Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade na lipiec 2006?

71 postów w tym temacie

>Bambusek
co do wymagan, to WoW ich az takich nie ma oprocz RAMu, tutaj 512 to jednak podstawa a 1GB to juz dopiero gra dziala plynnie wszedzie, nawet w najbardziej zaludnionych miejscach
ja gralem na duronie 950, g4ce 2mx i 256ramu i wcale gra takich wymagan wielkich nie stawiala (oczywiscie o full detalach nie ma co mowic) poza oczywiscie ramem :/ (co udalo mi sie zmienic na 512 i czuc kopa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie wierzy, niech sobie sprawdzi. Diablo II, Diablo II LoD, WarCraft III, WarCraft III TFT. Daty premier? Przełom czerwca i lipca, ze wskazaniem na początek lipca. Hmmm... Czy TBC wyjdzie 3 lipca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 19:54, Sth`Devilish napisał:

Znowu "vs"... /ignore ;)


Tiaaa... To się zaczyna robić nudne.

Chciałbym zgłosić administratorom forum pomysł na jego usprawnienie: "Przycisk do ignorowania graczy GW" :] !
Widać strasznie im przeszkadza to, że co drugi temat dotyczy WoW''a. Gdy tylko takowy sie pojawi, to zaraz jakiś mądrala wyskakuje z tekstem "GW RULEZ", albo czymś jeszcze głupszym...
[ To także a propos komentarzy do poprzedniego news''a ]

Zaraz, zaraz - mam lepszy pomysł! Można założyć "temat-klatkę", do którego wepchnie się wszystkich agresywnych fanów GW (oczywiście z zablokowaniem możliwości wypowiadania się w innych tematach). Będą tam mogli sobie rzucać takimi hasełkami do woli, nie szkodząc przy tym otoczeniu ^^.

-------------[ Na temat ;) ]----------

WoW w lipcu 8-/ ?! Wiem, że wiara w możliwość wydania dodatku w grudniu była dość naiwna ;), ale mimo to się jej poddałem. Pozostaje mi więc mieć nadzieje, że to jednak tylko plotki :] ... Nadzieję - dobre :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge... Wytłumaczcie i jak to sie dzieje że zawsze jakis news na tenat WoW'' kończy sie bezsensowną dyskusją na temat " co jest lepsze: Guild Wars czy world of Warcraft?". To naprawdę jest nudne i bezcelowe... A swoją drogą czytając niektóry wypowiedzi fanów Gw, widac że nie mają zielonego pojęcia o WoW..." kanciasta grafika"...lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie jest kańciasta.

Blizzard po prostu wymyślił specjalny styl który jest charakterysyczny dla świata Warcrafta. Stara się stawiać nie na brak kańciastości tylko na drobiazgi, na kolorystykę, na tę właśnie bajkowość którą większość z Nas tak kocha w Warcrafcie. Te gry które teraz się starają być realistyczne za 2-3 lata będą wyglądać śmiesznie, a WOW będzie żył i żył... . Myłśicie, że czemu WOW tak długo powstawał? Nie zmarnowali czasu na jego tworzenia tam w Blizzardzie. Nie żebym coś miał do GW, bo właśnie się przymierzam do jego zakupu :), ale gry Blizzarda są i będą wieczne, a przynajmiej będą żywe w pamięci graczy przez najbliższe 10 lat (Starcraft, Diablo I, Diablo II, Warcart II, Warcraft III)!

Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 21:52, Boneles napisał:

Ja nie moge... Wytłumaczcie i jak to sie dzieje że zawsze jakis news na tenat WoW'' kończy sie bezsensowną dyskusją na temat
" co jest lepsze: Guild Wars czy world of Warcraft?". To naprawdę jest nudne i bezcelowe... A swoją drogą czytając niektóry
wypowiedzi fanów Gw, widac że nie mają zielonego pojęcia o WoW..." kanciasta grafika"...lol


GRalem w obydwie gry i uwazam ze obydwie sa super. Nawet WoW bardziej mi sie podoba (tyle ze budzet na dzien dzisiejszy nie pozwala) ale nie bede obstawal przy tym ze grafika jest piekna i spelnia dzisiejsze wymagania (a raczej te standarty jakie byly przy jej premierze). A porownanie jest tylko i wylacznie dlatego ze GW jest rowniez jest gra MMORPG bo porownanie do HL2 przeciez nie mialo by sensu. Tak szczerze mowiac to Everquest 2 tez ma lepsza grafike. Wiem ze jestescie maniakami i i tak nie dacie sobie wmowic ze grafika jest srednia. W kazdym razie wygranie przez WoW''a imperatorow w kategorii grafiki jest jedna wilka pomylka. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A porownanie jest tylko i wylacznie dlatego ze GW jest rowniez jest gra MMORPG bo porownanie do HL2 przeciez >nie mialo by sensu.

No własnie, z tym że GW nie jest pradziwym MMORPG, zupełnie inny typ serwrów i w ogóle, więc właściwie również nie powinno sie ich pod tym względem porównywac. Nie zaprzeczę, moze grafika w WoW nie jest jakaś wymiatająca, miód malina itp., ale nazwanie ją słabą to stanowczo przegięcie. Starajac sie patrzec obiektywnie ocenił był ją 8/10, chociaż patrząc jak wyglądaja efekty zaklęc czy np. woda w oceanie aż chce sie postawic więcej...
Ja i tak nie wyobrażam sobie w tej grze innej grafiki i sądzę że jest właśnie taka jaka powinna byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Termin wydania dodatku bardzo mi pasuje - a jak dla mnie może się nawet przesunąć na grudzień 2006, o ile tego będzie wymagała sytuacja - czytaj Blizzard tak zadecyduje.
Mam już jedną postać na 60 level''u - Night Elf Druid, mam drugą na 29 level''u - Night Elf Priest, więc do czasu wydania dodatku powinieniem być szczęśliwym podwójnym 60 level''owcem.
Po wyjściu dodatku zacznę na 99,99% grę postacią Blood Elf Warlock...

Co do komentarzy wyżej:
Ludzie, nie kłóćcie się! Grajcie w to, co Wam przynosi radość. Co Wam da to gadanie? I tak każdy gra w swoją ULUBIONĄ, WYBRANĄ (i tą, na którą go stać). Przeczytali? No to do roboty (w WoW lub GW)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu powyższych postów ze zrozumieniem pokiwał głową, wziął głęboki oddech... po czym wrócił do grania w Eye of the Beholder III...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ja nie przecze ze w GW grafika jest realniejsza i piekniejsza. mowie tylko ze w WOW''ie grafa jest bajkowa i taka jaka sobie ja tworcy wymyslili. Ta grafika jest specyficzna, ma swoj klimat i to jej piekno, a GW tylko probuje jak najlepiej oddawac podobienstwo obiektow do rzeczywistych.

WOW RULEZ :D:D:D:D:D

Ja sie nie kluce tylko wymieniem zdania ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>woda w oceanie aż chce sie postawic więcej...

Grałem w WoW i GW ( wolę GW ) i uważam, że gdyby woda w World of Warcraft była taka jak w Guild Wars to gra maiałaby bardziej bajkową grafikę. Woda w WoW nie jest piękna, tylko wygląda jak w grach, które były kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Grałem w WoW i GW ( wolę GW ) i uważam, że gdyby woda w World of Warcraft była taka jak w Guild Wars to gra maiałaby bardziej bajkową grafikę. Woda w WoW nie jest piękna, tylko wygląda jak w grach, które były kilka lat temu.

w takim razie jestem bardzo ciekaw na jakich ustawieniach grales...
Z resztą grafika w grach blizza zawsze byla na przyzwoitym poziomie, wiec skargi że wyglada jak kilka lat temu wydają sie po prostu śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak gralem w Everquesta2 ,Gw i zaczale mgre w WoW''a . Pdo wzgledem grafiki Everquest2 wymiata i wgniata wszystkei gry tego typu ktore sa na rynku dostepne . WoW nawet na najwyzszych ustawieniach nie szokuje ,wrecz rpzeciwnei odrzuca i to nawet czesto . Grafika moze i miala za zadanie byc bajkowa ale moi zdanie m niedokonca im to wyszlo bo mnie totalnie nie zachwyca ten aspekt tej gry . Woda jedna kw GW czy Eq2 jest duuuuzo lepsza :-]. Grywalnosc hmmmm nie gralem za duzo (dopiero kilka dni) ale ujme to tak ze eq2 ma jakos jesli o mnie chodzi lepszy klimat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie !! jak czytam te komentarze to widze ze wy nigdy nie graliscie w WoWa
Jak slysze teksty typu " 0 akcji " albo " bajeczna grafika " to po prostu widze ze nie graliscie nigdy!!

Pozdro dla fanow WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol juz widac ze wiekszosc z was nie wie co to wow a gada jakby gral w to od jakiegos dluuuugiego czasu... pewnie ogladaliscie filmiki i screeny i teraz nazekacie. ja w to gram od lipca 2005r... i grac mam zamiar dalej.


a tak co do dodatku to powinien on byc darmowy.... albo tani. dodatki do MMO sa zazwyczaj tanie lub za free. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(a z tym gowienikiem GW sie schowaj... ta gra ma kilka FATALNYCH wad... grafa piekna. piekna!!?? CZLOWIEKU ALE ZA JAKA CENE!! nie warto)


sry nie wiedzialem jak zedytowac komentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani Wow''a mnie zaskakuja. Ludzie, Blizzaard moze i mowi ze taka miala wygladac gra , ale nie ma sie co oszukiwac ze jakos tekstur i obiektow jest na poziomie co najwyzej srednim. Co z tego ze ma ladne kolorki, skoro sa one w niskiej jakosci (tekstury) a same postacie i obiekty sa bardzo kaciaste.. I nie gadajcie mnie ze nie widzielm bo gralem na najwyzszych detalach i gra wygladala srednio 9aczkolwiek bo oczach nie bilo). I tak gwoli scislosci to ze gra ma srednia grafike nie znaczy ze jest zla, bo jest swietna, grywalnoscia bije wiekszosc tytulow na rynku i jak tylko uda mi sie znalezc robote to mysle ze bede stalym graczem w Wow''a ( w Guild Wars''a zreszta tez ;-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować