Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

60 dolarów za gry na PS3

40 postów w tym temacie

Ciekawi mnie jaka w Polsce będzie cena i czy będą wpolskiej wersji językowej :)
btw gry na PS2 już kosztują nawet 29,90 (w reklamie MediaMarkt widziałem) więc to tak dużo nie jest, ale spory szmat czasu już od premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest ten ból, konsole są teńsze, bo producenci do każdej sztuki dopłacają parę(set) dolarów, a potem jako rekompensatę gry są droższe. Co byscie woleli: Gry tańsze, ale konsolę droższą, czy też pozostawić tak jak jest? Ja bym wybrał to pierwsze, mimo iż miałem tylko 3 konsole w posiadaniu: SNES, Atari i PSX.

Pozdrawiam wszystkich graczy( i PC, i Konsolowców;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 3 zabiłby większość pecetów wymaganiami - stąd na premiere bedzie pewnie trzeba troche poczekać, bo nie wierze ze by sie nie pojawiła W KONCU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla przypomnienia to PS3 nie będzie posiadać blokady regionalnej dla gier, także będzie można sprowadzić sobie gierki z USA za 60$ (albo Japoni czy Australi) i wyjdzie taniej niż normalnie 60 euro ;)

Zawsze było tak że firmy produkujące konsole nadrabiaja straty poprzez gry, także aktualna cena mnie nie dziwi, gry na X-boxa nie są dużo tańsze, a co jak co wydanie gier na blu-disc jest kosztowniejsze od zwykłych dvd, może z czasem jak niebieskie dyski ztanieja cena gier na ps3 też pójdzie w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak PS3 nie kupie - powud te wiekszość z tych gier wyjdzie na kompa (a kompa mam dosyć dobrego jescze za 3 tygodnie kupie se karte garficzno i ebdzie git) tylko że 2 razy taniej -.- a tą technologie HD mam gdzieś bo i tak nie stać mnie na nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 09:15, iron_fOx napisał:

Call of Duty 3 wyjdzie na 360 PS3 Wii może w bardziej przyszłości też na pc

Przecież CoD3 jest tytułem multiplatformowym, wychodzi na wszystko jednocześnie, w tym an PC.
A przynajmniej tak mi się zdaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 $ to całkiem normalna cena, ale mam nadzieję, że Sony nie zastosuje przelicznika "1 dolar = 1 euro" i nie przyjdzie nam płacić po 250 zł za gry na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska to dziwny kraj, jak kto nie wierzy to niech włączy TV ;) więc co do przelicznika jaki zastosuje Sony Polska nie byłbym taki pewny. Co do cen gier THNX GOD ze nie 99 ... , ale i tak cena nie licha patrząc na portfel przeciętnego gracza.

Co do GT:HD i dokupywania dodatków ... panowie i panie ... to jest właśnie NASTĘPNA GENERACJA. Coś co ja nazywam ofertą spersonalizowaną. Zamiast płacenia pełnej ceny za grę, mogę ją dowolnie rozbudowywać o opcje, które naprawdę chcę. Podstawowa wersja gry dla każdego, a to co wpakujemy do niej potem to nasza sprawa.

Dlaczego tak będzie lepiej zapytacie, już tłumaczę:

1. Cena takiej podstawowej (życzliwi pewnie użyją określenia ogolona) gry będzie niższa.
2. Czas życia produktu jest znacznie wydłużany. Teraz gry w zasadzie sprzedają się przez krótki okres czasu po premierze, a potem ilość sprzedanych kopii spada wraz ze spadkiem popularności. Oczywiście są tytuły, które wybijają się z tego kanonu, ale mówimy tu o mniejszości. Wydawca będzie mógł teraz taką grę oferować znowu po niższej cenie bo jego zysk znacznie wydłuży się w czasie ze względu na oferowane liczne dodatki i rozszerzenia do gry. Oczywiście można sie tu dopatrywać możliwości nadużyć gdzie każda pierdółka dodatkowa będzie kosztować grubą kasę (np. zbroja dla szkapy ekhm ...), ale ogólna tendencja będzie na korzyść graczy.
3. Pochodną powyższych punktów jest także poprawienie się jakości gier, gdyż utrzymają się na rynku tytuły, do których będą najfajniejsze/najtańsze dodatki. Konkurencja między wydawcami wejdzie na zupełnie inny poziom, znacznie bliżej klienta. Bo co z tego, że nasz super RPG wygrał na starcie, skoro kończy się go w 12 godzin, a dodatkowe scenariusze są nudne jak flaki z olejem. Konkurencja w tym samym czasie wydała średniaka, ale za to dopakowała go takimi addonami, że głowa mała i nabija większą kasę.

Troszkę pofantazjowałem, ale mniej więcej tak wygląda według mnie przyszłość rozrywki growej ... AMEN i pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tak tu rozpaczacie? A ile kosztują gry na x360? Tyle samo, wiadomo że słabsze gry nie będą startowały z pułapu 60$/60euro bo się nie sprzedadzą. Gry na x360 są po 250-260 zl w momencie wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować