Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - premiera już w piątek!

51 postów w tym temacie

Spayki

Mamy przyjemność poinformować, że w ten piątek odbędzie się premiera długo oczekiwanej gry strategicznej Company of Heroes: Kompania Braci. Już dawno żaden tytuł nie wzbudzał tak wielu emocji wśród graczy i dziennikarzy!

Przeczytaj cały tekst "Company of Heroes: Kompania Braci - premiera już w piątek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widac, chyba tak wlasnie bedzie ten badziewny pasek widnial na pudle :D A zreszta i tak wazniejsza jest zawartosc tego pudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie wygląda (nie, nie zgubiłem będzie, ja mam edycję specjalną :D ) pudełko CoH. Jeżeli jeszcze jest edycja specjalna, to radze wam dołórzcie troche kasy i kupcie ją. Naprawdę się opłaca. Ta skrzynka na amunicję jest cudna. A zawartość tej skrzynki jeszcze cudniejsza. Ta gra to cudo normalnie. Polecam ją wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:42, orq777 napisał:

gra wzbudza takie emocje, że aż w wycinek newsa na głównej wdarła się literówka :P


Hmm, to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2006 o 18:50, RazzedEdge napisał:

do poprawy na glownej:
premieradługo
idziennikarzy!


Panowie, niemożliwe jest, aby na głównej było inaczej, niż w całym newsie. Polecam ctrl+F5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka na amunicję jest rewelacyjna. W mojej się jeszcze chyba jakiś smar po nabojach wala :D Zaraz siadam do instalacji i zobaczymy, czy to cudo rzeczywiście warte jest tych ocen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak "vistowo" ten pasek wygląda no ale jak ktoś już gucios słusznie zauważył pasek jest całkowicie zbędny bo gra raczej na Linuxa ani Maca sie nie wybiera no ale pieniążki robią swoje nawet Relic ich potrzebuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować