Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Prince of Persia 4

1197 postów w tym temacie

Według mnie to gra jest banalna, co nie zmienia faktu, że tuż po indianie jonesie legowym jest najprzyjemniejszą grą w jaką kiedykolwiek grałem na konsoli i chyba także na PC oraz, że jest śliczna. ;) Jedyne co w tej grze może być trudne to niektóre akrobacje, a tak to mega luzik. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:59, Albii napisał:

Według mnie to gra jest banalna, co nie zmienia faktu, że tuż po indianie jonesie legowym
jest najprzyjemniejszą grą w jaką kiedykolwiek grałem na konsoli i chyba także na PC
oraz, że jest śliczna. ;) Jedyne co w tej grze może być trudne to niektóre akrobacje,
a tak to mega luzik. ;p

Ale w tej banalności jest mega przyjemna - zero stresu, można przeć do przodu i ożywiać kolejne żyzne pola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem tę grę i musze powiedzieć, że końcówka, jak większość osób w tym wątku, powaliła. (SPOJLER) Kurcze, to wszystko było...nawet nie wiem, jak to ująć... niesamowite w jakiś sposób. Raz, że kładzie cieniem wszystkie nasze poprzednie dokonania. Dwa, że z rozmów Księcia z Eliką, toczącej się akcji itp. można wywnioskować, że czeka nas jakiś tam happy end. Ale też zakończenie nie jest zupełnie pesymistyczne. Poza tym w zaistniałej sytuacji nie można byłoby sklecić czegoś optymistycznego. Królestwo nawet po uzdrowieniu jest odludną ruiną, w dodatku beż żadnego władcy. A Książe znowu pozbawiony wszystkiego wyrusza w następną podróż. Jego działanie, nie jest, jak wspomniał w tym wątku pkapis pozbawione sensu, jest ono jak najbardziej logiczne. Moim zdaniem nie chce znowu ruszać w kolejną podróż z niczym. I nie chce być samotny.
Zresztą zakończenie nie jest całkowicie pesymistyczne bo Książe nie jest w działaniu Zepsucia, a Arymana można znowu odesłać ,,do ciupy". Poza tym coś mi się wydaje, że w drugiej części Ormazd wreszcie zwróci uwagę na swoje owieczki. A może znowu Ubi nas zaskoczy i zakpi inteligentnie z graczy(bo czym innym jest pozorny wybór: jeśli zgodnie z sumieniem nie zetniesz drzewek, nie skończysz gry?) ? Swoją drogą moment z niesieniem Eliki przez korytarz świątynny ,gdy w tle zaczynają się pojawiać napisy był arcygenialny.
Niestety zły Aryman coś namieszał w Ubi i raz skrewili zakończenie w niewydanym na kompie DLC a teraz nowy Prince ma wrócić do Piasków;/. Niemniej uważam, że końcówka PoP z 2008 była arcykultowa i na zawsze zostanie w mej pamięci. A nie uleci z wiatrem jak piasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Księcia z 2008 roku można grać na padzie Xbox 360 for windows? - w instrukcji ani na pudełku nie znalazłem nic na ten temat a chętnie bym sobie zagrał jeszcze raz,właśnie z wykorzystaniem kontrolera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę, żeby ktoś tak się wypowiadał o zakończeniu gry ;)

Ale trzeba przyznać, że gry ze stajni Ubisofta, zawsze kończą się fantastycznie, chociażby nowy SC:Conviction, już nie wspominając o Assassin's creed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać tego cholernego bossa warrior? Ja już nie mam do niego siły. Na ataki jest niewrażliwy, a jak chce go zepchnąć w przepaść to też się nie da. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:31, Renzov napisał:

Jak pokonać tego cholernego bossa warrior? Ja już nie mam do niego siły. Na ataki jest
niewrażliwy, a jak chce go zepchnąć w przepaść to też się nie da. Co robić?


Możesz zarzucić screena? Bo nie pamiętam, który to był ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:33, Ecko09 napisał:

> Jak pokonać tego cholernego bossa warrior? Ja już nie mam do niego siły. Na ataki
jest
> niewrażliwy, a jak chce go zepchnąć w przepaść to też się nie da. Co robić?

Możesz zarzucić screena? Bo nie pamiętam, który to był ;P

Już po problemie. To był jakiś błąd. Wyłączyłem gre i włączyłem i od razu udało mi się go zrzucic w przepaść. Sorry za zamieszanie i dzięki za szybkę reakcję.r Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Grałem w Prine of persia na PS3, przeszdłem (gra średnia, ale zakończenie mnie "rozwaliło") i widzę, że do kupienia jest epilog. Co on opowiada/co w nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 22:50, Renzov napisał:

Mam pytanie. Grałem w Prine of persia na PS3, przeszdłem (gra średnia, ale zakończenie
mnie "rozwaliło") i widzę, że do kupienia jest epilog. Co on opowiada/co w nim jest?


Jeszcze więcej biegania, jeszcze więcej nawalania w tych samych wrogów, raptem jeden nowy feature (dodatkowa "runa"), nowe miejsce do zwiedzenia (Podziemny Pałac = maksimum monotonii), generalnie nuuudyyy. I zakończenie - totalnie nieklimatyczne. Przynajmniej sporo osób tak uważa. Jeśli jakoś fabuła Cię interesuje, są gameplay''e na YT, więc zawsze możesz sobie pooglądać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 23:45, Dexter_McAaron napisał:

/ciach/

Słyszałem, że po zakończeniu epilogu mozna swobodnie biegać po całej grze. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 22:50, Renzov napisał:

Mam pytanie. Grałem w Prine of persia na PS3, przeszdłem (gra średnia, ale zakończenie
mnie "rozwaliło") i widzę, że do kupienia jest epilog. Co on opowiada/co w nim jest?

Powiem to tak - sam 3 tygodnie temu ukończyłem PoP4 po czym pozbyłem się najgorszej części.
Teraz nagle dowiaduje się o DLC, włączam YT i oglądam całą video solucje.
Po tym co zobaczyłem nie żałuje tego, że odsprzedałem ten tytuł. Normalnie gra kończy się niezłym wątkiem miłosnym i z samej fabuły istnieje tylko jedno pytania -

Spoiler

co zrobi Aruman po całkowitym uwolnieniu

? No i nagle pojawia się DLC, które zamiast udzielić odpowiedzi na to pytanie na zakończeniu dokłada kilka innych.
No to teraz dla zainteresowanych podam zakończenie:
Spoiler

Nagle do naszych bohaterów zbliża się król i nawiązuje się walka. Po kilku niezłych manewrach princ powala króla i ten ląduje podziurkowany na kolczatym tronie. Elika próbuje pomóc swojemu ojcu tak jak robiła to wcześniej z sługami Arumana, ale to nie przynosi żadnego efektu i ten atakuje córkę przy pomocy zepsucia. Na szczęście princ zdążył ją zabrać po czym rozpoczynają ucieczkę w górę do najbliższego wyjścia. Gdy dostajemy się na balkon rozpoczyna się końcowy dialog - Elika jest załamana ponieważ już nie mogła pomóc ojcu, a Aruman nadal rośnie w siłę. Princ proponuje ucieczkę do innego miasta, a nawet za wielką wodę. Elika słysząc te słowa mówi "Idź, może Ornazd patrzy na ciebie" po czym i zmierza w stronę przepaści. Princ dalej próbuje przekonać Elikę, że sama nie pokona Arumana. Elika dalej uparcie brnie naprzód mówiąc, że musi odnaleźć innych do walki i po chwili znika w przepaści. Princ oczywiście pozostaje sam i słucha słów Arumana.


Według mnie z dość niespodziewanego zakończenia po przez DLC zrobili zapowiedź kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:19, Fun_g_1_2_3 napisał:

/ciach/

Ok, spojlera nie czytałem.
Dalej jednak czekam na odpowiedź. Czy po przejściu epilogu można swopodnie "biegać" po całej mapie?
I jeszcze jedno: jak długie jest to DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 00:30, Renzov napisał:

Ok, spojlera nie czytałem.


Nie ma takiej opcji, bo... niby zaspojleruję, ale tyle to nawet w synopsis można wyczytać, więc żaden tam spojler ^^'' ...na samym początku sporo się za Tobą wali, niszczy i w ogóle, więc jesteś jakby odcięty od tamtej krainy. Gra się kończy - tak jak powiedziałem, dziwnie - i wsio. A że średnio wygląda na to, iż Ubi ma zamiar kontyunować i rozwijać to uniwersum (a troszeczkęszkoda, bo jakkolwiek gra była średniawa, to zoroastrianizm jest fascynującą religią i sama koncepcja walki Arymana z Ahurą Mazdą mogłaby być świetnie zrobiona), więc ...chyba możesz sobie podarować. Jeśli jednak wyjdzie "drugi" Książę z tej serii, zawsze możesz sobie tę odsłonę powtórzyć i wtedy zakupić DLCa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za te informacje. Na razie DLC sobie daruję. Może później, gdy faktycznie okaże się, że wychodzi druga część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 10:05, Cascad napisał:

asasyn to się kończy padacznie.


AC2 kończy się przecudownie, już dawno nic mnie tak nie rozbawiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować