Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers II: 10-lecie już w październiku!

94 postów w tym temacie

CD Projekt

Doskonała wiadomość dla wszystkich fanów kultowej serii The Settlers! Nowa trójwymiarowa wersja klasycznego hitu z 1996 – The Settlers II powraca! Remake najlepszej części serii The Settlers II: 10-lecie ukaże się w sprzedaży już 26 października.

Przeczytaj cały tekst " The Settlers II: 10-lecie już w październiku!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do strony sklepowej nie dziala ;).

A poza tym - WOOOOW!!!! Kupuje! Ale najpierw musze sobie wymienic karte graficzna :D. Widac CDP zaczelo rozdawac prezenty na urodziny juz dwa dni wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

49,99 PLN to dla mnie swego rodzaju miłe zaskoczenie. Ktoś mógłby stwierdzić, że gra jest stara i powinna premierę mieć e eXtra Klasyce albo w eXtra Grze, ale nie zapoimanjmy, że na zachodzie gra jest sprzedawana jako nowy tytuł w cenie (o ile dobrze pamiętam) ok. 30 funtów lub ok. 50 euro. Jak fundusze pozwolą to kupię na pewno, wszak dwójka do według mnie najlepsza część serii i spędziłem z nią wiele niezapomnianych chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no pieknie, czlowiek sie budzi rano w przeswiadczeniu ze ma zaplanowany budzet na najblizszy miesiac a tu takie info :) tylko 49zl....

hmm, a co z dodatkiem do aoe3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki !!! Nie dość, że 39 złotych przy wykorzystaniu wPLNów, to jeszcze za przesyłkę mogę zapłacić żetonem. Muszę się poważnie zastanowić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzeje że dużo nie zmienili względem pierwiwzoru mam na myśli oczywiście fabułe bo im lepsza grafa i muza tym lepiej będzie się przechodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki !!! Nie dość, że 39 złotych przy wykorzystaniu wPLNów, to jeszcze za przesyłkę mogę zapłacić żetonem. Muszę się poważnie zastanowić :)))

chyba ze masz inne gry w koszyku bo za samą tą gre nie ma wpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:06, Nikt634 napisał:

chyba ze masz inne gry w koszyku bo za samą tą gre nie ma wpl


Jesli masz zarejestrowana jakas wczesniejsza gre, to jest mozlwosc zaplacenia za kuriera zetonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:06, Nikt634 napisał:

O kurczaki !!! Nie dość, że 39 złotych przy wykorzystaniu wPLNów, to jeszcze za przesyłkę mogę
zapłacić żetonem. Muszę się poważnie zastanowić :)))

chyba ze masz inne gry w koszyku bo za samą tą gre nie ma wpl


oczywiscie, że są wPLNy. a dodatkowo dla posiadaczy zarejestrowanej dowolnej czesci settlersow,
przesylke mozna oplacic zetonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:16, spider88 napisał:

No to milutka wiadomość bo jak widziałem cenę w funtach to mi się włosy jerzyły na głowie a
tu taka niespodzianka ;D


Jeszcze jedna niespodzianka będzie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:18, migem napisał:

Jeszcze jedna niespodzianka będzie jutro:)

No jak zwykle , na apetyt okruszek , ale i tak macie u mnie wielkiego minusa za inną grę , ale poczekać będzie potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować