Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 19:17, Kurammi napisał:

Heh, była wczoraj :D

Myślisz że jesteś śmieszny, dzisiaj wieczorem w ABC jest premiera,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, pomyliło mi się myślałem, iż dzisiaj jest 8 lutego. Kurde, dni miesiąca mi się mylę.

balduran2---> sorki premiera jest dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:25, balduran2 napisał:

Sorki, za 2 posta z rzędu ale chciałem jeszcze spytać czy dobrze określiłem numer odcinka?Czy
to był 7 czy jakiś inny?

7 odcinek Not in Portland premiera w ABC dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jak tam, widział ktoś? :D

druga część sezonu zaczela sie niesamowicie. oj tak. wciaz jeden z najlepszych seriali w telewizji, IMO

byly retrospekcje od osoby ktorej bym sie nie spodziewal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:57, Buzzard napisał:

no jak tam, widział ktoś? :D

druga część sezonu zaczela sie niesamowicie. oj tak. wciaz jeden z najlepszych seriali w telewizji,
IMO

byly retrospekcje od osoby ktorej bym sie nie spodziewal

SPOILER

]Retrospekcje Juliet, podobało mi się kiedy jej eks walnął autubus... a ona tak bardzo tego chciała:P
I również to, że Alex jest córką Bena... no no:) . Jednak Juliet to ciekawa postać nie ma co. I bez wahania zabiła Danny''ego który mi się nie bardzo podobał (za bardzo był mściwy).
Koniec spoilera

A z tego co wiem to 3 sezon będą puszczać na AXN od 11 lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenie po 7 odcinku 3 serii ja jeszcze nie oglądałem wiec prosiłbym o opinie i wrażenia po jego obejrzeniu przez was ale bez wspominania zbyt wiele o fabule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 22:15, Paoro napisał:

Jak tam wrażenie po 7 odcinku 3 serii ja jeszcze nie oglądałem wiec prosiłbym o opinie i wrażenia
po jego obejrzeniu przez was ale bez wspominania zbyt wiele o fabule...


Wrażenia? Generalnie pozytywne, choć żałuję, że w czasie przerwy w trzecim sezonie naczytałam się, nie mogąc się doczekać, kilku spojlerów, naoglądałam lost moment''s i innych filmików. (tak więc mam nauczkę na przyszłość - nie oglądać i nie czytać, co też polecam każdemu ;P) W każdym razie, pomijając fakt że mało co mnie zaskoczyło, odcinek wydaje mi się całkiem niezły, choć po tak długiej przerwie i wypadnięciu z rytmu oglądania trochę trudno to ocenić.
Podobała mi się retrospekcja, dość intrygująca, zwłaszcza motyw autobusu. Dowiadujemy się nieco więcej o Others, ale osobiście nie mogę się doczekać powrotu na pierwszą wyspę, bo motyw trójki Jack-Kate-Sawyer trochę mi się przejadł (wynika to z mojej osobistej niechęci do Kate, która w tym odcinku wybitnie działała mi na nerwy - więc nie trzeba tego traktować jako wady odcinka ;P).
Ehh, miało być krótko, a ja znów się rozpisałam. Kończąc: odcinek niezły, ale wierzę, że to nie szczyt możliwości Lost''a po powrocie, a kolejne epizody będą coraz lepsze. A tak poza tym - i tak wolę Prison Break ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 23:24, hans olo napisał:

Noiż w mordę to drugi autobus w tym tygodniu. Dwa razy miałem bekę z tego samego. Buehehehe.


Taaa:) Chodzą po ludziach autobusy:D Ale jest pewna różnica - jechały w przeciwnych kierunkach;) Jakby nie patrzeć był to całkiem dobry tydzień:) Szkoda tylko na, że znowu ktoś się zgubił i trzeba czekać do lipca, żeby się znalazł;) Na szczęście Lost w międzyczasie pomoże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze, że nie ma tu ogólnego tematu o LOST, a swojego nie będę tworzył, więc mam takie oto pytanie. Kiedy prawdopodobnie w Polsce ukaże się druga seria serialu na DVD? Bo już się przymierzam z kupnem nawet w Anglii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie nie zaskoczylo czyja bedzie retrospekcja :P
mozna to sprawdzic od klku miesiecy ;P na
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lost
na dole strony masz spis wszystkich odcinkokw, dat premier itd. ogulnie bardzo przydatna stronka. bardzo plecam dla kogos kto nie zna serii chodz dla tych ktorzy juz widzieli na pewno kilka ciekawych rzeczy sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Lostów na AXN jest jednocześnie premierą na świecie ? Czy może wcześniej ten serial leciał już w USA ?
W ogóle to nie wiedziałem, że dzisiaj jest pierwszy odcinek trzeciej serii na AXN, jednak sądze że załapie się dzisiaj jeszcze na powtórkę o 23.45, jak się nie myle... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować