Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Z początku miałem pewne problemy z zainstalowaniem. Przy samym końcu wywalało, że nie może skopiować jakiegoś pliku i instalację szlag trafiał. Rozwiązaniem była instalacja z dysku po wcześniejszym bezproblemowym przekopiowaniu plików z płytki. Co dziwne instalacja z płytki, a z dysku wyglądała zupełnie inaczej. Przy instalce z płyty nawet nie sprawdzał czy posiadam odpowiedni sprzęt -.-. Troszkę dziwne moim zdaniem. Sama gra to czysta przyjemność. Chodzi płynnie na fullach, ale czasami przy większym dymie zwalnia przez co zmuszony byłem lekko obniżyć ustawienia graficznie. Oprawa audiowizualna jest niesamowita. Polskie głosy moim zdaniem są bardzo dobrze dobrane i wcale nie są tak ciche. Wszystko ładnie słychać. Żarciki naszego bohatera swoją na całkiem przyzwoitym poziomie : P. Z niektórych nawet puściłem rotfla. Ogólnie to 10/10 i git majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!
Mógłbyś podać specyfikację kompa i na jakiej rozdzielczości grasz?
Pytam się bo nie wiem czego mam oczekiwać u siebie.
A moja gra "przyjdzie" może jutro (dzisiaj wysłana).
Edit. Ok. Już wiem. Sprawdziłem na GS'ie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprawa audiowizualna jest niesamowita. Polskie

Dnia 13.01.2009 o 20:46, Damianuss1 napisał:

głosy moim zdaniem są bardzo dobrze dobrane i wcale nie są tak ciche. Wszystko ładnie
słychać. Żarciki naszego bohatera swoją na całkiem przyzwoitym poziomie : P.


Są ciche - czasami nie słyszę co mówi główny bohater,a czasami,nawet nie kończy zdania - są tylko napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za szybko skończone zdania również mi się zdarzają, ale jest to zazwyczaj spowodowane jakąś inną akcją, którą bohater wykonuję. U mnie głosy są całkiem dobrze słyszalne. Słyszalne do tego stopnia, że zastanawiałem się nawet po co są te napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostalem maila z Cenegi, z informacja, ze gra zostala wyslana. Jako dostawe wybralem przesylke Poczta Polska. Przed chwila dostalem telefon z domu z informacja, ze przesylka z przyszla z firmy Cenega, a to oznacza, ze po pracy sobie pogram w najnowszego Prince of Persia. :) Juz sie doczekac nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję dość dobrego wyboru, ja kupowałem na PS3 i w sumie gra nie jest warta 200 zł za 11h zabawy, no ale cóż, przynajmniej przez ten czas dobrze się bawiłem, a nawet świetnie. Tylko szkoda, że taka łatwa...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 12:16, Esiu210 napisał:

Czy tylko ja mam problem i nie znalazłem w limitowanej edycji krążka z samą grą :O?

Ten powinien się znajdować w osobym opakowaniu z grą gdzie jest miejsce tylko na niego. Jeśli go tam nie ma ... pech :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 12:16, Esiu210 napisał:

Czy tylko ja mam problem i nie znalazłem w limitowanej edycji krążka z samą grą :O?


Kupowałeś u nas?? Jeśli tak napisz do nas napewno pomożemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy nie da się złapać i rzucić tych głównych bossów? Tzn. z tym Golemem to jasna sprawa, ale np. jak walczyłem z Concubine to nie mogłem jej za nic złapać. Naprawdę sie nie da, czy może tylko mi się nie udawało? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 12:45, Robak 007 napisał:

Czy mi się wydaje, czy nie da się złapać i rzucić tych głównych bossów? Tzn. z tym Golemem
to jasna sprawa, ale np. jak walczyłem z Concubine to nie mogłem jej za nic złapać. Naprawdę
sie nie da, czy może tylko mi się nie udawało? :P

Alchemika czy Łowcę(na PC gram w polską wersję) można rzucać rękawicą. Concubine chyba też. Wojownika już nie.: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem PoPa w sklepie Cenegi (właśnie się instaluje :)) i mam pytanie, czy jest możliwość zarejestrowania gry w Kompanii Graczy? W moim pudełku obecności takiego kodu nie uświadczyłem i chcę się upewnić, czy to celowy zabieg, czy jakiś błąd :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:05, milten6 napisał:

Zamówiłem PoPa w sklepie Cenegi (właśnie się instaluje :)) i mam pytanie, czy jest możliwość
zarejestrowania gry w Kompanii Graczy? W moim pudełku obecności takiego kodu nie uświadczyłem
i chcę się upewnić, czy to celowy zabieg, czy jakiś błąd :).


Grę wydaje Ubisoft Polska,nie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:07, lis 23 napisał:

Grę wydaje Ubisoft Polska,nie Cenega.


No tak zapomniałem :). Przyzwyczaiłem się do rejestracji gier Ubi na stronie Cenegi, niemniej dzięki za odpowiedź :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 15:33, konikDARK napisał:

Co zrobić aby zmienić skina na Altaira??? Trzeba przejść gre

Nie trzeba jej przechodzić. W menu -> opcje - znajduje się "zmiana wyglądu". Od samego początku jest tam dostępny książę z "Piasków czasu" i sławny Altair. Do odblokowania jest jeszcze jedna postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować