Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2008 o 13:05, juke napisał:

No nie teraz sobie szedłem do telewizorka a tu zdziwienie, że gram.tv się skończył. To
wszystko przez Kulturę dołączoną do Dziennika, tam pisze przecież że jest na 13.00. :P
A widać że w konkursie były sowite nagrody... :/


Ja wiem czy aż tak sowite.Procesor i karta graficzna[ati]ale nie wiem jaka dokładnie bo prowadzący za szybko ją schował:D Ciekawe ile mają egzemplarzy tych nagród,mam nadzieje że chociaż po trzy komplety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz to Mako Rover? Szybko w google wszedłem, skopiowałem i wysłałem myśle że zdąże, a i le będzie tych kart i procesorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:10, bzuq99 napisał:

Odpowiedz to Mako Rover? Szybko w google wszedłem, skopiowałem i wysłałem myśle że zdąże,
a i le będzie tych kart i procesorów?


Wystarczy sam Mako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:08, rafekx 12 napisał:

Ja wiem czy aż tak sowite.Procesor i karta graficzna[ati]ale nie wiem jaka dokładnie
bo prowadzący za szybko ją schował:D Ciekawe ile mają egzemplarzy tych nagród,mam nadzieje
że chociaż po trzy komplety....

Dla mnie bardzo. Mi taki sprzęt by się bardzo przydał. :] Szkoda że nie zdążyłem na odcinek. To już ostatni odcinek, a do początku roku szkolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja akurat miałem szczęście, bo jak włączyłem tv4 to leciał V-max, więc gdy się skończył spokojnie obejrzałem gram.tv :]

edit: coraz więcej osób wysyłało później ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:11, juke napisał:

> Ja wiem czy aż tak sowite.Procesor i karta graficzna[ati]ale nie wiem jaka dokładnie

> bo prowadzący za szybko ją schował:D Ciekawe ile mają egzemplarzy tych nagród,mam
nadzieje
> że chociaż po trzy komplety....
Dla mnie bardzo. Mi taki sprzęt by się bardzo przydał. :] Szkoda że nie zdążyłem na odcinek.
To już ostatni odcinek, a do początku roku szkolnego?


No raczej tak,do września czyli do początku roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kij im w oko, już mi chyba styka tego przerzucania godziny transmisji o ile kiedyś przez przypadek (o ile nie zdejmą programu) trafię to obejrzę, jak nie to nie.
Rozumiem, że konkurs standardowo - kto pierwszy ten lepszy? a chętnie bym się jeszcze podłączył słysząc o nagrodach ;>

20080628131129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:13, maciek999 napisał:

> Wystarczy sam Mako:)
No nie wiem, czy wystarczy. Na każdej stronie pisze Mako Rover.


A na gol''u i w numerze KŚG poświęconemu w całości Mass Effect pisze po prostu-Mako:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:13, maciek999 napisał:

> Wystarczy sam Mako:)
No nie wiem, czy wystarczy. Na każdej stronie pisze Mako Rover.

Tyle że oni te odpowiedzi na pytania to raczej pobłażliwie traktują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:08, rafekx 12 napisał:

> No nie teraz sobie szedłem do telewizorka a tu zdziwienie, że gram.tv się skończył.
To
> wszystko przez Kulturę dołączoną do Dziennika, tam pisze przecież że jest na 13.00.
:P
> A widać że w konkursie były sowite nagrody... :/

Ja wiem czy aż tak sowite.Procesor i karta graficzna[ati]ale nie wiem jaka dokładnie
bo prowadzący za szybko ją schował:D Ciekawe ile mają egzemplarzy tych nagród,mam nadzieje
że chociaż po trzy komplety....


Wiesz ile to kosztuje? Moim zdaniem nagrody bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za tuman z TV4, bo chyba oni są odpowiedzialni za emisję przestawił o pół godziny gram.tv.
A wrąbał siatkówkę którą można było sobie obejrzeć rano.
No po prostu jakiś konkretny debil , ciekawe czy po wakacjach też będzie taka żonglerka.

Sorki że tak ostro, ale jak włączyłem o 12:55 i właśnie zapowiadali konkurs myślałem że nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 13:16, AR999 napisał:


Wiesz ile to kosztuje? Moim zdaniem nagrody bardzo dobre.


Tak wiem ile to kosztuje i przyznam że nagrody są ciekawe ale byłbym zadowolony gdyby dali z dwa komplety przynajmniej-bo sporo osób wysłało meila w tej samej minucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:32, rick90 napisał:


> Nie o 12.30 :P
Kurde, dziwne bo w każdym programie telewizyjnym i w infobocie (no co?) jest, że o 13.00.
Dzięki za info, ufff.

Spoko nie ma za co :) a odcinek był cool :D tylko szkoda że teraz będą 2 miesiące bez Gram.Tv :(
I mam nadzieje ze po wakacjach będzie recka MGS 4 :D Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:22, misiopuchatek napisał:

A nie chodziło czasem o SSV Normandy? W sumie pytanie było o podróże międzygalaktyczne...
Chyba, że się przesłyszałem...


Normandy wysłałem z drugiego konta, na wszelkie co. I też myślę, że to właśnie to. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:30, mefiperes napisał:

> A nie chodziło czasem o SSV Normandy? W sumie pytanie było o podróże międzygalaktyczne...

> Chyba, że się przesłyszałem...

Normandy wysłałem z drugiego konta, na wszelkie co. I też myślę, że to właśnie to. ;-)


Poczekamy,zobaczymy jaka odpowiedź była prawidłowa :)
P.S-wiadomo kiedy będą wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Nawet nie spodziewałem się, że ten "Fakt" wśróg programów o grach komputerowych utrzyma się tak długo. Po prostu gratulacje. Ja o programie zapomniałem dobre 4- 5 miesięcy temu i nie tęsknie za nim. Chyba jedyne co utrzymuje ten program to konkursy, ludzie to oglądają bo chcą coś wygrać ^^ Szczerze? Wole Reviev Territorry, lepsza zabawa, fajniejsi prowadzący, super atmosfera (jeżeli tak to mogę nazwać), fajne recenzje... co ja mówię... kilomegagigazajefajne recenzje. Pal licho, że nie ma konkursów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować