Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers II: 10-lecie już w październiku!

94 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 20:50, Peterek1992 napisał:

Gra równie dobra co pamietna dwójka :) Nic tylko grać. Drażni mnie tylko jedna rzecz - brak
pauzy :/

Co????????

Jest pauza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszytskim niezdecydowanym (są w ogóle tacy??) polecam demo - wersja angielska do ściągnięcia tutaj: http://www.gamershell.com/download_14534.shtml
Pierwsze wrażenia po odpaleniu demka: doskonale zachowany klimat "pierwszej" dwójki, przy świetnej grafice, najdrobniejsze elementy są dopracowane chyba do perfekcji:) Twórcy zachowali również - na ile można sądzić po jednej mapce + tutorial (oraz na ile mnie pamięć nie zawodzi:) - wszytskie zasady tamtej gry, więc jeśli komuś podobała się tamta część nie będzie zawiedziony tą.
Gra zapowiada się naprawdę świetnie - ja skuszę się napewno, choć raczej zaczekam, aż pojawi się w sklepach - nie mam szans na dostawę za wPLN, więc bardziej opłaci się poczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że to kolejna gra z serii A MUST HAVE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem demo i gra po instalacji się wysypuje i coś mamrocze o błędach przediwnych. Czy tylko u mnie tak jest? Inni też tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:21, Mario Falcon napisał:

No nareszcie !!! Niewiem ile razy pytałem co z tymi Settlersami. Napewno zamawiam. Super cena
i do tego jescze żeton na przesyłke dla posiadaczy której kolwiek części Osadników. Wreszcie
jakiś bonus dla stałych graczy danej serii.



EE Jaki żeton?! Mam zarejestrowaną Settlers IV ZE i nie mam żetoniku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:20, Avaris napisał:

> No nareszcie !!! Niewiem ile razy pytałem co z tymi Settlersami. Napewno zamawiam. Super
cena
> i do tego jescze żeton na przesyłke dla posiadaczy której kolwiek części Osadników. Wreszcie

> jakiś bonus dla stałych graczy danej serii.
>
>

EE Jaki żeton?! Mam zarejestrowaną Settlers IV ZE i nie mam żetoniku :(


Jak wejdziesz na stronke z zamuwieniami, klikniesz zamawiam i przejdziesz do koszyka to u góry pojawi ci się teks pt. :"Dostawa za wPLN". Klikasz na tekst linijka niżej :"kliknij tutaj" i masz przycisk: "Chcę kupić żeton". Wtedy za 10 wPLN (wirtulnych PLN) możesz kupić sobie żeton na darmową dostawę. Co ciekawsza normalnie kurier kosztuje 14,90 a tu możesz mieć przesyłkę kurierem za 10 wPLN (za które kupiłeś żeton).

Jak byś nie miał zarejestrowanych Settlersów opcja zakupu żetonu by się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dołączam do minusów kolegi tam gdzies z góry postów. Jak mogliście dac najpierd NWN bez dodatków. A potem nagle diamentowa kolekcja z dodatkami. I co jam mam teraz zrobic ?? kupic jeszcze raz NWN tylko teraz diamentowa ?? bezsens :/ a zeby byla choc jedna info ze bedzie cos takiego jak edycja z dodatkami. Naciagacie poprostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:54, c3h4Skorpion napisał:

Ja sie dołączam do minusów kolegi tam gdzies z góry postów. Jak mogliście dac najpierd NWN
bez dodatków. A potem nagle diamentowa kolekcja z dodatkami. I co jam mam teraz zrobic ?? kupic
jeszcze raz NWN tylko teraz diamentowa ?? bezsens :/ a zeby byla choc jedna info ze bedzie
cos takiego jak edycja z dodatkami. Naciagacie poprostu :/


Ja wiem co masz zrobić. Poczekać na nowe informacje, i zobaczysz, że ani nie naciągamy, ani nie musisz kupować teraz edycji diamentowej. Planujemy coś co będzie odpowiadać osobom w takiej sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o wydaniu edycji kolekcjonerskiej S2 10-lecie? Na rynku niemieckim można nabyć takową z dodaną wersją oryginalną zmodyfikowaną do pracy z systemami z serii NT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo coś o wydaniu edycji kolekcjonerskiej S2 10-lecie? Na rynku niemieckim można nabyć takową z dodaną wersją oryginalną zmodyfikowaną do pracy z systemami z serii NT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy otrzymal juz ktos zamowienie ze sklepu gram.pl? bo przy moim zamowieniu nadal pisze "pakowane i przygotowywane do wysylki" i zaczynam sie juz niepokoic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty szczęściarzu :) Ja jeszcze nie dostałem :P I raczej dzisiaj nie dostanę :( Utknęła przesyłka w jakieś sortowni o godzinie 08:20:07 :|
I jak tu człowieku poradzić portal settlers.gram.pl :P nie mając na czas gry ;]
Lenistwo Masterlinku nie zna granic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 16:29, Kamil.i.Maciek napisał:

Ty szczęściarzu :) Ja jeszcze nie dostałem :P I raczej dzisiaj nie dostanę :( Utknęła przesyłka
w jakieś sortowni o godzinie 08:20:07 :|
I jak tu człowieku poradzić portal settlers.gram.pl :P nie mając na czas gry ;]
Lenistwo Masterlinku nie zna granic ;)


to samo moge powiedziec o Tobie: Ty szczesciarzu :D
pewnie przesylke dostaniesz najpozniej jutro. Twoja utknela w sortowni a moja w magazynie gram.pl :P
nadal jest pakowana i przygotowywana do wysylki :( jezeli dzisiaj jej nie wysla, to dostane ja dopiero na poniedzialek (buuu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować