Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Testerzy poszukiwani

175 postów w tym temacie

Tu się podrobi datę urodzenia, tutaj się zmieni adres zamieszkania i można się zgłaszać na testera...
<dłubie długopisem w legitymacji>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh na pewno jest;) samym nagrodzeniem zreszta jest testowanie gier dla samego CD projektu:D
szkoda...ze do 18 jeszcze 4 latka i nie mieszkam w wawie:(:(....ale mam pomysl!!!!:D wysle do Was siostre!!:D
znjaomosc agielskiego - ok zna
mieszkac w wawie-ok mieszka
czas- trudno nie pojdzie na zajecia;)
powyzej 18lat- zalatwione
zna-zn-znajomosc gier---o nieee!Ona grala tylko w kilka stategii:(:(:( ale ciii zrobie Jej mini test:D
Moze sie da namowic;)MOZE:D

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze tego chciałem !! !! !! !! Tak na to czekałem :( ale mam 16 lat :( a do wawy to by się dojeżdżało :) słyszałem że testerem można zostać po ukończeniu 16 lat... czemu tak niejest w CDP ?? :\ ale i tak was bardzo lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:28, Nikt634 napisał:

mozna wiedziec ile taki tester dostaje kasy??? tego nie podaaliscie


ty tylko o tym pewnie myślisz :\ co ??!! A pomyśl sobie jaki to zaszczyt pracować dla CDP i testować gry za które nie trzeba płacic !! Ja bym mógł pracować nawet za darmochę :) miałbym kumpli w CDP i testował gry CDP szkoda że mam 16 lat :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:37, Szewczu napisał:

> mozna wiedziec ile taki tester dostaje kasy??? tego nie podaaliscie

ty tylko o tym pewnie myślisz :\ co ??!! A pomyśl sobie jaki to zaszczyt pracować dla CDP i
testować gry za które nie trzeba płacic !! Ja bym mógł pracować nawet za darmochę :) miałbym
kumpli w CDP i testował gry CDP szkoda że mam 16 lat :( :(


a ja mógłbym otrzymywać wynagrodzenie w grach:). a jedzenie wyłudzałbym u współpracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:45, Azrathel napisał:

a ja mógłbym otrzymywać wynagrodzenie w grach:). a jedzenie wyłudzałbym u współpracowników.


hehe :) no ciekawe co Soleila jada na obiadek :) by się z tobądzieliła hehe :) może Sushi ?? Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 15:37, Szewczu napisał:

> mozna wiedziec ile taki tester dostaje kasy??? tego nie podaaliscie

ty tylko o tym pewnie myślisz :\ co ??!! A pomyśl sobie jaki to zaszczyt pracować dla CDP i
testować gry za które nie trzeba płacic !! Ja bym mógł pracować nawet za darmochę :) miałbym
kumpli w CDP i testował gry CDP szkoda że mam 16 lat :( :(


Widać, że masz 16 lat ^^

Za darmochę, to rozumiem, że można grać w to co się lubi, ale dadzą ci do testowania cos takiego jak:
barbie: salon piękności
Julia: Podróż do przeszłości. Szalone lata 20
czy też Królik Bystrzak dla zerówki

I oczywiście gre przejść na każdy możliwy sposób pięć razy, szukając literówek ^^
CDProjekt to normalna firma, wątpię by mieli zupełny luz, chociaż patrząc jak im z wiedźminem idzie ;)

A ja tak z ciekawości pytam: jakie są to mniej więcej sumy? bo i tak się nie łapię, ale chcę wiedzieć czy to ma sens :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować