Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Tobie się nudzi czy jak? Wygrasz to wygrasz, nie wygrasz to nie wygrasz (druga opcja bardziej prawdopodobna). Jeśli myślisz, ze z takim nastawieniem masz szansę zdobyć nagrodę, to lepiej daj sobie spokój. I nie podniecaj się tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:44, xbit71 napisał:

Tobie się nudzi czy jak? Wygrasz to wygrasz, nie wygrasz to nie wygrasz (druga opcja
bardziej prawdopodobna). Jeśli myślisz, ze z takim nastawieniem masz szansę zdobyć nagrodę,
to lepiej daj sobie spokój. I nie podniecaj się tak ...

A już przestań niech się chłopak cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że z tymi kartami będzie coś takiego: jeśli zarejestrujesz x gier z serii x do dnia y to weźmiesz udział w losowaniu o kartę z.

Po prostu nie wydaje mi się by dobre karty (a więc co najmniej 250zł) rozdawali za byle szybką odpowiedź....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:51, DJ Danielus napisał:

Coś mi się wydaje, że z tymi kartami będzie coś takiego: jeśli zarejestrujesz x gier
z serii x do dnia y to weźmiesz udział w losowaniu o kartę z.

Po prostu nie wydaje mi się by dobre karty (a więc co najmniej 250zł) rozdawali za byle
szybką odpowiedź....


A dlaczego nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 13:51, DJ Danielus napisał:

Coś mi się wydaje, że z tymi kartami będzie coś takiego: jeśli zarejestrujesz x gier
z serii x do dnia y to weźmiesz udział w losowaniu o kartę z.

Po prostu nie wydaje mi się by dobre karty (a więc co najmniej 250zł) rozdawali za byle
szybką odpowiedź....

Zgadzam się jest w tym jakiś haczyk. Za jednego e-maila by była taka dobra karta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie widziałem tego fragmentu z kartami graf., ale z tego co pamiętam na początku programu w pierwszych konkursach także mieli "cenniejsze" nagrody, pamiętam konkurs z aparatem cyfrowym, więc kto wie może raz się szarpną ;), albo będzie jak mówi DJ Danielus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dawno już nie oglądałem Gram.Tv, ciągle brak mi czasu. Dziś dałem rade obejrzeć, ale nie byłem przy kompie i nie brałem udziału w konkursie, słyszałem o kartach graficznych, które będą do wygrania za tydzień więc choćby nie wiem co, muszę znaleźć chwilkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jakie gry recenzowali oraz jaka gra była prezentowana w "klasyce"? Dzisiejszy dzień spędziłem na dworze raczej i zapomniałem obejrzeć gram.tv :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:16, Hageusz napisał:

Mam pytanie, jakie gry recenzowali oraz jaka gra była prezentowana w "klasyce"? Dzisiejszy
dzień spędziłem na dworze raczej i zapomniałem obejrzeć gram.tv :(


Fable oraz konkurs z tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:51, Pawlo09 napisał:

> Mam pytanie, jakie gry recenzowali oraz jaka gra była prezentowana w "klasyce"?
Dzisiejszy
> dzień spędziłem na dworze raczej i zapomniałem obejrzeć gram.tv :(

Fable oraz konkurs z tej gry.


Aha, dzięki. Fable mnie nie za bardzo interesuje, więc nie straciłem dużo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 09:48, ZiomSnake napisał:

Nie o 12.30 :P

Kurde, dziwne bo w każdym programie telewizyjnym i w infobocie (no co?) jest, że o 13.00. Dzięki za info, ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować