Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Od jakiegoś czasu grałam w Prince of Persia na PS3 i wszystko było w porządku. Doszłam w końcu do Coronation Hall. Tutaj zaczęły się problemy, a mianowicie kiedy gonię już tą...iluzjonistkę, ona rzuciła tą "czarną mgłę", udaje mi się wreszcie wejść z powrotem na pole, ale o dziwo zamiast wyskoczyć i mnie zaatakować(tak było we wszystkich filmikach na youtube i poradnikach) to mogę sobie swobodnie chodzić, problemem jest, że owego pola nie da się uzdrowić dopóki jej nie zabiję. Próbowałam wczytywać grę, przechodzić jeszcze raz ten sam moment, ale cały czas ona się nie pojawia. Wybierałam punkty na mapie z nadzieją, że chociaż uda mi się pójść gdzieś indziej, ale to też nie skutkuje...Czy da się jakoś temu zapobiec? Czy mam wszystko przechodzić jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:49, The_Nemezis napisał:

A ona przypadkiem nie jest w innym miejscu jako iluzja?



Nie. Już przeszłam ten sam początek.
http://www.youtube.com/watch?v=Ffp_HhJL6gE
Dokładnie w 4:05 powinna mi się pojawić...niestety u mnie jej nie ma. Mogę przejść całe to pole, a ona się nie ukarze. Muszę ją zabić, żeby uzdrowić pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc. Okazało się, że kilka save''ów się zepsuło. Od tej pory po prostu nie będę na nich zapisywać. Na szczęście nie muszę przechodzić wszystkiego od początku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował Prince of Persia ze sklepu cenega.pl bo teraz zwróciłem uwagę że nie mam niezarejestrowanej gry na swoim profilu u nich bo nie miałem kodu do rejestracji, i pytanie czy do tej gry nie było żadnego kodu rejestracji czy jak zwykle mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnej praktyki Ci nie pomogę, gdyż grę woziłem ze sobą zaraz po światowej premierze z Edinbra, lecz na ile mi wiadomo, Ubi teraz sam wydaje w Polsce swoje gry - więc Cenega najmniejszego powodu do nagradzania Cię punktami nie ma ;) (no, poza miłym dla nich faktem, że skorzystałeś z lokalnego sklepiku).

Jeśli się mylę, najwyżej ktoś mnie zaraz poprawi ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 18:35, Dexter_McAaron napisał:

Z własnej praktyki Ci nie pomogę, gdyż grę woziłem ze sobą zaraz po światowej premierze
z Edinbra, lecz na ile mi wiadomo, Ubi teraz sam wydaje w Polsce swoje gry - więc Cenega
najmniejszego powodu do nagradzania Cię punktami nie ma ;) (no, poza miłym dla nich faktem,
że skorzystałeś z lokalnego sklepiku).

Jeśli się mylę, najwyżej ktoś mnie zaraz poprawi ^^''


Się nie mylisz, co do joty wszystko zgodne z prawdą jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostać się tam można tylko wtedy, gdy masz już odblokowaną zieloną moc (nie pamiętam jak się to zwało). Na dole po prawej stronie od obecnego położenia powinieneś znaleźć zieloną płytę. Szukaj dobrze, bo jest lekko ukryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji PC jest Epilog, który na konsolach trzeba dokupić? Jeśli tak to czy jest nim ten moment,

Spoiler

gdy uwalnia się Arymana dla uratowania Eliki?

A może da się to zakończyć jakoś inaczej? I jeśli tak - jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji na konsole jest dodatek DLC, który zawiera owy epilog. Niestety addon ten nie został wydany dla wersji PC. Zakończenie, o którym mówisz jest dostępne na obu platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 14:28, Xanax napisał:

W wersji na konsole jest dodatek DLC, który zawiera owy epilog. Niestety addon ten nie
został wydany dla wersji PC. Zakończenie, o którym mówisz jest dostępne na obu platformach.

http://www.youtube.com/watch?v=WG6tVKK4984 - więc PoP tak naprawdę kończy się tak? W takim przypadku czy ktoś, kto grał w Epilog może mi powiedzieć, jak do tego doszło?

Spoiler

Znaczy co się stało po ożywieniu Eliki, po kolei.

Na oglądanie średnio mam czas, a samego DLC nijak nie zdobędę, bo konsoli nie mam. I ponawiam jedno pytanie - zakończenie zawsze jest jednakowe?

Swoją drogą, wydawanie nowego zakończenia do gry jest moim zdaniem chwytem poniżej pasa. Produkcja fajna [nawet bardzo] ale jak się chce poznać zakończenie, trzeba zapłacić/szukać w necie. Pomijam fakt, że oryginalny koniec podobał mi się bardziej
Spoiler

[choć połowiczny happy end, bo co prawda Aryman uciekł, ale Książę uratował Elikę. A tak nie dość, że uciekł, to jeszcze Elika zostawiła Księcia. Na dodatek takie zakończenie do takiej bajkowej gry... dziwne.]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik pokazuje zakończenie epilogu, czyli to, co było w DLC. Tak, jest to właściwe zakończenie tej części i stanowić zapewne będzie wstęp do kolejnej gry.

Co do zakończenia, to w wersji na PC jest zawsze jedno zakończenie

Spoiler

(wskrzeszenie Eliki i uwolnienie Arhimana)

.

A jeśli chodzi o to, jak Ubisoft potraktował pecetowców w sprawie DLC, to już wiele zostało na ten temat powiedziane. Moim zdaniem to wyjątkowe draństwo i coś, czego się po tej firmie nie spodziewałem. Pozostawia wrażenie zostania oszukanym i otrzymania niepełnego produktu. Jakby mi ktoś sprzedał rower, który okazuje się monocyklem. Jeździć można, ale niekoniecznie tam, gdzie by się chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja ogólnie bym nabijał się z PC''towców i w ogóle jakby DLC działało z polskimi PoP''ami... :( Tak by zagrać w DLC muszę poczekaż aż będzie okazja wyrwać anglika. ;p Ale z Falloutem tak samo jest, czyli pupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:24, Albii napisał:

Hmmm... ja ogólnie bym nabijał się z PC''towców i w ogóle jakby DLC działało z polskimi
PoP''ami... :( Tak by zagrać w DLC muszę poczekaż aż będzie okazja wyrwać anglika. ;p
Ale z Falloutem tak samo jest, czyli pupka.

Ale przynajmniej tam masz zakończenie... A tu jest dość dziwna sprawa - furtkę do dwójki mieli przecież i tak, więc wtf?
Właśnie - zapowiedziano już w ogóle PoP''a 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 16:24, Ecko09 napisał:

> Właśnie - zapowiedziano już w ogóle PoP''a 2?
Jeszcze nie.

Eh, a więc przynajmniej rok czekania mnie/nas - nomen omen - czeka. A szkoda, bo ciekaw jestem, jak ta historia się dalej potoczy. Cóż, doczekało się AC2 to i nowego PoPa się człowiek w końcu doczeka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał - mój Xbox dawno nie przeżywał takiego renesansu ;)
Gra jest piękna, baśniowa, a akrobacje... cóż - ciężko będzie mi się oderwać od gry przez jakieś kilka tygodni ;)
Co do poziomu trudności - wcale nie jest łatwy - gra jest moim zdaniem idealnie wyważona - nie gra się za lekko, ale zbyt ciężko też nie jest ;). Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier w jakie w tym roku grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować