Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 23:44, balduran2 napisał:

> Jack i Kate na pewno opuszczą wyspę oglądając ostatnie odcinki 3 i ten trailer
To, że opuszczą wyspę jest pewne - ale nie wiadomo w jakim czasie się to dzieje...
Tzn. nie wiadomo czy wydarzenia ukazane w ostatnim odcinku 3 serii toczą się tuż po tych już
znanych z serialu, czy też kilka lat później.


Wydarzenia z ostatniego odcinka trzeciej serii dzieją się w 2007 r.
Chyba na OT LOST przeczytałem, że fani doparzyli się daty 2007 na gazecie, którą Jack czytał w samolocie, oraz że jego tel. komórkowy to model, który wszedł na rynek w 2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 23:38, MrSmok napisał:

Wydarzenia z ostatniego odcinka trzeciej serii dzieją się w 2007 r.

Tak więc (przynajmniej na razie) nie wiadomo, co się z nimi działo przez ponad 2 lata (od momentu skontaktowania się z owym statkiem, do wydarzeni ukazanych we flashforward)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 23:46, patrYX93 napisał:

> Mnie gnębi jedno: nie moge zrozumieć czemu zrobili tak że na końcu 3 sezonu jest pokazana
przyszłość
> i ciekawi mnie też czy oni wrócą na wyspe czy nie.
Specjalnie pokazany jest flashforward (przeciwieństwo dotychczasowych "wspomnień" czyli flashbacków)
których zresztą będzie więcej w nadchodzącym sezonie. To taki zabieg, żeby przypadkiem nie
stracić zbytnio oglądalności. Co do wrócenia na wyspę- ten flashforward to podobno fragment
6 sezonu jest ;) bo właśnie tyle ma ich być. Ale ta szóstka w trailerze oznaczała pewnie dzień
premiery na świecie ;)

Aha dzięki wielkie za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://abc.go.com/primetime/lost/index?pn=index - streszczenie poprzednich trzech sezonów "Zagubionych". Warto sobie przypomnieć przed czwartą serią, zwłaszcza, że w streszczeniu zwrócono uwagę na kilka błahych z pozoru rzeczy, np. część wielkiego pomnika (stopa z czterema palcami). Podczas emisji 3 sezonu, po internecie krążyła plotka, że ten wątek przerósł wyobraźnie scenarzystów i nie miał być już kontynuowany... A jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:06, Igor FCBayern napisał:

http://abc.go.com/primetime/lost/index?pn=index - streszczenie poprzednich trzech sezonów "Zagubionych".
Warto sobie przypomnieć przed czwartą serią, zwłaszcza, że w streszczeniu zwrócono uwagę na
kilka błahych z pozoru rzeczy, np. część wielkiego pomnika (stopa z czterema palcami). Podczas
emisji 3 sezonu, po internecie krążyła plotka, że ten wątek przerósł wyobraźnie scenarzystów
i nie miał być już kontynuowany... A jednak ;)


Nie będzie "wielkiej stopy"? A liczyłem na nawiązania do mitologii lub obcej cywilizacji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:12, Galadin napisał:

Nie będzie "wielkiej stopy"? A liczyłem na nawiązania do mitologii lub obcej cywilizacji. :(

Miało nie być, ale w powyższym streszczeniu stopa jest wyraźnie pokazana, a lektor mówi coś w stylu: "podczas podróży zauważyli część posągu przedstawiającą stopę z czterema palcami. Dziwne..." Pisałem z pamięci, żeby potem nie było, że przekręcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej radzę wam zajrzeć na Lostopedię jeśli jesteście spragnieni ciekawostek i odkryciap aru tajemnic :P Jestem trochę maniakiem zagubionych :P Oglądaliście film ze Sri Lanki ? Byliści na hansofoudation.org lub oceanicair.com ? Świente smaczki ! A dzisiaj uwaga, nowa strona, nowy smaczek siępojawił w necie !
flyoceanicair.com
Nowa strona oceanic air gdzie dowiadujemy się że wznawiają loty ! I to nie wszystko ... ale nie chcę zepsuć niespodzianki, sprawdźie sami ! Możecie być zaskoczeni ! oczywiście mile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Półtora roku temu obejrzałem 3 odcinki sezonu I. Teraz w końcu postanowiłem nadrobić zaległości i obejrzałem w ciągu trzech popołudni cały I sezon. Dość ciekawy choć spodziewałem się chyba troszkę więcej - mam nadzieję, że Sezon II i III nada Serialowi trochę tempa i akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 08:50, Evil Khan napisał:

Półtora roku temu obejrzałem 3 odcinki sezonu I. Teraz w końcu postanowiłem nadrobić zaległości
i obejrzałem w ciągu trzech popołudni cały I sezon. Dość ciekawy choć spodziewałem się chyba
troszkę więcej - mam nadzieję, że Sezon II i III nada Serialowi trochę tempa i akcji.


Można się do Lost przyczepić, że przeciągają, że za długi ten serial, ale mnie się podoba bardzo ponieważ jest świetnie zrobiony i wciąga. Jeżeli lubisz takie seriale w których jedna odpowiedź na pytanie tworzy szereg innych pytań i wątpliwości to jesteś na dobrej drodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... 4 sezon tuż tuż :)
Na popularnym portalu lost.gwrota.com dowiedziałem się o dość ciekawej rzeczy. Otóż w nowym numerze tygodnika TVGUIDE, przy krótkim streszczeniu końcówki trzeciego sezonu, czytamy:
MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!! MOŻLIWY SPOILER!!!
"Trzeci sezon zakończył się w Maju. Fani "Zagubionych" mogli wtedy zobaczyć flash-fowardy Jacka i Kate. Widzieliśmy w nich to co wydarzyło się po opuszczeniu wyspy. Strajki skróciły nowy sezon do ośmiu epizodów. Kiedy ostatni raz widzieliśmy rozbitków, Charlie wykonał bohaterski czyn i PRZYPUSZCZALNIE umarł (Nie!). Locke i pojmany Ben ostrzegali Jacka żeby nie kontaktował się z łodzią Naomi. Jack zadzwonił, jednak w przyszłości widzimy że tego żałował."
Mam nadzieję, że to była tylko i wyłącznie przypuszczalna śmierć i już wkrótce ujrzymy Charliego żywego!
KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA KONIEC MOŻLIWEGO SPOILERA
Powoli serce zaczyna mi mocniej bić, gdyż przeczuwam nieuniknione - LOST POWRACA! Łączę się z tymi, którzy przechodzą ten zły okres oczekiwania tak trudno jak ja.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 08:52, Mr.Kubu napisał:

Mam nadzieję, że to była tylko i wyłącznie przypuszczalna śmierć i już wkrótce ujrzymy Charliego
żywego!


Wątpię... Gdzieś czytałem, że Dominicowi Monaghanowi nie podobał się serial. Możliwe, że właśnie dlatego spowodowano śmierć Charliego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Charlie jednak zginął "na śmierć". Zapewne pojawi sie raz czy dwa w czwartym sezonie jako wytwór wyobraźni Locke''a lub kogokolwiek innego, ale raczej nie wyszedł żywy z tamtej podwodnej stacji...
To co, za tydzień powracamy na wyspę? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 09:15, Igor FCBayern napisał:

Wydaje mi się, że Charlie jednak zginął "na śmierć". Zapewne pojawi sie raz czy dwa w czwartym
sezonie jako wytwór wyobraźni Locke''a lub kogokolwiek innego, ale raczej nie wyszedł żywy
z tamtej podwodnej stacji...
To co, za tydzień powracamy na wyspę? ;>

No też tak sądze. Ucieczka z zalanej stacjii, i to jeszcze w takich warunkach musiałaby być wyjątkowo trudna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 09:15, Igor FCBayern napisał:

To co, za tydzień powracamy na wyspę? ;>


Powracamy na 8 odcinków... następne najwcześniej w wrześniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 09:12, Erunn0 napisał:

Myślę, że Charlie będzie pojawiał się w retrospekcjach, albo w ogóle.


teraz te retrospekcje to mają być tylko flash-forwardy. Tak słyszałem. Więc jeśli zginie to może się już nie pojawić... A szkoda. :D fajny miał akcent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JUtro święto , LOST powraca!
CZas jakiś temu zaczetu wypuszczać mobisody. Sa to krótkie filmiki umieszczone w dowolnym czasie trwania serialu. Macie link do najlepszego , budzącego wiele watpliwości i nowych pytań , ktrego akcja dzieje się dosłownie tuż po katastrofie...
http://pl.youtube.com/watch?v=5TH5GOdJWMw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 17:54, Asthariel napisał:

JUtro święto , LOST powraca!

To już Dziś! Od rana mam drgawki... to czekanie mnie kiedyś zabije xDD

http://lost.gwrota.com/ - Sneak peek... warto zobaczyć.

Cały świat już o tym wie - LOST już jest! Czas wrócić na wyspę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować