Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przerwa techniczna w sklepie gram.pl

77 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 22:52, cienislaw napisał:

no bez jaj, tego typu rzeczy robi sie w nocy... pomyslcie jakby sie ucieszyli klienci bankow,
gdyby im za dnia robiono wszelkie operacje ktore powinny byc robione w nocy? ehhh.


a skad wiesz ze dana rzecz mozna zrobic w nocy? skad wiesz ze tuz przed rocznica nie musza czegos jeszcze zrobic? zabawne ze wszystkie sklepy na swiecie zmiany wprowadzaja w ciagu dnia, z amazonem, ebayem czy apple store na czele.

a twoja bankowa analogia jest smiechu warta. sklep to nie bank kolego! od swojego banku mozesz wymagac ze bedzie dzialal 24/7, bo trzyma twoje piniadze, placisz im co miesiac za obsluge i jestes na ten bank w danej chwili skazany (nie pobierzesz pieniedzy w tej samej chwili z innego banku). nie bardzo rozumiem za to oczekiwanie zeby obsluga jednego z X sklepow internetowych w nocy wprowadzala jakies wazne zmiany, bo ty sobie tak zyczysz. to ich strata jesli przez trzy godziny nie bedzie dzialac sklep, nie twoja. nie jestes na ten sklep skazany, idz gdzie indziej jesli tak bardzo cie to obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to będzie jakaś porządna promocja, najlepiej gry za złotówkę. Zaraz po powstaniu gram.pl, czyli właśnie rok temu, takie promocje były, więc może odnowić takie coś? ;]

Ja wrócę ze szkoły około 13, to może jeszcze coś będzie w sklepie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:18, dsapol napisał:

Mam nadzieję, że to będzie jakaś porządna promocja, najlepiej gry za złotówkę. Zaraz po powstaniu
gram.pl, czyli właśnie rok temu, takie promocje były, więc może odnowić takie coś? ;]


jak na moje oko, gdyby czlowiek ktory te gry za zlotowke wymyslil wiedzial jak wy bedzicie sie teraz zachowywac to by sie predzej zastrzelil niz taka promocje zrobil. jak na obrazku, raz dasz komus palec to bedzie chcial zabrac ci cala reke i jeszcze mowil ze mu sie nalezy... "taa, pazerni pracownicy sklepu gier za darmo nie chca rozdawac. toc kazdy porzadny sklep za darmo gry rozdaje. z tego przeciez zyja sklepy!!!!"

ludkowie zastanowie sie moze troche. byla promocja na otwarcie, koniec i wiecej nie bedzie. chocby patrzac na wasze zachowanie (co drugi pyta po roku "kiedy gry za zlotowke") mozna jasno stwierdzic ze gier za zlotowke nie bedzie. bo potem bedziecie ich zadac co tydzien.

wszystkie znane mi sklepy robia promocje na otwarcie z super cenami aby zwabic ludzi. jeden raz i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak - mozliwe ze moja reakcja byla lekko za bardzo nie w ta strone i zabrzmiala, jakby spowodu jutrzejszych 3h niebo walilo mi sie na glowe. tak nie jest. dobrym zwyczajem w branzy internetowej, jest wprowadzanie zmian w momencie kiedy jest najmniejszy ruch uzytkownikow i byloby milo, zeby kazdy sie do tego stosowal. fakt, sa zmiany ktore musza zostac przeprowadzone na zywym organizmie, nie moze to byc zaden backup ect, tylko ten faktyczny serwer ze sklepem i jego systemem.

sklepu nie mam zamiaru zmieniac, bo cdp wydaje mase gier w ktore chce grac. jesli chodzi o pieniadze, to wydaje ich tutaj malo - przez ostatnie pol roku wydalem 900zl, do konca obecnego wydam drugie tyle. jesli uwazasz ze to malo i jestem klientem do bani, coz mozesz miec swoje zdanie.

jeszcze raz przepraszam ekipe gram.pl, robia dobra robote, mam nadzieje ze jutro pozytywnie mnie zaskocza.

mam tez nadzieje , ze moje wyjasnienie utnie wszelkie niepotrzebne i uniesione komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:17, Łysy Bydgoszcz napisał:

no ciekwe ciekaw co szykuja ale moze wońcu by usuneli anulowane zamoweinia.... wkurzaja mnie
strasznie...


No to witaj w klubie też nie rozumiem po co to tam wisi jak było już dawno anulowane. I za każdym razem jak wchodze na swoje zamówienia zastanawiam się przez moment co to jest za zamówienie. Jak by chociaz dali opcje żeby samemu szło to usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 23:25, Ciastuś napisał:

jak na moje oko, gdyby czlowiek ktory te gry za zlotowke wymyslil wiedzial jak wy bedzicie
sie teraz zachowywac to by sie predzej zastrzelil niz taka promocje zrobil.

<ciach>

Ja wcale nie małem na myśli tego, że takie promocje nam się należą. Po prostu chciałbym, żeby była taka promocja z powodu urodzin sklepu. Nie chcę wcale tego na stałe, wiem, że to nie jest możliwe ze względów finansowych. Chodzi mi po prostu o promocję z powodu urodzin. Takie coś po prostu by tylko dobrze świadczyło o CDP i odróżniało ten sklep internetowy od innych sklepów, które robią promocję tylko na otwarcie. Nikt nie powiedział,że promocje muszą byc tylko na początku. Skoro sklep CDP ma być lepszy od innych to powinien zrobić jakąś promocję z okazji swoich urodzin. Oczywiście nie oczekuję niewiadomo czego, bo i tak ta strona mi się na tyle podoba, że wchodzę tu codziennie. Niezależnie od promocji ta strona zawsze będzie mi się podobać, bo i tak bardzo mi się podoba. Może nawet nie być żadnej promocji, ale mnie to nie zniechęci ani do CDP ani do tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wykombinuję aby nie iść do szkoły - co powiem? Że gram.pl ma urodziny? :D Trzeba coś wymyśleć aby przynajmniej od 12:00 do 12:20 siedzieć w domu a na lekcję się spóźnić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj szczęście, autobus się spóżniał i był tak przepełniony że się nie dało wsiąść, drugi też i dlatego miałem nie iść na pierwszą lekcję, ale dlatego że mam imieniny to mogłem nie iść do szkoły heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować