Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Joint Operations Typhoon Rising - wszystko o grze

1187 postów w tym temacie

Zaczałem od nowa bo bart sie uparł zebym nie grał na jego profilu teraz zanny jestem jako barteq (Q nie G)
A co to jest Med Git ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:37, barteg napisał:

Zaczałem od nowa bo bart sie uparł zebym nie grał na jego profilu teraz zanny jestem jako barteq
(Q nie G)
A co to jest Med Git ?

duzo medów-gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprzykład gram , gram i tu gra sie zawiesza : Moge strzelać , ale nie moge chodzic i tak jakby wszytko staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:37, barteg napisał:

Niech mi ktoś doświadczony poradzi co robić .
1.Kontynuować tą postać : https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=35638131741&p=646067

2.Kontynuowac tą postać :
https://www.novaworld.com/Players/JoStats.aspx?id=35671253949&p=646067

Czy zacząc od nowa ?

po mojemu zagraj tak jak kazdy,czyli od nowa dopiero jak ci bedzie szło,to jest jak bedziesz miał 2 dni grania to zacznij od nowa.tak ze obojetna ktora postacia grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 12:19, LuQeMaStEr napisał:

Naprzykład gram , gram i tu gra sie zawiesza : Moge strzelać , ale nie moge chodzic i tak jakby
wszytko staje.

jak masz jakies programy w tle to powyłanczaj.ja tez mam conect intruped czasami.jaki masz net.i zobacz jaka masz przesyłowosc na liczniku,dsl cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał niezły jesteś SIURAK ! 16 miejsce na Thunder 1 hmm ...fajnie ! A więc kiedy i na jakim servie sie spotykamy ?(mam nadzieje ze dzisiaj ...Irokez ty też bądz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko POLACY jestem nowy i chciałem sie zapytać jak sie dodaje mapy do jointa ponieważ ściągnołem z Novaworld sobie mapke do CooP i niewiem jak ją włączyć w grze :( Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:29, Cichy-Mce napisał:

Siemanko POLACY jestem nowy i chciałem sie zapytać jak sie dodaje mapy do jointa ponieważ ściągnołem
z Novaworld sobie mapke do CooP i niewiem jak ją włączyć w grze :( Pomocy

Tu nie mam jointa, ale o ile dobrze pamiętam to trzeba wgrać do katalogu z grą i tyle :). Potem trzeba założyć serwer i wybrać tą mapę. Trzeba mieć mocne łącze żeby założyć serwer przez internet, chyba że grasz po lanie to co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 13:22, barteg napisał:

Łał niezły jesteś SIURAK ! 16 miejsce na Thunder 1 hmm ...fajnie ! A więc kiedy i na jakim
servie sie spotykamy ?(mam nadzieje ze dzisiaj ...Irokez ty też bądz)

- Zaczni grać od nowa jak twoje ratio ędzie bliskie 1:1 lub jak dr. mówił
- Ja nie mogę być tak o, zawsze. Nie mieszkam w domu i tu nie mam jointa. Na początku grudnia planuje zakupić tu biurko, fotel, internet 1mb/s i przewieźć kompa. Jak się uda będę codziennie chociaż na godzinę.
- W tej grze nie trzeba się umawiać na jakimś konkretnym serwerze, wystarczy grać na jakimkolwiek. Poprostu zanim się dołączysz do gry klikasz zakładkę "players" a nie "serwers" i szukasz kumpli :)
PS: Jak się uda to w środę będę w domu i pogramy (za tydzień), wcześniej nie dam rady. A potem w grudniu tak jak mówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 22:00, barteg napisał:

Zobaczyłem staty oldirokez ...bez komentarza.

i ta są skopane bo to konto miałem od początku :P. To konto pamięta czasy gdy miałem ratio 0,4 LOL. Udało się wyjść na prostą, a od nowa gram bo mi nie zaliczyło 4 medalu za asysty (taki bug w grze) i już go nie będę miał, a chciałem mieć wszystkie medale :). Poza tym ratio mam o 0,2 lepsze na nowym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 11:34, barteg napisał:

A tak wogle to co oznacza : Px2 , CoSZ ,Pv2 itd ?

To są nazy klanów :) PX2=PIXCOM2, RINO=retreat is no option, ym=yorkcośtam mafia itd. To są ludzie którzy grają w grupie i komunikują się głosowo przez TS (tak łatwiej grać). Często mają wypracowane swoje taktyki na różne mapy. Wiem bo jestem w Px2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować