Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 15:15, Falconer napisał:

Posłuchasz następnego pytania? :]

Oczywiście. Rozumiem,że mogę też zrezygnować i wyjść ze studia z tą sumą,którą wygrałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:19, mati285 napisał:

> Posłuchasz następnego pytania? :]
Oczywiście. Rozumiem,że mogę też zrezygnować i wyjść ze studia z tą sumą,którą wygrałem?


Dokładnie. Możesz grać dalej, lub też skończyć z sumą 75 tysięcy. Decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Trudna decyzja zważając na to,że nie mam już kół ratunkowych. Jednak ryzykuje i gram dalej. Jak mi się nie uda to wyjdę najwyżej z 40 000. To też mnóstwo pieniędzy. Poproszę następne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:29, mati285 napisał:

Hmm. Trudna decyzja zważając na to,że nie mam już kół ratunkowych. Jednak ryzykuje i
gram dalej. Jak mi się nie uda to wyjdę najwyżej z 40 000. To też mnóstwo pieniędzy.
Poproszę następne pytanie.


Dobrze. Posłuchaj więc swojego następnego pytania:

Który z wymienionych bohaterów gier z serii GTA nie miał kryminalnej przeszłości?

A: Tommy Vercetti

B: Victor Vance

C: Carl Johnson

D: Claude Speed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Postawię na odpowiedź B. Co prawda Victor Vance to bohater części w którą nie miałem przyjemności zagrać,ale o ile dobrze kojarze pozostała trójka miała kryminalną przeszłość. Proszę o zaznaczenie: B.Victor Vance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 15:41, mati285 napisał:

Hmm. Postawię na odpowiedź B. Co prawda Victor Vance to bohater części w którą nie miałem
przyjemności zagrać,ale o ile dobrze kojarze pozostała trójka miała kryminalną przeszłość.
Proszę o zaznaczenie: B.Victor Vance


Tym oto sposobem masz 125 tysięcy złotych.

<-125,000->

Gratuluję! :) Victor Vance to jedyna osoba nie posiadająca kryminalnej przeszłości, ponieważ wcześniej służył w Armii Stanów Zjednoczonych.

A teraz pytanie za ćwierć miliona. Oto ono:

Która z wymienionych gier nie doczekała się kontynuacji:

A: Fahrenheit

B: Mafia

C: Just Cause

D: Far Cry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom trudne pytanie,bo żadna z gier właściwie nie doczekała się kontynuacji. Natomiast jeżeli uznać za kontynuację Far Cry''a Crysisa oraz założyć,że Just Cause oraz Mafia wkrótce się takowych doczekają (bo co nieco już o nich słychać) pozostaje opowiedź A. Proszę,więc o zaznaczenie: A.Fahrenheit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 16:09, mati285 napisał:

Wbrew pozorom trudne pytanie,bo żadna z gier właściwie nie doczekała się kontynuacji.
Natomiast jeżeli uznać za kontynuację Far Cry''a Crysisa oraz założyć,że Just Cause oraz
Mafia wkrótce się takowych doczekają (bo co nieco już o nich słychać) pozostaje opowiedź
A. Proszę,więc o zaznaczenie: A.Fahrenheit


A mi pozostało jedynie poinformowanie Cię o tym, że tak, to jest poprawna odpowiedź! :)

<-250,000->

Widzisz tą kwotę na swoim wyświetlaczu? :) Sporo pieniędzy, prawda? Ale jeśli odpowiesz poprawnie na dwa kolejne pytania, to będziesz mieć milion złotych. Pasuje? :)

Posłuchaj najpierw pytania za pół miliona:

W grze Need for Speed: Porsche 2000 było dostępne:

A: 50 modeli aut

B: 70 modeli aut

C: 80 modeli aut

D: 120 modeli aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi,ale nie mam zielonego pojęcia. Niestety nie mam też już żadnych kół ratunkowych,więc jeżeli jest taka możliwość to chciałbym zrezygnować i zakończyć grę z obecną kwotą czyli 250 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 18:41, mati285 napisał:

Przykro mi,ale nie mam zielonego pojęcia. Niestety nie mam też już żadnych kół ratunkowych,więc
jeżeli jest taka możliwość to chciałbym zrezygnować i zakończyć grę z obecną kwotą czyli
250 000.


Skoro taka jest Twoja decyzja, to dobrze. :)

Dziękuję za grę i gratuluję wysokiej wygranej! :)

<-250,000->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować