogą ciekawa sprawa, Assassins Creed kupiłem w Empiku 2 dni przed premierą, a PoP coś się spóźnia...czyżby Ubi dało ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 19:14, Arek13 napisał:


> Empiki biorą bezpośrednio od UBI. Nie wiem kiedy oni otrzymają grę. Musisz dzwonić
po
> sklepach
Ok, dzięki. Swoją drogą ciekawa sprawa, Assassins Creed kupiłem w Empiku 2 dni przed
premierą, a PoP coś się spóźnia...czyżby Ubi dało ciała?

Assassina wydawała Cenega, nie ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie miałem ochoty przeczytać około 560 postów z poprzednich 28 stron, więc proszę o wybaczenie, jeśli pytanie już padło - choć ponoć gra ma być wysyłana w poniedziałek (tak pisze natanadler), to ja do tej pory nie otrzymałem maila z prośbą o potwierdzenie... co się dzieje? A może to nie ten poniedziałek? Bo jeżeli ten, a gram.pl nie wyśle gry wtedy, to chyba anuluję zamówienie.

Na marginesie - szkoda, że od jakiegoś czasu właściwie wszystkie gry zamówione przedpremierowo są wysyłane w dniu premiery do zamawiającego, ergo lepiej iść do sklepu... :''(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czekam, ale mi się nie śpieszy... :) Jeszcze dwa tygodnie szkoły, więc na razie to nie za bardzo hulać po Królestwie... A na Wirtusie jest napisane, że data premiery: 2009-01-14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pojechałem specjalnie 40km do najbliższego Empiku (Jelenia Góra). Idę zobaczyć czy jest na półkach nowy PoP. Szukam i nie ma. No to nic, idę się spytać młodego chłopaka, który tam sprzedaje:
- Dzień dobry, kiedy będzie dostępny Prince of Persia?
- Eeee.... ten najnowszy?
-Tak.
- Eeeeee....... on chyba gdzieś tak na marzec, ale nie wiem. Proszę zobaczyć na internecie: Empik-daty premiery.

O co chodzi (???), przecież premiera była wczoraj, a tutaj żadnych wiadomości od Ubi, że premiera się przesunęła.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz pecha. 40km po grę, której nie było. Data premiery jest dość enigmatyczna, ale chyba jest 16. CHYBA, bo sam dokłądnie nie wiem. Ubi dało ciała, chociaż w Wirtusie można ponoć kupować już bez pre-ordera. Tak normalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować