Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Ermm..jakim czyśćcu?Nie słyszałem raczej takiej teorii...Poza tym,mi to bardziej wygląda na działania Innych,którzy nie są na wyspie.Po prostu chcieli zatuszować sprawę i odwrócić uwagę od wyspy,żeby nie została odnaleziona (co i tak byłoby niezbyt możliwe,ale zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:08, Skywalker560 napisał:

A,i sorry za drugiego posta z rzędu,ale ta teoria została hm..zaprzeczona przez głównego scenarzystę.Tak
więc to nie czyściec.


Ja tylko stwierdziłem, że można by wysnuć takie wnioski - bo skoro wszyscy zginęli to gdzie są? ;) A scenarzystom w takim przypadku nie można raczej ufać - gdyby zdradzili rozwiązanie tajemnic mogli by się żegnać z pracą. Teoria o spisku i tuszowaniu sprawy jest jak dla mnie najmniej prawdopodobna ze wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 07:31, Gerswim CD-r napisał:

Podacie mi link na ściagniecia pierwszych 6 odcinków lost prosze


Piratow na tym forum nie lubimy. BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:33, Rafal G napisał:

> A,i sorry za drugiego posta z rzędu,ale ta teoria została hm..zaprzeczona przez głównego
scenarzystę.Tak
> więc to nie czyściec.

Ja tylko stwierdziłem, że można by wysnuć takie wnioski - bo skoro wszyscy zginęli to gdzie
są? ;) A scenarzystom w takim przypadku nie można raczej ufać - gdyby zdradzili rozwiązanie
tajemnic mogli by się żegnać z pracą. Teoria o spisku i tuszowaniu sprawy jest jak dla mnie
najmniej prawdopodobna ze wszystkich;)


Jednak nie sądzę aby to wszystko działo się w czyśćcu. Po co by było to zamieszanie z Innymi, Dharmą i tym wszystkim? Przecież Inni mieli dostęp do świata zewnętrznego.

Pamiętam jak były teorie, że Inni to kosmici, czteropalczste istoty itp., itd. Z tego co widzimy są to normalni ludzie. Myślę, że spadochroniarka kłamie albo ten wrak to spisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 08:22, Union Pacific napisał:

Hehe, bardzo mi się podobał ostatni odcinek "Tricia Tanaka Is Dead". Świetna retrospekcja Hugo
i bardzo fajny wątek z samochodem. Naprawdę!


Bardzo zabawny odcinek. Narazie ostatni był odcinek "D.O.C".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jeszcze dzień i kolejny odcinek Lostów. Juz nie mogę się doczekać. Tylko jednego mi szkoda.........że jeszcze kilka odcinków i koniec sezonu i znowu oczekiwanie na kolejny. Jak ja nie lubie czekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:11, GandalftheBlack napisał:

Jednak nie sądzę aby to wszystko działo się w czyśćcu. Po co by było to zamieszanie z Innymi,
Dharmą i tym wszystkim? Przecież Inni mieli dostęp do świata zewnętrznego.
Pamiętam jak były teorie, że Inni to kosmici, czteropalczste istoty itp., itd. Z tego co widzimy
są to normalni ludzie. Myślę, że spadochroniarka kłamie albo ten wrak to spisek.



Ja mam nadzieję, że się nie dzieje;) Jest to na szczęście mało prawdopodobne. Jednak zakończenie tamtego odcinka wzbudziło we mnie pewien niepokój. Jakieś bzdury o czyśćcu mogły by zepsuć do końca serial, który i tak już pędzi po równi pochyłej. Z kolei teoria jakiegoś spisku i tuszowania faktu, że ktoś przeżył katastrofę, jest chyba jeszcze bardziej naciągana i mało prawdopodobna. Moim zdaniem twórcy jedynie by się ośmieszyli, gdyby poprowadzili fabułę w taki sposób. Fakt rzekomej śmierci wszystkich pasażerów można jeszcze dobrze wykorzystać o ile dobrze się pomyśli... Miejmy nadzieję, że twórcom Lost uda się to zrobić i serial powróci na wyżyny. Najbliższe tygodnie dadzą nam odpowiedź, czy to się powiodło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 23:26, awesome napisał:

Tylko jednego mi szkoda.........że jeszcze kilka odcinków i koniec sezonu i znowu oczekiwanie na kolejny. Jak ja nie > lubie czekać :(


Wg mine to nie czekanie jest najgorsze. Najgorsze jest to, że prawdopodobnie powstanie 4 sezon! Jezu, ile oni mogą? Nie to, że jestem jakiś Anty-lostowy, ale mnie to już po prostu dobija! Ciekawe jaka będzie popularność 4 sezonu. Z 20mln oglądalności podczas I sezonu, na 5 mln oglądalności na IV sezon LOST. Zobaczycie, że tak będzie! Fakt, trochę ich popularność znowu rośnie, ale jak powstanie kolejna seria, będzie regularnie spadać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym np. chciał, żeby było jak najwięcej odcinków, żeby wszystko ładnie zostało wyjaśnione. Ale tak myślę, że 4 będzie ostatni. Poza tym, gratuluję brygady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A akurat na www.zagubieni.pl pojawił się news,że serial skończy się akurat w 2010 roku,więc nie będzie jeszcze 2 tylko aż 3 sezony,tylko skrócone (po 16 odcinków).

Pojawiły się też skąpe informacje o odcinku "Through the Looking Glass" i domysły,kto umrze.Cytat:

Natomiast przeglądając plotki możemy się dowiedzieć ciekawej rzeczy:
Zgodnie z najnowszymi doniesieniami zapowiedziane przez spoilery pięć śmierci(cztery po "The Brig") to prawdopodobnie: Anthony Cooper, Charlie, Benjamin Linus, Kate i Sayid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 14:10, hans olo napisał:

Zawsze mówiłem, że będzie 5 sezonów. Oczywiście "fani" (czyt. dzieci lost) zawsze wiedzą lepiej.

Teraz są 3 sezony, będą jeszcze 3. Z tego co wiem 3+3=6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:27, Lucas016 napisał:

> Zawsze mówiłem, że będzie 5 sezonów. Oczywiście "fani" (czyt. dzieci lost) zawsze wiedzą
lepiej.
Teraz są 3 sezony, będą jeszcze 3. Z tego co wiem 3+3=6.

Nie znasz pełnej treści. Tak na prawdę to będą dwa sezony emitowane po 2/3 48 odcinków (czyli tyle ile jest w dwóch sezonach). Oświecony? To nie jest kwestia samych sezonów lecz marketingu, ponieważ producent stwierdził, że oczekiwanie na pełny sezon zbija im oglądalność i zaczynają eksperymentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale macie problem z tymi sezonami na pewno po 3 sezonie beda jeszcze 48 odcinki i raczej 3 mini sezony (ok po 16 odcinkow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 19:07, hans olo napisał:

> > Zawsze mówiłem, że będzie 5 sezonów. Oczywiście "fani" (czyt. dzieci lost) zawsze
wiedzą
> lepiej.
> Teraz są 3 sezony, będą jeszcze 3. Z tego co wiem 3+3=6.
Nie znasz pełnej treści. Tak na prawdę to będą dwa sezony emitowane po 2/3 48 odcinków (czyli
tyle ile jest w dwóch sezonach). Oświecony? To nie jest kwestia samych sezonów lecz marketingu,
ponieważ producent stwierdził, że oczekiwanie na pełny sezon zbija im oglądalność i zaczynają
eksperymentowac.


Będą trzy sezony po szesnaście odcinków. Ale "Ty" (czyt. wielce oświecony) musisz wiedzieć lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować