Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - zamówienia przedpremierowe

213 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 09:35, Pavonius napisał:

JA NIE MAM DVD! I JESTEM WKUR***NY! cały czas modliłem się do imperatora żeby było na dc a
tu co?! Nie wszyscy mają dvd! Oni to specjalnie robią, żeby ludzie kupowali cały czas nowy
sprzęt, nowe napędy, ram i lepsze karty graficzne. Mnie już to zaczyna denerwować. Jeszcze
niedawno moja nagrywarka cd to był super hicior i extra nowość a teraz? jak ktoś nie ma nagrywarki
dvd to jużgówno może...coś mi się wydaje że nie bęziecie mieć dark crusade''a bo po tym jak
moi ludzie się tam wysadzą przerwą pracę nad grą o_O

heh, tak to już jest z kompem, wszystko kiedyś stanieje i zrobi się badziewiane, wypchnięte z rynku przez nowszy, lepszy sprzęt. Także nie jest mi to na rękę, ale uważam że jak się komuś nie podoba to powinien zaopatrzyć sie w konsole ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gry nakrecaja postep technologiczny w kompach :) wszak gracze oczekuja coraz wiecej i wiecej - zonglowanie plytkami cd? to jest meczace...a jak sie komus nie podoba upgradowanie kompa raz w roku to coz...pozostaja klasyki takie jak C&C albo slawetne Dune 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy grze mi pisze :
PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt płacąc za wysyłkę żetonem ponieważ masz zarejestrowaną grę Warhammer 40,000: Dawn of War.

A jak chce to pisze jedynie ze musze jestszcze kupic produkt za 103zl aby moc zkorzystac z zetonu za wysylke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tera wydawanie gier na DVD to wymug po pierwsze wygoda a po drugie większoś dobrych gier zajmuje powyrzej 2GB a ta obietoś stale rośnie gdyby nie DVD to nie długo było by po 10 cd w pudełku a po trzecie taniej wychodzi wytłoczenie 1 DVD niż paru cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W diune i c&c (jeszcze tego 1szego) cały czas gram :] .Mi nie przeszkadza żonglowanie płytkami, jeszcze do niedawna gry które zajmowały 2 GB były na cd i był spokój. Właściwie to było nawet że tak powiem "na pokaz" zawsze się chwalili i dawali większe napisy na pudełkach ile ta gra ma płyt. Im więcej płyt tym lepiej. A teraz? No tak teraz już na odwrót...i gdzie niby macie nagrywarke za 20zł xD to już przegieliście, za 20 zł to można iść co najwyżej na pizze i to też kiepską. Jak już kupować to lepiej nagrywarkę a najtańsza jest za 180. Sory ale 200 zeta to ja nie mam ot tak sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:03, Pavonius napisał:

W diune i c&c (jeszcze tego 1szego) cały czas gram :] .Mi nie przeszkadza żonglowanie płytkami,
jeszcze do niedawna gry które zajmowały 2 GB były na cd i był spokój. Właściwie to było nawet
że tak powiem "na pokaz" zawsze się chwalili i dawali większe napisy na pudełkach ile ta gra
ma płyt. Im więcej płyt tym lepiej. A teraz? No tak teraz już na odwrót...i gdzie niby macie
nagrywarke za 20zł xD to już przegieliście, za 20 zł to można iść co najwyżej na pizze
i to też kiepską. Jak już kupować to lepiej nagrywarkę a najtańsza jest za 180. Sory ale 200
zeta to ja nie mam ot tak sobie.

Ja też nie, więc się nie martw :}
jak już poruszyliście ten temat żonglowania....:D nigdy nie zapomne gierek na moją Amige 1200 ;]. Jedna bijatyka, o ile dobrze pamiętam to "Rise of the Robots" zajmowała 6-8 dyskietek, które trzeba było prrzemieniać do 4 razy podczas ładowania jednego pojedynku xD to było coś, ciągłe odklejanie dupska od siedziska :D a teraz.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL czlowieku o co Ci chodzi? Najpierw lamentujesz, ze gra jest na dvd to dostajesz odpowiedz, ze mozesz sobie kupic naped dvd na allegro za 20-30zl (zamiast owej kiepskiej pizzy). Teraz za to piszesz, ze nagrywarke za 20 zl Kto pisal o nagrywarce? Mowa byla o zwyklym napedzie. Jak sie nie ma kasy to sie kupuje cos tanszczego a nie wybrzydza. Ile Ty masz lat? 11?
Ja lubie gry na dvd, bo nie trzeba zonglowac plytami przy instalacji (co przy FEAR na 5 cd wkurzalo niemilosiernie). Jak narzekasz na wymuszanie zmian sprzetu to zainwestuj w konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem przy grze mi pisze :
PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt płacąc za wysyłkę żetonem ponieważ masz zarejestrowaną grę Warhammer 40,000: Dawn of War.

A jak chce to pisze jedynie ze musze jestszcze kupic produkt za 103zl aby moc zkorzystac z zetonu za wysylke

prosze o pomoc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 09:48, argetlam napisał:

Mam problem przy grze mi pisze :
PROMOCYJNE WARUNKI: Możesz kupić ten produkt płacąc za wysyłkę żetonem ponieważ masz zarejestrowaną
grę Warhammer 40,000: Dawn of War.

A jak chce to pisze jedynie ze musze jestszcze kupic produkt za 103zl aby moc zkorzystac z
zetonu za wysylke


ja tez mam zarejestrowana podstawke a nie pojawia mi sie taka promocja :/ mam tylko
" Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 13 zł."
chyba ze o to ci chodzi. bo przesylka kosztuje 12,90. to nawet 10gr oszczedzasz :)

a z tym ze wyskakuje ci ze za 103 zl musisz cos kupic to pewnie wynik tego ze nie masz wpln. zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 12:19, Deejay napisał:

jednak udalo mi sie :)
zaplacilem 10wpln za zeton dzieki ktoremu mam przesylke za free
dodatkowo zaplacilem 13wpln za gre
w sumie wyszlo ze calkowity koszt gry wynosi 46,90 :))


szczesciarz
mam wpln i to duzo a udac mi sie nieche ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 11:10, m1szer napisał:

LOL czlowieku o co Ci chodzi? Najpierw lamentujesz, ze gra jest na dvd to dostajesz odpowiedz,
ze mozesz sobie kupic naped dvd na allegro za 20-30zl (zamiast owej kiepskiej pizzy). Teraz
za to piszesz, ze nagrywarke za 20 zl Kto pisal o nagrywarce? Mowa byla o zwyklym napedzie.
Jak sie nie ma kasy to sie kupuje cos tanszczego a nie wybrzydza. Ile Ty masz lat? 11?
Ja lubie gry na dvd, bo nie trzeba zonglowac plytami przy instalacji (co przy FEAR na 5 cd
wkurzalo niemilosiernie). Jak narzekasz na wymuszanie zmian sprzetu to zainwestuj w konsole.


Ile ty masz lat skoro grasz w biedackiego feara? 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to cos nie tak. ja kupilem tez zeton i z racji tego ze gar jest oznaczona tym medalem-zetonem moglem za nia zaplacic.
moze sprobuj wyzucic gre z koszyka i jeszcze raz zamowic. tylko nie kupuj juz zetana bo widze ze juz 1 masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 12:41, argetlam napisał:

a tu ostatni bo mi sie nie zmiescil w tamtym poscie



Witam

Sprawdzała na swoim koncie i wszystko działa :| Mam prośbę: spróbuj jeszcze raz złożyć zamówienie. Jeśli problem się powtórzy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Pozdrawiam

Mil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować