Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Dark Crusade - zamówienia przedpremierowe

213 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 13:59, morthi napisał:

nie jest :) ale nie bedziesz mogl w muli grac IG :)


jak to? nie bede mogl grac na necie?? przeciez gram teraz na samej podstawce z osobami ktore maja WA...
to mysle ze nawet jakbym nie mial WA ani DC tylko sama podstawke to moglbym w sieci grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 12:54, Mileena napisał:

> a tu ostatni bo mi sie nie zmiescil w tamtym poscie


Witam

Sprawdzała na swoim koncie i wszystko działa :| Mam prośbę: spróbuj jeszcze raz złożyć zamówienie.
Jeśli problem się powtórzy skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta

Pozdrawiam

Mil


Zrobilem tak i nadal tak samo juz wyslalme problem do dzialu obslugi klienta mam nadzieje ze odpowiedza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprobowalem zamowic settlersy 2 te nowe bo tam jst podobna promocja i tam mi dziala a czemu nie dziala mi przy warhamerze bo settlersow nie mam zamiaru kupowac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało sie :D

Chodz troche dziwne ale prawdziwe wystarczylo zminic przegladarke w ktorej zamawialem gre w firefoxie niemialem dostawy za darmo a w ie mialem dziwne to ale wrescie sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:48, argetlam napisał:

Udało sie :D

Chodz troche dziwne ale prawdziwe wystarczylo zminic przegladarke w ktorej zamawialem gre
w firefoxie niemialem dostawy za darmo a w ie mialem dziwne to ale wrescie sie udalo :D


GRATULACJE!!! :)
ale co sie nameczyles to juz twoje :) podziwiam za wytrwalosc :)

morthi ---> zwracam honor :) poprostu nie skojarzylem ze IG to imperial guard :P
nie mam WA to nie operuje tak skrotami z tego dodatku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos z CDP sie wypowie co z ta premiera - w październiku jak jest napisane na stronie z grą, czy w listopadzie, kiedy maja byc wyslane zamowienia przedpremierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:51, johny u napisał:

Niech ktos z CDP sie wypowie co z ta premiera - w październiku jak jest napisane na stronie
z grą, czy w listopadzie, kiedy maja byc wyslane zamowienia przedpremierowe.


zamowienie juz mozesz zlozyc. a premiera nie wiadomo kiedy. napewno w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można zainstalowac na DoW ale nie bedziesz miał wtedy dostępenj IG ( co sie poprostu nie opłaca)
przed chwilą skńczyłem licytacjie DVD (czego sie nie robi dla Dark Crusade):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:33, fredwym napisał:

Mam pytanie.. Czy aby zainstalować Dark Crusade potrzebny jest Winter Assault? Czy mozna smialo
kupic i instalowac na czysto na Dawn of Wara?

Eh, to pytanie już było wielokrotne. Niepotrzeba WA aby grać w DC, po prostu Gwardia będzie wtedy dla ciebie niedostępna w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 21:41, Reimar napisał:

można zainstalowac na DoW ale nie bedziesz miał wtedy dostępenj IG ( co sie poprostu nie opłaca)


Heh, a można wiedzieć czemu się to nie opłaca? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować