Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

3 sezon jest troszkę przegięty szczególnie finisz :) Jak już nie mają czego wymyślić to niech kończą z 4 serią ... Nie lubię przekombinowania. Interesująca wielowątkowa fabuła to jedno a przekombinowanie to drugie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 17:37, Blantman napisał:

3 sezon jest troszkę przegięty szczególnie finisz :) Jak już nie mają czego wymyślić to niech
kończą z 4 serią ... Nie lubię przekombinowania. Interesująca wielowątkowa fabuła to jedno
a przekombinowanie to drugie:P

A co było takie przekombinowane? Mi nie pasuje jedynie motyw z SPOILER przepowiadaniem przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam filmik z 7 płyty 3 sezonu LOST''a na DVD. Jest to pranie mózgu z odcinka Not In Portland ze scenami których w odcinku widać nie było.

http://pl.youtube.com/watch?v=Gar6JyV6800&eurl=http%3A%2F%2Fchaotic%2Eblox%2Epl%2Fhtml

Oto najnowsze informacje ze świata Zagubionych.

- Obecnie trwają zdjęcia do 4 odcinka czwartego sezonu.
- Głównym bohaterem 5 epizodu będzie najprawdopodobniej Desmond. Producenci szukają brytyjskich aktorów, którzy mogliby wcielić się w role żołnierzy.
- Producenci przewidzieli fakt, że Malcolm David Kelley (Walt) będzie rósł szybciej, niż kręcony będzie serial. Wszystko przebiega zgodnie z ich planem.
- O tym, czy Kate jest w ciąży dowiemy się w 4 epizodzie. Będzie to najprawdopodobniej odcinek z jej retrospekcjami/flash forwardami.
- Producenci zapowiadają, że nie zawsze od razu jasne będzie, czy oglądamy przeszłość, czy przyszłość danego bohatera. Według Cuse''a będzie to część zabawy związanej z sezonem czwartym.
- Według informacji jakie zdobył kanał Sci Fi LOST wróci na antenę ABC 6 lutego przyszłego roku. Nie musicie sprawdzać, to środa.

Nowe fotki.

http://lost.gwrota.com/page.php?id=228

http://lost.gwrota.com/page.php?id=104

Zamieszczam to także w tym temacie. Pomyliły mi się. Tutaj jest premiera na świecie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY!!!


- W pierwszym odcinku czwartego sezonu zobaczymy heroicznego Hurley''a.
- Wygląda na to, że informacje jakoby LOST miał być emitowany w środy są prawdziwe.
- Wkrótce ekipa filmowa przeniesie się na plażę.
- Nathan Fillion, który gra byłego męża Kate, ma znów pojawić się w serialu.
- Richard Alpert zostanie zabity lub, w zależności od tego jak potoczy się historia Bena, nie pojawi się w nadchodzącym sezonie.
- Charles Widmore pojawi się w retrospekcjach Desmonda.
- Christian Shepard pojawi się w odcinku Jacka. Ma to jednoznacznie zakończyć spekulacje czy ojciec lidera rozbitków żyje, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy, 2 Sezon LOST już jest dostępny na terenie całej Polski, ale Imperial ma zamiar nadrobić braki i wydać 20 listopada 3 Sezon LOST na DVD! Oczywiście chyba należy wziąć poprawkę na datę i będzie to najprawdopodobniej pod koniec roku. Wszyscy znamy idealne obsuwy Imperiala, LOST 2 przesunięty grubo o miesiąc, tak samo Prison Break. Nie mniej należy się cieszyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie na trzeci sezon, bo nie jest taki zły. Wszystko się jeszcze w miarę trzyma kupy i co najważniejsze, wciąga! Prawdziwa tragedia wśród naciąganych kontynuacji rozgrywa się właśnie w Prison Break... :( Zero nowych pomysłów, naciągane sceny no i fabuła... Niemal wszyscy wracają z powrotem do jednego więzienia, a Scofield kombinuje jak by uciec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:42, Lucas016 napisał:

Się okaże, że na wyspie był Park Jurajski albo sklonowali mamuta ;PP


Oby nie. Proszę was twórcy nie wymyślajcie za przeproszeniem pierdół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 18:50, MajorZero napisał:

Oby nie. Proszę was twórcy nie wymyślajcie za przeproszeniem pierdół!


A ja wieżę, że twórcy LOSTa rozwiążą cały serial w jakiś zaskakujący sposób... Co prawda niepokoi mnie liczba planowanych sezonów i szczerzę mówiąc wolałbym gdyby te plany legły w gruzach. Wtedy Zagubieni mogliby zakończyć się na czwartej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

A ja wieżę, że twórcy LOSTa rozwiążą cały serial w jakiś zaskakujący sposób... Co prawda niepokoi
mnie liczba planowanych sezonów i szczerzę mówiąc wolałbym gdyby te plany legły w gruzach.

Wiadome jest, że będzie ich sześć. Raczej nic nie zmienią.

Dnia 28.10.2007 o 21:21, Igor FCBayern napisał:

Wtedy Zagubieni mogliby zakończyć się na czwartej serii...

Początkiem czwartej serii prawdopodobnie będzie przypłynięcie statku Naomi, która wg mnie w rzeczywistości jest tą od trzecich czyli Dharmą z poza wyspy. Pewnie będą to wałkować i wyjaśniać, oraz będzie trochę flashforwardów i mniej flashbacków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:15, Mr.P napisał:

Witam
Ile ma być sezonów lub odcinków Zagubionych?
pozdrawiam


Z tego co wiem ma być 6 sezonów. Jak dla mnie trochę za dużo,, ale jak będą ciekawe, to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 10:25, caramondl napisał:

(...) ale jak będą ciekawe, to czemu nie? :)

Jeżeli kolejne sezony będą utrzymywać poziom trzeciego to może coś z tego będzie... W przeciwnym wypadku LOST stoczy się na dno, tak jak stacza się właśnie Prison Break.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać 3 sezon. I jestem trochę... no cóż nie wiedziałem że 23 odcinek jest odcinkiem ostatnim tego sezonu :( Ale wiele rzeczy nadal pozostało nie zakończonych. Np co z tą czarną chmurą/dymem co po dżungli nie raz latał, co z Lockiem i tym chłopcem co go przy tym rowie od zastrzelenia powstrzymał? Takich rzeczy jest jeszcze wiele, ale to na pewno rozwiąże się w 4 sezonie. Kiedy w ogóle będzie premiera 4 sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:32, choper napisał:

/.../

I długo się jeszcze nie rozwiążą! Mamy za sobą dopiero połowę całej historii... Co do premiery 4 sezonu to jeszcze trochę czasu nas czeka. Jeszcze go nie nakręcono, ale powinien być jak zawsze - na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he... ten chlopiec to Walt ( co jest jeszcze dziwniejsze ) ;D
no racja sporo rzeczy jest nie wyjasnionych ale trzeba pamietac ze Losci maja miec 6 sezonow czyli ten 4 a potem piaty podzielony na 2 male sezony no i tez o tym ze tworcami Lostow sa ludzie ktorzy "ciagneli" The X - Files przez 10 sezonow ;p
pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:47, ...TrzCIna... napisał:

tworcami Lostow sa ludzie ktorzy "ciagneli" The X - Files przez 10 sezonow ;p


O, o tym nie wiedziałem! Tak samo o tym, że piąty sezon będzie podzielony. Nie wspomniałeś nic o szóstym sezonie, czy w takim razie te dwa minisezony są liczone jako dwa osobne? Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować