Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable 2 - zdjęcia z prezentacji

42 postów w tym temacie

Ale,ale! Przeciez panie lekkich obyczajow pojawily sie juz w czesci pierwszej, a mianowicie w Darkwood Bordello! :) No fakt ze nie na ulicach, ale coz... W kazdym badz razie na Fable 2 doczekac sie nie moge :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The whores of Albion, sadzac po tytule, faktycznie gra wydoroslala. Choc i 1 miala w sobie elementy mroczne (pozniejsze etapy), to mam nadzieje ze w 2 pojawia sie elementy nieco jasniejsze. Bo jedyne screeny i film z E3 dzieja sie w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ten pan znowu chce zrobic krota parodie rpg to ja podziekuje.
Nawet klimat nie pomoze jesli zaserwuje to co przy fable1. Mial byc hit, swiat taki i taki a byla prosta zrecznosciowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo ostatniego zdjęcia ;P . Panie lekkich obyczajów, to w grach komputerowych zadna nowośc :) takze nie ma sie tu raczej czym chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:19, Gofer31 napisał:

Ja jakos na Fable 2 nie licze...Bedzie tam technika jak w Arcanum ;/.


A co się Tobie BTW nie podoba w technice z Arcanum ??
Pomijam juz fakt, ze IMO Arcanum to jedna z najlepszych cRPG ever i wątpie, czy nawet ewentualne Fable 3 lub 4 mogłoby być lepsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 19:31, Dann napisał:

Pomijam juz fakt, ze IMO Arcanum to jedna z najlepszych cRPG ever


Popieram. Ktos powinien przejac prawa do marki i ja dobrze wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Fable o ile nie była zła, to kompletnie nie podeszła mi z klimatem. Taki jakiś... "karykaturalny", te wszystkie postaci, teksty, questy i w ogóle. Tak jakby to było na żarty, nieomalże jak jakiś pastisz:-/ Nie wiem czy kupię dwójkę, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrisK91,Selv...Macie świeta racje:D:D:D Grałem 10 min temu w ta parodie i naprawde odechciało mi sie jej na całe życie...może druga czesc bedzie lepsza :/ Klimat był do bani i to zmienianie wygladu!!Co to ma być??Bal przebierańców??Widać że autorzy mieli kilka dobrych pomysłów no ale nie zrobili z tego nic wielkiego:/ A najbardziej w Fable podobało mi sie kopanie kur:D:D:D Naprawde to był chyba jeden z najlepszych elementów tej gry ;) I popieram zdanie że ,,Tak jakby to było na żarty"...no i ta nieudolnosc niektorych NPC-ów:(( Niby takie niebezpieczenstwa a z piesciami chodza i wez ich tu chroń O_o Totalne dno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast lekka forma Fable bardzo odpowiada i jeżeli dwójka nie będzie gorsza to wejdzie na moją listę must buy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować