Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 09:14, Mr.Kubu napisał:

> JUtro święto , LOST powraca!
To już Dziś! Od rana mam drgawki... to czekanie mnie kiedyś zabije xDD

http://lost.gwrota.com/ - Sneak peek... warto zobaczyć.

Cały świat już o tym wie - LOST już jest! Czas wrócić na wyspę...



to kiedy w koncu jest ta premiera 1wszego odc. nowej serii? O której godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 10:24, awesome napisał:

to kiedy w koncu jest ta premiera 1wszego odc. nowej serii? O której godzinie?


W TVP1 mówili że od wrześni ma lecie kolejny sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:09, HEB napisał:

W TVP1 mówili że od wrześni ma lecie kolejny sezon

''
Nie no tyle czekania...

Ciekawi mnie czy takie uploadowane przez ludzi seriale są legalne. Nie, inaczej - Czy ściąganie takowych uploadów jest legalne.
Z jednej strony czytałem kiedyś iż legalne jest, jeżeli jest to zgrane z telewizji publicznej, a nie np Kodowanej jak HBO or CANAL +

A teraz to nie wiem... Niby ludzie uploadują, i podają normalnie na stronach... Ale czy tak samo z Amerykańskich telewizji można? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:32, MTSMAFIOSO napisał:

> W TVP1 mówili że od wrześni ma lecie kolejny sezon
''
Nie no tyle czekania...

Ciekawi mnie czy takie uploadowane przez ludzi seriale są legalne. Nie, inaczej - Czy ściąganie
takowych uploadów jest legalne.
Z jednej strony czytałem kiedyś iż legalne jest, jeżeli jest to zgrane z telewizji publicznej,
a nie np Kodowanej jak HBO or CANAL +

A teraz to nie wiem... Niby ludzie uploadują, i podają normalnie na stronach... Ale czy tak
samo z Amerykańskich telewizji można? ;/

Seriale mozna ściągac , dopoki nie są emitowane w naszej telewizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:18, MTSMAFIOSO napisał:


> Seriale mozna ściągac , dopoki nie są emitowane w naszej telewizji.
>

A można znać źródło tej informacji ? x]

Dowodem na to jest to , że jeszcze nas wszystkich nie pobanowali a rozmowy o serialach tuż po premierze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2008 o 14:26, Asthariel napisał:

Dowodem na to jest to , że jeszcze nas wszystkich nie pobanowali a rozmowy o serialach tuż
po premierze :-P



Dla mnie to nie wystarczające xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:29, MTSMAFIOSO napisał:


> Dowodem na to jest to , że jeszcze nas wszystkich nie pobanowali a rozmowy o serialach
tuż
> po premierze :-P


Dla mnie to nie wystarczające xP

W tym temacie,albo w temacie o Prison Break toczyła się tak dyskusja trwała ona przez kilka miesięcy.
Są w niej opisane paragrafy i ustawy na podstawie których można stwierdzić,że jest to legalne.
Pamiętam że banowanie niektórych osób było za podawanie linków(bo na tych stronach można było ściągnąć również nielegalne filmy/programy)
Jeżeli masz czas to poszukaj w tych tematach stron pod hasłami:legal lub pirat lub ściąg.Wiem że to czasochłonne zajęcie ale teraz już nie pamiętam daty kiedy to się odbyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:18, Gregory171 napisał:

W tym temacie,albo w temacie o Prison Break toczyła się tak dyskusja trwała ona przez kilka
miesięcy.
Są w niej opisane paragrafy i ustawy na podstawie których można stwierdzić,że jest to legalne.
Pamiętam że banowanie niektórych osób było za podawanie linków(bo na tych stronach można było
ściągnąć również nielegalne filmy/programy)
Jeżeli masz czas to poszukaj w tych tematach stron pod hasłami:legal lub pirat lub ściąg.Wiem
że to czasochłonne zajęcie ale teraz już nie pamiętam daty kiedy to się odbyło


Wielkie Dzięki.
Wpisałem to tutaj, i już na pierwszej stronie tak mówią... No dobra. Zaryzykuję. W razie kontroli Panów w niebieskich mundurkach zgonie na was xP xP xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... to to już. LOST już jest z nami! Ludzie - wejdźcie na abc.com i zobaczcie prę krótkich sneak peeków. Osobiście to odniosłem wrażenie, że LOST powraca do korzeni. Tak! Nowe tajemnicze postacie, jednak najbardziej ucieszył mnie motyw muzyczny rodem z pierwszego odcinka, pierwszej serii. W trzecim i drugim sezonie bardzo mi go brakowało. Zresztą zobaczcie sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co? Nikt nie był wczoraj na Wyspie? ;>
Podczas emisji trzeciego sezonu Zagubionych byłem niemal pewien, że czwarty będzie już nudny jak flaki z olejem, naciągany i (jak w przypadku Prison Break) otrzymamy powtórkę z rozrywki... Otóż nie! Pierwszy odcinek czwartego sezonu wyszedł znakomicie! Jak to zauważył Mr.Kubu, Zagubieni powrócili do korzeni. Klimat podobny jak w sezonie pierwszym (w końcu dżungla... te wszystkie bunkry dawno mi sie przejadły...). Flashfowardy spisują się znakomicie i nasuwają kolejne setki tajemniczych pytań.
No i sprawdziła sie jedna z moich hipotez - Charlie wrócił! Co prawda już nie jako TEN Charlie, ale nadal jest z nami :) Być może wysuwam te wnioski nieco na wyrost, to dopiero pierwszy odcinek, ale sami chyba rozumiecie - tak długo czekaliśmy na kolejny sezon Lost, że teraz delektuję się każdą sekundą spędzoną na oglądaniu serialu ^^
Jak dobrze jest byś z powrotem na Wyspie, ach...

BTW Kim był ten facet co wylądował pod sam koniec na spadochronie? Łudząco podobny do Charlie''ego... Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzałem ten najnowszy odcinek.

SPOILER
Odcinek pokazywał co będzie działo z Hurleyem po powrocie z wyspy. Zachowuje się dziwnie. Spotkał Charliego który zmarł na wyspie. Twierdzi że mu się tylko wydaje. Rozbitkowie rozbili się na 2 grupy. Jedną przewodniczy Locke a drugą Jack. Na samym końcu odcinka nad wyspą lata helikopter z którego zeskoczył spadochroniarz.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza jest ta szóstka. Obstawiam że oprócz Jacka , Kate i Hugo wrócili Sayid , Sun i Jin.
BTW Zaspoilerowano mi końcowkę 7 odcinka 8-/ Skąd ludzie moga wiedziec takie rzeczy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom, albo to przez głód spowodowany przerwą, albo po prostu ten odcinek był genialny :) Wiele nowych pytań i ogólnie klimat starych dobrych Lostów... Teraz poczekać tydzień to pestka ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 19:49, MastAlol napisał:

Teraz poczekać tydzień to pestka ^^.

Chyba w Twoim przypadku xD Ale tak poważnie mówiąc to prawda. Po tej przerwie międzysezonowej tydzień wydaje się być pestką :) Do tego PB w poniedziałek i jakoś to zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 15:58, Igor FCBayern napisał:

No i sprawdziła sie jedna z moich hipotez - Charlie wrócił! Co prawda już nie jako TEN
Charlie, ale nadal jest z nami :)

Wyobrażenia Hugo, tak jak Dave, drugi domek Jacoba.

Dnia 01.02.2008 o 15:58, Igor FCBayern napisał:

BTW Kim był ten facet co wylądował pod sam koniec na spadochronie? Łudząco podobny do
Charlie''ego... Oo

Daniel Faraday - członek ekipy Naomi.

Jest już sneak peek drugiego odcinka, widać na nim drugą osobę ze spadochronem - Charlotte, która przyłącza się do podejrzliwego drużyny Locke''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niewiecie kiedy 4 sezonik pojawi się w normalnej telewizji czyli np. AXN ? Bo na "N" to sobie nie pooglądam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:49, Lucas016 napisał:

Daniel Faraday - członek ekipy Naomi.

Tylko czemu Jack i Kate byli tacy zaskoczeni kiedy go zobaczyli? Czyżby mały szok, że wracają do domu? Może strach, zwłaszcza po tym co chwilę wcześniej naopowiadał im Locke... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 21:10, Igor FCBayern napisał:

> Daniel Faraday - członek ekipy Naomi.
Tylko czemu Jack i Kate byli tacy zaskoczeni kiedy go zobaczyli? Czyżby mały szok, że
wracają do domu? Może strach, zwłaszcza po tym co chwilę wcześniej naopowiadał im Locke...
:)

Moim zdaniem byli zaskoczeni tym, że on powiedział imię Jack.. tak jakby skądś go już znał, może ta cała tajemnicza korporacja (poszukiwaczy, Widmore''ów, DHARMY czy kto wie jeszcze jakiej) dała mu jakieś akta, po tym jak skontaktował się z statkiem np. mieli dostęp do bazy pasażerów lotu 815.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować