Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

60 dolarów za gry na PS3

40 postów w tym temacie

ale jak bedzie z grami tak jak z GT: HD nie wiem za ile bedzie ale potem zeby miec wersje full wypas trzeba jeszcze duzoooo doplacic za glupie dodatki (samochody i trasy) wiec? hmm 180+xxx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 10$ więcej niż obecnie, z jednej strony podwyżka nie jest wielka, ale biorąc pod uwagę, że gry już teraz nie są tanie to ich cena będzie "odrobinę" za duża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:06, Podpułkownik napisał:

No miało być gorzej ale nie jest aż tka źle, w miarę rozsądna cena :) . W Polsce powinny kosztować
ok. 200zł

W Europie będą kosztować 60 Euro, więc cena w Polsce wyniesie ok. 250zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na gre moge przeznaczyc maks. 60zl i to jeszcze raz na 3miesiace. Dla to mnie wyrzucanie pieniędzy w błoto. Kase wole przeznaczyć na "produktywne marnowanie czasu" czyli na przyklad przetworniki do gitary, dobre struny, jakies efekty albo wzmacniacze :/
Chociaz nic nie mam do tych ktorzy kupuja gry za tak astronomiczne kwoty ;)
I tak przeciez lubie posiedziec przed ulubioną grą i pograc niekiedy nawet bardzo dużą część dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:13, 1602 napisał:

> No miało być gorzej ale nie jest aż tka źle, w miarę rozsądna cena :) . W Polsce powinny
kosztować
> ok. 200zł
W Europie będą kosztować 60 Euro, więc cena w Polsce wyniesie ok. 250zł.


Jeśli gry w Polsce będą wydawane przez CDP (oczywiście nie wszystkie) to będą kosztować ok. 200 zł :) z wykorzystaniem wPLN-ów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:18, Thoor napisał:

Ja na gre moge przeznaczyc maks. 60zl i to jeszcze raz na 3miesiace.

To sobie nie pograsz :P
Gry na konsole nigdy do tanich się nie zliczały ;)
Koniec kropka i nie lamentuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:10, 1602 napisał:

Czyli 10$ więcej niż obecnie, z jednej strony podwyżka nie jest wielka, ale biorąc pod uwagę,
że gry już teraz nie są tanie to ich cena będzie "odrobinę" za duża...


10$ więcej jeżeli mówimy o cenach normalnych edycji gier na x360. Jeżeli chodzi o kolekcjonerski pakiet na x360 i podstawowy na PS3 to ceny są równe. W sumie nie jest źle, spodziewałem się większej różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta podwyższka cen za gry śmierdzi także pazerstwem na pieniądze. Gry na PC od lat wachają się w tej samej cenie - a w nich? Również jest więcej polygonów, więcej kodu i czasami więcej fabuły - z roku na rok!.
Piractwa wydawcy również nie mają się obecnie co obawiać ze strony PS 3 i XboX 360.
Stąd... cóż, brak mi słów.

Jedna jedyna rzecz, która może tłumaczyć wzrost cen w tej chwili to to, że muszą się uczyć nowych języków programowania - to aż tyle pięniedzy pochłania? - Ciekawe - skoro tak, no to przecież piractwa nie ma na te platformy, więc brak strat powinien równoważyć koszty płynące z nowych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prawdę mówiąc to zanim kupię PS3 to Platynowa Seria (czy jak to tam się nazywa) będzie miała już pokaźną liczbę tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 19:29, neozeus napisał:

Dla mnie ta podwyższka cen za gry śmierdzi także pazerstwem na pieniądze.


No tu mogę się jeszcze zgodzić.

Dnia 26.09.2006 o 19:29, neozeus napisał:

Gry na PC od lat wachają się w tej samej cenie - a w nich? Również jest więcej polygonów, więcej kodu i > czasami


Tu też się zgodzę. Zapomniałeś tylko dodać, że ceny gier na PC w Polsce są wyraźnie niższe niż na zachodzie. W U.S.A Oblivion na x360 kosztuje 49.99$ a na PC (niespodzianka) również 49.99$

Dnia 26.09.2006 o 19:29, neozeus napisał:

Piractwa wydawcy również nie mają się obecnie co obawiać ze strony PS 3 i XboX 360.


Każda konsola zostaje prędzej czy później złamana. Nie pomogły nawet hardwareowe zabezpieczenia Gacka w postaci płyt o innej średnicy. Niestety ludzie wszystko crackują i zawsze jest to tylko kwestia czasu.

Dnia 26.09.2006 o 19:29, neozeus napisał:

Stąd... cóż, brak mi słów.


Mi też, ale podejrzewam że z innego powodu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, tak to jest jak mają przelicznik 1 Dolar = 1 Euro :/,rynek europejski zawsze będzie stratny na takim przeliczniku, znając realia naszego rynku to może być nieciekawie z cenami większych hiciorów w pierwszych miesiącach po premierze PS3. Jedyna nadzieja w tym, że szybko zaczną wydawać gry w platynie :) i znajdę do czsu premiery PS3 jakąś robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować