Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2007 o 18:54, Seqiu napisał:


> Ad5. Nie, nie, nie
> Podejrzewam, że Ben domyśla się, iż Dharma chce wrócić z powrotem na wyspę.
> Rozbitkowie nie zostali jeszcze uratowani (dopiero w 6 sezonie).
> Do tej pory mieliśmy wspomnienia z przeszłości,
> to była przyszłość, a nie teraźniejszość (był to rok 2003 lub później)
> rozbitkowie rozbili się w 2001, i siedzą tam już ok. kwartału

Sugerujesz że te zdarzenia z przyszłości w których Jack spotyka się z Kate i chce wrócić na
wyspę dzieją się długo po uratowaniu ich z tej wyspy, czyli gdzieś w 6 sezonie ?
Jeżeli Twoja teoria się sprawdzi, to ten koleś, kumpel Naomi, który rozmawiał z Jackiem, przez
telefon satelitarny będzie tym "złym" i nie uwolni zagubionych z wyspy...

Podobno scena na której lostowicze opuszczają wyspę będzie taś ostatnią

Nazwa domu pogrzebowego z ostatniego odcinka to Hoffs-Drawlar
Anagram Hoffs-Drawlar daje nam flash-forward, tłumacząc dosłownie to pamięć-do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2007 o 19:05, Maker3 napisał:

Podobno scena na której lostowicze opuszczają wyspę będzie taś ostatnią

Nazwa domu pogrzebowego z ostatniego odcinka to Hoffs-Drawlar
Anagram Hoffs-Drawlar daje nam flash-forward, tłumacząc dosłownie to pamięć-do przodu


Jeżeli ostatnią sceną w ostatnim sezonie jest opuszczenie przez zagubionych wyspy, to dlaczego w filmie ukazała się scena z dalekiej przyszłości, dalszej nawet niż szósty sezon ? Ja tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:18, Seqiu napisał:

Jeżeli ostatnią sceną w ostatnim sezonie jest opuszczenie przez zagubionych wyspy

Ostatnia scena, to moment w którym Jack spotyka się z Kate - czyli na pewno oni wydostaną się z tej wyspy. To jest właśnie flashforward czyli zamiast dotychczasowych flashbacków (wspomnień bohaterów) będzie więcej tych rzeczy z przyszłości. To przynajmniej ostatnia scena 3 sezonu, co do przyszłych nic nie jest pewne- ja jedynie słyszałem o jakiś bańkach czasu bla bla.
>, to dlaczego

Dnia 04.08.2007 o 19:18, Seqiu napisał:

w filmie ukazała się scena z dalekiej przyszłości, dalszej nawet niż szósty sezon ? Ja tego
nie rozumiem...

To specjalnie, żeby ujawnić trochę z przyszłości, mimo to dalej nic nie wiemy co działo się w tym czasie w którym miała przyjść "ekipa ratownicza" i bezpośrednio dalej. Jedyne co nam jest wiadome, to to że Jack chętnie by rozbił się jeszcze raz w tym samolocie a Kate ma męża (Sawyer?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a jak wytłumaczyć fakt, że Naomi powiedziała naszym rozbitkom, że ciała wszyskich pasażerów lotu 815 zostały znalezione na dnie oceanu ? Być może kłamała, że nie wiedziała gdzie się znajduje, a w gruncie rzeczy wiedziała, że samolot rozbił się na wyspie i napewno ktoś przeżył tą katastrofę... tylko nie chciała wzbudzać podejrzeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 21:43, Igor FCBayern napisał:

3 sezon jeszcze trwa czy juz sie zakonczyl?


Skończył się już na AXN, teraz pewnie niedługo będzie leciał na TVP. Premiera czwartego sezonu pod koniec sierpnia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 21:38, Seqiu napisał:

No a jak wytłumaczyć fakt, że Naomi powiedziała naszym rozbitkom, że ciała wszyskich pasażerów
lotu 815 zostały znalezione na dnie oceanu ? Być może kłamała, że nie wiedziała gdzie się znajduje,
a w gruncie rzeczy wiedziała, że samolot rozbił się na wyspie i napewno ktoś przeżył tą katastrofę...
tylko nie chciała wzbudzać podejrzeń. ;)

Jest przycisk odpowiedz, bo wątku nie mam przypiętego, nie mniej jednak odpowiem. Przecież Naomi prawdopodobnie jest z tej grupy która za wszelką cenę chce odszukać wyspę- tak więc stworzenie bajeczki o tym że nie żyją to łatwa rzecz. Zresztą po pierwsze, nie poprała tego niczym, zaś podczas trwania flash forwarda Jack spotykał wielu ludzi i raczej to nie była jego wyobraźnia.

---------

Premiera Lost 4 sezonu ustalona jest na Luty 2008- ale to na ABC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 21:47, Seqiu napisał:

> 3 sezon jeszcze trwa czy juz sie zakonczyl?

Skończył się już na AXN, teraz pewnie niedługo będzie leciał na TVP. Premiera czwartego sezonu
pod koniec sierpnia... ;)



A nie pomyliłeś czegoś?? Z tego co wiem, pierwszy odcinek 4 sezonu będzie miał premiere 8 lutego na ABC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2007 o 16:57, m4teU5z napisał:

A nie pomyliłeś czegoś?? Z tego co wiem, pierwszy odcinek 4 sezonu będzie miał premiere 8
lutego na ABC.


Skywalker560 i m4teU5z -------->

Wiem, wiem sorry, pomyliło mi się trochę. Macie racje, premiera czwartego sezonu będzie w lutym, wszystko mi się pomieszało z Prison Breakiem, bo premiera trzeciego sezonu tego serialu odbędzie się właśnie w sierpniu.
A mam jeszcze jedno pytanie, kiedy AXN wyemituje czwartą serię Lostów ? Bo chyba trochę później niż ABC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:32, dex91 napisał:

co myslicie o nowej grze lost video game?? Zwiastun jest na moim gramsajcie


Nie lubię za bardzo takich gier, serial jest o wieeeeeeeeeeele wiele lepszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie trochę nie związane z tematem, ale chciałbym wiedzieć jaki tytuł nosi ta piosenka z Lostów, która pojawia się chyba pierwszy raz w serialu, kiedy pokazują Desmonda w bunkrze. Później jeszcze wielokrotnie przewija się przez serial. Mnie to trochę dziwi, bo to jest raczej radosna piosenka, a towarzysz z reguły smutnym chwilom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:30, Seqiu napisał:

Może pytanie trochę nie związane z tematem, ale chciałbym wiedzieć jaki tytuł nosi ta piosenka
z Lostów, która pojawia się chyba pierwszy raz w serialu, kiedy pokazują Desmonda w bunkrze.
Później jeszcze wielokrotnie przewija się przez serial. Mnie to trochę dziwi, bo to jest raczej
radosna piosenka, a towarzysz z reguły smutnym chwilom...



Odezwij się do mnie na prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 23:51, MatowSKY napisał:

Odezwij się do mnie na prv.


Niby jakim cudem ? Nie mam Twojego żadnego kontaktu, a na mircu tez Ciebie nie ma... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2007 o 23:56, Seqiu napisał:


> Odezwij się do mnie na prv.

Niby jakim cudem ? Nie mam Twojego żadnego kontaktu, a na mircu tez Ciebie nie ma... ;(



Hyhyhy, nie ma jak o czymś myśleć i zapomnieć o tym :x

GG: 3046308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować